Arama sonuçları: *

1. F

Anakart bazı ekran kartlarını görmüyor

Öyle bir şey de yok maalesef ekran kartını başka anakarta takınca görüyor hem sorduğum anakart seçiyor sadece
  2. F

Evet güncel en son sürüm hatta komple hata vardır diye bios yeniden yazıldı
  3. F

RX 580 ekran kartı H410M-H sistemde çalışmıyor

Aynı sorun başka anakart ekran kartı ile bende de var yardımcı olursanız sevinirim
  4. F

Öncelikle selamunaleyküm herkese iyi forumlar Bende Casper h81 ddr3 anakart var bilgisayarcıyım bu anakart her ekran kartını açmıyor xfx marka 2gb 64 bit ekran kartı taktım açtı başka sapphire 2gb 64 bit bir ekran kartını takıyorum veya başka kartlar açmıyor kart seçiyor elimdeki tüm ekran...
  5. F

Yeni Fiyat Performans Sistemim İçin İstekleriniz

Abi senden bi isteğim var bu sistemde de kullanırsınız belki corsair 220t RGB temperli kasayı incelermisin RGB leri falan akıllıymış. Kasada RGB tuşu yok B450s2h anakartıma bağlamak istiyorum ama anakartta RGB desteği yok ve söylenene göre onun olmasına da gerek yok çok karışık bir şey abi senden...
  6. F

Windows İso Dosyasına Klasör Ekleme

evet doğru ama bilgisayarcıda çalışıyorum hep fformat atıyorum çok uzun üremi alıyor o yüzden yine de teşekkür ederim 1608728829 en yakın zamanda deneyip bildireceğim teşekkürler
  7. F

windows katılımsız program eklemek

merhaba diğer forumlarda o bahsettiğiniz video youtubeden kaldırıldı anlatabilir veya başka video varsa yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkürler
  8. F

WİNDOWS 11 NE ZAMAN GELİR

windows 11 değil de windows son sürümünü yani finish gibi bir şey sunacak 1 ay öncesine kadar görüyordum nette 2021 de mi ne yayınlancakmış hangi ayı bilmiyorum ama internetten araştırırsan görebilirsin kısa bi videosu var ve çok güzel bence modern.
  9. F

Windows İso Dosyasına Klasör Ekleme

öncelikle selamunaleyküm arkadaşlar ben bilgisayarcıda çalışıyorum ve günde en az 10 format atıyorum sorum şu windows iso dosyasına ntlite adlı program ile winrar, chrome vb. programların katılımsız halini ekledim, ama klasör nasıl ekleyeceğimi bilmiyorum, kurduktan sonra 1 saat uğraştırıyor...
Top Bottom