Arama sonuçları: *

1. K

Oyunlar durduk yere kapanıyor

Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle sistemimi belirteyim r5 2600 oc yapılmadı asus rog strix 1080ti 11gb thermal macun yeni değişti 2x8 corsair vangance 3200mhz ram 600watt 80+ bronze sertifika cooler master güç kaynağı 500gb m2 ssd 2tb hdd msı b450m pro-m2 max böyle bir sistem ve beraberinde...
  2. K

ekran kartı kapanma sorunu

arkadaşlar ekran kartını 1 ay önce 2. el olarak aldım 2 gün önceye kadar hiç bir sıkıntısı yoktu ama 2 gün önce şu sorunu aldım 89 dereceye çıktı kart bende fanları %100e aldım soğuttuktan sonra pcden söktüm thermal pad ve thermal macundan kaynaklanıyor diye dün thermal macun ve pad değişimi...
  3. K

rx 580 mi rx 5500xt mi

arkadaşlar bunu bulupta okuyan rx 580 ve rx 5500xt arasında kalan arkadaşlar için bilgilendirme için yazıyorum öncelikle ismim kadircan önceden rx 570 8gb kullanıyordum arkadaşlar memnundum ama kart borcu yüzünden satmak zorunda kaldım ve 2 kart arasında kaldım rx 580 vs rx 5500xt bir çok konu...
  4. K

Rampage monitör hatası arkadaşlar ekrann kartını yanış yazmışım :DDD

Arkadaşlar sorunum şu monitör displayport veya hdmı bağlıyken birden bire ekran pembe kareler oluşmaya başlıyor ekran kartı ve monitör yeni aldım Monitör: Rampage Rm-344 ekran kartı: İ5 4690k
Top Bottom