Arama sonuçları: *

• Users: JackDALTON
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. JackDALTON

Monster Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset Lite Yenisi nasıldır

Başlıktada belirttiğim gibi nasıldır acaba önerir misiniz? fiyatıda bana göre makul geldi o yüzden aorayım dedim teşekkürler iyi forumlar
  2. JackDALTON

Asus modem SSID HATASI

Modeme kurulumu yapıyorum lakin en son ana kadar hiç sıkıntı yok ama en sonki sekmede tamamlamaya basıyorum böyle yazıyor modemde tüm ışıklar eksiksiz yanıyor ama internet yok wife internet yok yani yardımcı olurmusunuz lütfen
  3. JackDALTON

Yardım Para trensferini başka birinin banka hesabından yaptım yardım

İyi akşamlar arkadaşlar binance trye para trensferi yapıyordum yanlışlıkla eşimin bankacılık hesabından yaptım nasıl bir yol izlemeliyim bankadan iade talebi oluşturdum lakin karşı tarafın onayı gerekli diyor binance tr ye ticket oluşturdum cevap yok hala başına gelen varmı daha önce yardım...
  4. JackDALTON

Redragon K586-pro klavye sizce nasıldır?

https://www.hepsiburada.com/redragon-k586-pro-brahma-mekanik-turkce-oyuncu-klavye-p-HBV00000UHGSG Sorum başlıktada belirttim arkadaşlar kullanan varmıdır .
  5. JackDALTON

cyberpunk 2077 Pc için kutulu çıkacakmı

cyberpunk 2077 kutulu çıkacakmı acaba arkadaşlar 10 aralıkta hepsiburada felan satarmı yani
  6. JackDALTON

Gıgabyte Ekran kartı uygulaması ayarları GTX1660 SUPER OC

Arkadaşlar bu ayarlar doğrumudur hiç anlamadım bu uygulamayı ben oc'lumu şuan devredemi yani. bide msı'yın uygulamasınımı kullanayım yoksa gıgabyte uygulamasımı teşekkürler.
Top Bottom