Arama sonuçları: *

• Users: RedStar FC
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. RedStar FC

Blogspot hakkında bilgi?

merhaba. bu site kapandı mı? son durumu nedir? bilgisi olan var mı? bi blog açmştım. giriş yapamıyorum, ama yeni gönderi ekleyebiliyorum..
  2. RedStar FC

Facebook hesabına giriş sorunu

öylesine açtığım bi facebook hesabı vardı epeydir bakmıyordum. yedek olarak açmıştım. şimdi girmeye çalışıyorum, ama daha önceki cihazdan giriş yapınız falan yazıyor. hesabı bul kısmından deniyorum mail adreslerini kabul etmiyor.. Başka bir cihaz kullan. Bu, daha önce bu hesaba giriş yapmak için...
  3. RedStar FC

Şuan dinlediğiniz şarkıları atabilirsiniz.

4. RedStar FC

PC kasma/zorlanma sorunu

bazen win. med. player ile cd dinlerken, tarayıcıyı açtığımda ya yeni sekme açtığımda nedense seste sorun oluyor, şarkının o anki kısmı bozuluyor. bunun sebebi ne olabilir?
  5. RedStar FC

Facebook sürekli kısıtlama

Facebook hesabımda yaptığım tek şey beğeni yapmak, yorum bile pek yapmam ama nedense sürekli kısıtlama yapıyor şu ***** site! Bunun nedeni ve çözümü nedir? yeniden beğeni yapabilmek ve gönderi paylaşabilmek için günlerce neden bekletiyor bu gerzek Facebook!!
  6. RedStar FC

Win10 KM Player açılmıyor

bi süredir km player'ı kullanamıyorm nedense.. bir türlü açılmıyor. silip tekrar kuruyorum olmuyor. eski sürümü kurdum yine olmadı?
  7. RedStar FC

facebook yavaşlık sorunu

Facebook neden yavaş? bu sorunu yaşayan var mı şu an? 1659471776 hay ben bu facebook 'un....
  8. RedStar FC

Letgo giriş sorunu app girişi sorunu

Merhaba. Letgoya cepten giriş yapılmıyor. Çözümü bilen var mı? Saçma sapan bi sihirli bağlantı gönderdik tıklayın deyip duruyor ya. Uygulamadan girmiyor, sürekli webten giriyor.
  9. RedStar FC

Pc'nin aniden reset atması

az önce sebepsiz yere bi anda mouse oku dondu ve PC kendini resetledi. Bunun sebebi ne olabilir?
  10. RedStar FC

Bu nedir? Twitter şakası mı?

siteye tıklayınca böyle bir sayfa açılıyor? nedir bu ya? google chorme tarayıcısında oluyor. .. .
  11. RedStar FC

Nero exp. veri tabanı sorunu

merhaba. kendime ait bir müzik CD'sini kopyalamaya çalışıyorum, fakat bir sorun oluyor? Bunun çözümünü bile var mıdır? ... 1649701537 site listesi okunurken bir hata oluştu! .
  12. RedStar FC

tenizol pablet nerede satılır?

kedi için bağırsak iç parazit tableti alacağım ilk defa. bu tablet eczanede satılıyor mu bilgisi olan varsa?? gittigidiyorda satan var, bulamzsam oradan alacağım sanırım..
  13. RedStar FC

Facebook sürekli profilden çıkış yapıyor

bugün tuhaf şekilde facebook'ta gezinirken, hesabım sürekli çıkış yapıyor kendi kendine? bu sorunu yaşayan var mı? Bu neden olur? ilk defa karşılaşıyorum. çıkış yapıyor kendi kendine ve yeniden mail ve şifre yazıp giriş yapmam gerekiyor. giriş yapıyorum, anında çıkış yapıyor bu ne saçma iş ya...
  14. RedStar FC

video birleştirme programı?

merhaba. iki videoyu sorunsuz birleştirebilen ücretsiz bir program var mı? eskiden windows movie maker vardı. ona benzer bir şey arıyorum.
  15. RedStar FC

Ask.com isimli bir yazılım algılandı

Az önce böyle bir şey algıladı Win defender. Bu nedir bilgisi olan var mı? Kaldır seçeneğini kullansam sorun çıkmaz sanırım? Kaldırılmıyor nedense bi hata veriyor...
  16. RedStar FC

Facebook fotoğraf hataları

Facebook'ta böyle bir hata alıyorum şu an. Sebebi site ile ilgili mi sizce? 1641495080 bazen de bu videodaki gibi oluyor.. bu neden olur çözümü nedir? ..
  17. RedStar FC

Bu bilgisayar ne kadar eder?

Sizce bu toplama bilgisayar kaça malolur? anakart: https://rog.asus.com/tr/motherboards/rog-strix/rog-strix-b350-f-gaming-model/ işlemci : https://www.vatanbilgisayar.com/amd-ryzen-5-1600x-soket-am4-3-6ghz-4-0ghz-16mb-95w-14nm-islemci.html ekran kartı...
  18. RedStar FC

Kingston A2000 500GB Nvme M.2 SSD Sorunu !

Merhaba. Ben mi bir şeyleri yanlış yapıyorum anlamadım. Eski SSD'im ile büyük dosyaları bile harici diskime çok hızlıca atarken, bu M.2 ile neredeyse süre 3 katına çıktı? Neden böyle? Bilgisi olan var mı? Formattan önce gerekli dosyalarımı harici WD elements diskime kopyaladım. Dosya boyutu 28...
  19. RedStar FC

Opera Firefox Chrome için eklenti bulamadım

M2 ssd aldığım için format atmak zorunda kaldım. formattan önce bu tarayıcılarda kullandığım video indirme eklentilerinin isimlerini aldğım halde, şu an bulamıyorum. sorunsuzca kullanıyordum ama ortada yoklar. bunları bulabilir miyiz? bilgisi olan varsa? teşkkrler...
  20. RedStar FC

M2SSD format atma sorunu

Ya bi türlü format ataamadım. her şey normal görünüyor. ama kurulum olmuyor. çözümü nedir? neden oluyor bu?
Top Bottom