Arama sonuçları: *

1. K

input signal not found çözümü

Hatası çözümü lütfen cevap verin apu sistem kullanıyorum
  2. K

input signal not found hatası apu sistem çözümü

lütfen acıl cevap verin
  3. K

input signal not found hatasının çözümü nedir? acil yardım

sorunun çözümü nedir
  4. K

APU No signal sorunu

Çok teşekkürler ilgilendiğiniz için.
  5. K

APU No signal sorunu

peki ya bios update özelliği olup olmadığını nasıl anlarım ve bilgisayar tamircisine göndersem yaparlar mı?
  6. K

APU No signal sorunu

teşekkürler
  7. K

APU No signal sorunu

evet sistem apu
  8. K

APU No signal sorunu

Arkadaşlar bilgisayarı yeni aldım ve bu hatayı alıyorum sizce bilgisayar tamircisine götürmeli miyim yoksa kendim evde hallede bilir miyim haledebilirsem çözümleri nedir?
  9. K

Cable not connected hatası çözümü nedir?

Arkadaşlar bilgisayarı yeni aldım apu bir sistem ve monitöre bağladım cable not connected diyor nasıl çözebilirim sorunu?
  10. K

Arkadaşlar Cable not connected diye bir hata alıyorum ne yapmalıyım?

Arkadaşlar Cable not connected diye bir hata alıyorum ve apu sistem kullanıyorum yeni bir bilgisayar sizce ne yapmalıyım?
  11. K

İtopyadan hazır sistem aldım.Güvenilir mi?

yanlış yazmışım çok iyiymiş olcaktı
  12. K

kusura bakmayın bikaç forumda da bu soruyu sordum saçma sapan cevaplar verdiler bu forum çok iyiymil düzgünce cevap verdiler
  13. K

Teşekkürler 1607258087 kusura bakma öyle bi amacım yoktu ve öyle demek istemedim alındıysanız kusura bakmayın özür dilerim
  14. K

soru bu değil itopyanın güvenir olup olmadığı
  15. K

Arkadaşlar bu bilgisayarı almadan öncede 2 hafta itopyayla ilgili araştırma yaptım fakat kafam çok karıştı kimi harika diyor kimi sakın almayın diyor sizce güvenlir mi bir sitedir itopya?
  16. K

25 Kasımda itopyadan bir bilgisayar siparişi verdim.Bu bilgisayar malatyaya kaç günde gelir?

Arkadaşlar 25 kasım tarihinde itopyadan bir bilgisayar siparişi verdim.Sizce bu bilgisayar malatyaya kaç günde gelir?
Top Bottom