Arama sonuçları: *

1. B

Bilgisayarım Yazılım İçin Yeterli Değilmi?

Önemli olan GTA 5 :D
  2. B

playstation 4 ün sistem özellikleri aynı bütçede bir pc ile eşleşmiyor neden

Sadece oyun oynamak istiyorsan PS4 al bence .
  3. B

Bu site güvenli mi?

Ben Minecraft hesabını satım aldım Fifa hesabı günlük alınan coinler ile kasa açmıştım ordan geldi . Fifa hesabına hiç giriş yapmayı denemedim şimdi bi bakıcam onada . 1591365041 Kanka şimdi bi deneyeyim dedimde hesabın şifresini değiştirmişler herhalde giriş yapılmıyor kb .d
  4. B

Bu site güvenli mi?

Çalıntı olduğunu pek zannetmiyorum çünkü hesabın tüm bilgilerini değiştirebiliyorum ve bu çalıntı hesaplarda %99 gerçekleştirilemiyor .
  5. B

Bu site güvenli mi?

Aynı sitede bir de o kasa açma şeyinde Fifa serisinde bir oyun çıkmıştı yanlış hatırlamıyorsam oyunu direk origin hesabı olarak vermişti. Futbol oyunları ile aram olmadığı için fazla uğraşmadım .
  6. B

Bu site güvenli mi?

Hesabın bilgilerini değiştirmekte sıkıntı yaşadığım nokta hesap bana gmail veya hotmail hesabı olarak değil şu saçma sapan rus maillerinden biri ile gelmişti o yüzden :D
  7. B

Bu site güvenli mi?

Daha önce Minecraft Premium hesabı almıştım burdan , hesap şifrelerini değiştirmek biraz sıkıntı oldu ama onun dışında herhangi bir hata v.s ile karşılaşmadım .
  8. B

100 TL mouse önerir misiniz?

Vatan'da 120 TL'ye Rampage Sniper var ona bakabilirsin . Kanalda da incelemesi var .
  9. B

kasamdan gelen dıt sesi

Başlık korku hikayesi başlığı gibi olmuş :D
  10. B

Game Garajdan 1660s sistem alacağım. Ekran kartı güvenilir mi?

Bu sistem için 1600 AF , ve inno3d GTX 1660S öneriyolar genellikle.
  11. B

Sizce hangi parçayı alayım?

İntel al diğerleri 2309423094092 dereceyi görüyo kardeşim (!)
  12. B

Oyun Öneri

Arkadaşlarınla birlikte survival oynamayı deneyebilirsin :d eğer benim gibi sürekli hile kullanan arkadaşların yoksa çok eğlenceli olucaktır emin ol. 1590840694 Shader kullanabilir
  13. B

Oyun Öneri

Efsane ötesi grafikleri yok fakat Minecraft oynayabilirsin :d
  14. B

Hangi Sistemi Önerirsiniz ?

Şu günlerde 3. sistemi öneren çok kişi var ama BX500 SSD'lerde sorun varmış sanırım eğer 3. sistemi almaya karar verirsen ona bir göz at
  15. B

Aquarius 5AN Geldi!

hayırlı olsun
  16. B

4.700 TL Sistem

teşekkürler 1590667632 Bende öyle biliyorum o yüzden 1600 AF yapmıştım
  17. B

4.700 TL Sistem

AMD Ryzen 5 1600 3.2GHz 16MB 12nm AM4 Biostar B450MH 3200MHz (OC) DDR4 AM4 mATX Inno3D GeForce GTX1660 SUPER Twin x2 6GB 192Bit Crucial Ballistix 8GB 3000MHz DDR4 CL15 Samsung 860 Evo 500GB 560MB-520MB/s Sata3 2.5" SSD GameGaraj 550Watt 80+ Bronz Beyler GameGaraj'ın Aquarius 5AN sistemini forum...
  18. B

Toplam 4.5k civarı sizce nasıl ?

Tamam teşekkür ederim.
  19. B

Sizce hangi parçaları hangi parçayla değiştirirsem daha iyi olur ?
  20. B

Önerebileceğin kasa varmı acaba ?
Top Bottom