Arama sonuçları: *

1. T

Siber saldırı vakaları inceleme

chatgpt söylemiyor :D 1713094142 stuxnet i almışlar daha az bilindik güzel bir şey bulmam lazım
  2. T

yarın bi sorayım kimse almadıysa bu konuyu bunu yapacağım teşekkürler
  3. T

Arkadaşlar merhaba siber saldırı vakası inceleme ödevim var ama hangi vakayı inceleyebilirim bulamadım güzel bir vaka bildiğiniz güzel bir vaka varsa söyleye bilir misiniz bunun hakkında slayt hazırlamam lazım herhangi bir siber saldırı vakası olabilir. yardımcı olursanız çok sevinirim.
  4. T

İşlemci boşta 50 derece normal mi?

oyunda falan max kaç olması gerek işlemcimin daha oyun testi yapmadım
  5. T

İşlemci boşta 50 derece normal mi?

İşlemcim Ryzen 5 7600X Boşta 50 derece Corsair H100 Sıvı soğutması var yeni dizdim sistemi hiçbir test yapmadım yapmam gereken test var mı stress testi gibi yapıp sonuçlarını atsam inceler misiniz rica etsem.
  6. T

Sıvı soğutma aldım anakartda Aio Pump yok

böyle 3 girişi var
  7. T

rgb kablosunu anakartda nereye bağlamam gerek bulamadım onu add gen diye bi port var o mu acaba
  8. T

Anakartım asus prime b650m wifi anakartda aio pump yok sadece cpu opt cpu fan cha fan var hangisine bağlamam gerekli pompayı?
  9. T

Yeni pc topladım 1050ti la test etsem sorun olur mu?

Arkadaşlar yeni pc topladım herşeyini kendim birleştirip taktım ama ekran kartı daha gelmedi eski pcmdeki 1050ti la pcyi teset etsem düzgün toplamışmıyım sıkıntı var mı diye olur mu. Bir de pc düzgün olup olmadığını nasıl anlayacağım?
  10. T

LED Kablosu anakartda nereye takılıyor?

Bu tekli led kablosu nereye takılıyor acaba anakartda galiba RGB Header a takılıyor ama emin olmak için sormak istedim.
  11. T

Sıvı soğutucu aldım ama işlemcim Ryzen 5 7600x uyumlu oluyor mu bu?

https://www.tebilon.com/corsair-h100-rgb-240-mm-cw-9060053-ww-sivi-sogutucu/?ref=akakce&v=1.92.9 bu sıvı soğutucuyu aldım ama bi hata yaptım galiba bu sıvı soğutucu benim işlemcime uyumlu oluyor mu?
  12. T

Yeni PC Topluyorum parçalar nasıl sizce?

https://www.sinerji.gen.tr/corsair-icue-4000x-750w-80-siyah-tempered-glass-rgb-usb-30-atx-mid-tower-kasa-p-39024?utm_campaign=akakce&v=1.11.7 bu kasayı almak mantıklı mı
  13. T

Tamamdır teşekkürler
  14. T

bu kasanın önü de mesh bu arada ne kötü yanı var ki öğrenmek için soruyorum
  15. T

onu ileride yaparım
  16. T

biliyorum onu da alıcam eklemedim sadece kasa ve psu arasında kaldım daha iyi alabileceğim bir kasa ve psu var mı acaba onu düşünüyorum
  17. T

İşlemci: https://www.n11.com/urun/amd-ryzen-5-7600-38-ghz-am5-38-mb-cache-65-w-islemci-30592997?magaza=tng&utm_source=comp_akakce&utm_medium=cpc&utm_campaign=akakce_genel Anakart...
  18. T

Itopyadaki bu sistem alınır mı ?

biz de biliyoruz 8 gb artık ileriye dönük bir vram değil fakat bütçemiz bukadar yani istersen üzerini tamamla 4070li sistemi alayım 32k ya :D
  19. T

Itopyadaki bu sistem alınır mı ?

benim attığım 3070 Tİ Lı ama
Top Bottom