Arama sonuçları: *

1. S

acil yardımmm çöp kutu ile ilgili

çöp kusutunda silinen şeyleri görmek için çalıştırta yazdığımız kod neydi yardımcı olurmusunuz unuttum bulamıyorum
  2. S

Papara kart güvenli mi?

EVET GÜVENEBİLİRSİN BENDE 2 SENEDİR KULLANIYORUM BAYA İYİ HEMDE
  3. S

VALORANT MIC SESIM GITMIYOR

YARDIMCI OLABILIRMISINIZ 1615568794 ONLARINKIDE GELMIYOR
  4. S

CSGO düşük FPS sorunu

İŞLEMCİ CSGO İŞLEMCİ ÜZERİNDEN OYNANAN OYUN OLDUĞU İÇİN BENDE DEĞİŞİRŞEN FAYDALI OLABİLİR
  5. S

WİNDOWS XP FPRMAT ATARKEN LİSANS SORUNUNU ALIYORUM

YARDIMCI OLABİLİRMİSİNİZ LİNK VESAYRE VARSA
  6. S

1600TL Bütçe ile Monitör Önerisi

https://www.google.com/aclk?sa=L&ai=DChcSEwiMyZmtqeXuAhUC-FEKHRZhC6IYABAEGgJ3cw&sig=AOD64_2mUmn9sQf4oLalVuNjZegMXs5LDQ&ctype=5&q=&ved=0ahUKEwjY45GtqeXuAhVPzoUKHRPdB1EQ2CkIvAQ&adurl= aga bu iyidir
  7. S

CSGO düşük FPS sorunu

hocam bende 4 gb ile oynuyorum 60-90 arası alıyorum yani normal fazlaını isteksekte alamıyoruz
  8. S

1333 mhz ram 1600 olurmu veya beraber açarmı?

bir arkadaş denemiş fanlar felan dönmemiiş açılmamış denesemmi
  9. S

1333 mhz ram 1600 olurmu veya beraber açarmı?

beyler asus h81m-k anakartım var ve ddr3 1600 mhz 4 gb takılı bide alimde 1333mhz ddr3 ram var acaba takarsam çalışırmı yada pc ye bişe olurmu
  10. S

FİYAT PEFORMANS DDR3 EKRAN KARTI MAX 200 TL 2. ELDE OLABİLİR

VARSA AKLINIZ DA YARDIMCI OLURMUSUSUNUZ DDR3
  11. S

4 gb ram im var yanına 8 gb takılırmı aynı marka ?

hyperx 4 gb ramim var bir slotu boş yanına gene hypex 8 gb ram takılırmı? toplam 12 gb ram yapmak istiyorum
  12. S

EKRAN KARTSIZ CSGO OYNATIRMI ?

4 GB RAM 1600 mhz i3 HD GRF 4400
  13. S

1 GB RAM NASIL HIZLANDRILIR

bilgisayar eski parada yok hp compaq 6720 bilgisayarın modeli derse giriyorum kasıyor dedim ram in performansını nasıl yükseltirim diye
  14. S

asdgjadhasd
  15. S

ANLAMADIM
  16. S

BÜÇCESİZ NASIL HIZLANDIRILIR
  17. S

HP COMPAQ 6720 s 1 gb ram var gogole açmıyor kasıyor yarıdmcı olurmsunuz ne yapmalıyım ?

hp comaq 6720s 1 gb ram var inanın cs 1.6 da bile kasıyor 12. sınıf öğrencsiyim canlı derslere katıalmıyorum hızlandırmak ve çalışır hale getiröek için para harcamadan ne yapmalıyım [email protected] adresinden mail atabilrsiniz
Top Bottom