Arama sonuçları: *

• Users: MertStnl
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. MertStnl

Ramleri çıkardıktan sonra ekran gelmiyor

Birkaç gündür bilgisayarımın düğmesine basınca anakart yazısında takılı kalıyordu fakat resetleyince sorunsuz açılıyordu. Dün tekrar açmaya çalıştım yine anakart yazısında takılı kaldı fakat bu kez resetlememe rağmen açılmadı. Sonra araştırdım ve ramlerde sorun olabileceği yazıyordu. Ben de...
  2. MertStnl

M.2 ssd düşük hız sorunu

arkadaşlar bilgisayarımda sata ssd vardı fakat kopyalama hızı aşırı düşüyordu 1 mb falan gördüğüm oluyordu. bunun üstüne samsung 970 evo m2 ssd aldım. normalde hızı 300mb civarıydı. o da düşük olmasına rağmen 1 mb sonrasında iyi geliyordu. bugün m2 ssdye temiz kurulum yapıp windows 11 kurdum...
  3. MertStnl

Windows 11 Dil Değiştirdikten Sonra Menüler Bozuldu

Windows 11 Dilimi Türkçe'den İngilizce'ye çevirdim. Fakat sonrasında menülerde anlamsız yazılar yazmaya, bazı ayarları yapamamaya başladım. ekte de göründüğü gibi. en kötüsü de dil menüsüne giremiyorum. tekrardan türkçe yapamıyorum.
  4. MertStnl

Egzoz fanından ses geliyor

arkadaşlar depremden sonra kasayı açtım çalışıyor mu denemek için. egzoz fanı aşırı yavaş dönüyor ve sürtünme sesi geliyor neyden kaynaklı olabilir?
  5. MertStnl

Steam Harici Koleksiyon Kartı Satma

Bugün Steam'de 23 bin TL'lik bir kart düşürdüm fakat kart çok pahalı olduğu için haliyle satması zor. Acaba kartları paraya çevirebileceğim bir yer var mı?
  6. MertStnl

FIFA 19 Kariyer Hatası

FIFA 19'da oynadığım bir kariyerim vardı. Fakat bu sabah girdiğimde 86 gen oyuncum -64 gen olarak gözükmeye başladı. Gol ve asist kralı olmama rağmen istatistiklerim gözükmüyor. -64 Gen olduğum için haliyle hiçbir oyuna da giremiyorum. Düzeltmenin bir yolu var mı acaba bütün emeklerimin boşa...
  7. MertStnl

Forza Horizon 5 Sunucularına Bağlanamıyorum

İnternetimde bir sorun yok. Sabahtan beri FH5 sunucularına bağlanamıyorum. Sunucular sizde aktif durumda mı acaba?
  8. MertStnl

Windows 11 TUR Yazısı Nasıl Kaldırılır?

Windows 11 bilgisayarımda sağ altta TUR yazısı çıktı. Forumlardan nasıl kaldıracağıma baktığımda sadece Windows 10 hakkında çözümler gördüm. Nasıl kaldırabilirim yazıyı?
  9. MertStnl

PES 2021 Murat Kosova

FIFA Online 4 oyununda Murat Kosova Türkçe spikerlik yapıyor. Acaba ses dosyaları ile Pes 2021'e Murat Kosovalı bir Türkçe Spiker yaması yapılabilir mi? Murat Kosova en sevdiğim spiker ve Pes oynarken sarar diye düşünüyorum.
  10. MertStnl

Güncelleştir ve Yeniden Başlat-Kapat Gitmiyor

Dün bilgisayarıma güncelleme geldi ve yaptım. Sonrasında "Güncelleştir ve yeniden başlat" tuşuna bastım ve bekledim. Fakat herhangi bir güncelleme yapmadı. Normal bir şekilde yeniden başlattı ve "Güncelleştir ve yeniden başlat" seçeneği gitmedi. Ayrıca güncelleme sonrası "Lütfen Bekleyin"...
  11. MertStnl

Windows 10 Insider Güncellemesi

Yeni gelen Insider sürümünü kurdum ve bilgisayarım çok yavaşladı. 17 saniyede açılırken şu an 1 dakikada anca açılıyor. Hoş geldiniz yazısında 30 saniyeye yakın kalıyor. Güncellemeyi yapanlara sorum: Sizde de böyle bir yavaşlama var mı? Ayrıca bu sürümü kaldırmamın bir yolu var mı?
  12. MertStnl

PES 2021 Borussia Dortmund

Evoweb Patch kullanıyorum. Borussia Dortmund'u seçtiğimde Dortmund'daki as kadro olmuyor. Yani Kadro bu şekilde. Haaland, Reus falan yok. Evoweb kullanan varsa bakabilir mi? Sadece ben de mi sorun var? Ayrıca takımlar bölümünden baktığımda böyle olmuyor. Sadece yerel maç veya rastgele seçimli...
  13. MertStnl

Windows 10 Koyu Mod Sorunu

Öncelikle konuyu yanlış kategoride açtıysam kusura bakmayın. Soruma gelirsek: Kişiselleştirme ayarlarından Koyu Mod'a aldım fakat dosya gezgininde kenar çizgileri beyaz ve kötü bir görüntü oluşuyor. Aynı şekilde sağ tık yaptığımda da öyle oluyor. Bu şekilde. Nasıl çözerim?
  14. MertStnl

SSD Dosya Aktarım Hızında Yavaşlama Sorunu

Bilgisayarımda SSD olmasına rağmen dosya aktarım hızı aşırı yavaş. Bazen 10 KB olduğu bile oluyor. Sorun ne olabilir?
  15. MertStnl

PES 2021 Lisans Yaması

PES 2021 DLC 3.0 için Lisans Yaması bulamadım da bir yerden bulan varsa link atabilir mi?
  16. MertStnl

RDR 2 WEST ELİZABETH

Red Dead Redemption 2 oynarken başıma koyulan ödülü ödemeye gittim. 185 Dolarlık West Elizabeth diye bir ödül vardı. Ne anlama geliyor? Ödemem gerekiyor mu?
  17. MertStnl

Bilgisayardan Ses Geliyor

Masaüstü bir bilgisayarım var. Prize takılıyken ses geliyor kapalı olsa bile. Sesi nasıl tarif edeceğimi bilmiyorum ama fan sesiyle cızırtı sesi arası bir şey. Neden geliyor olabilir?
  18. MertStnl

Prizdeki Ethernet Girişi

Arkadaşlar prizimin orda bir ethernet girişi var. Burdan direkt ethernet kablosuyla bağlanabilir miyim? Yani modeme kablo bağlamadan prizden internet alabilir miyim?
  19. MertStnl

Bilgisayarım 5GHz Desteklemiyor

Merhabalar geçenlerde Türk Telekom'a arıza kaydı oluşturdum. Ertesi gün gelip modemimi değiştirdiler. Sonrasında masaüstü bilgisayarımı bağladım. Fakat 5GHz seçeneği yoktu. Sadece 2.4GHz gözüküyordu. Ben de mecburen 2.4GHz olana bağlandım. Sonrasında normalde 1080p yayın izlerken izleyememeye...
  20. MertStnl

Format Sonrası FPS düşmesi

Arkadaşlar dün bilgisayarım çöktü ve ben de format attım. Fakat şimdi oyunlara girdiğimde ciddi bir fps düşüşü yaşıyorum. Örneğin TFT'de 700-800 fps alırken 220 fps almaya başladım. Valorantta 300 fps civarı alırken. 160 fps alıyorum. Driverlarım güncel Windows Update'den güncellemeleri yaptım...
Top Bottom