Arama sonuçları: *

1. stevesm1221

Dosya silince yer açılmaması

33GB'lik bir dosya sildim ancak boş yer gelmedi. Sorun nedir? Geri dönüşüm kutusuna atmadı direkt kalıcı olarak sildi.
  2. stevesm1221

Ryzen 3 1200 AF Overclock

Merhaba arkadaşlar Ryzen 3 1200 AF işlemcinin inceleme konusunu açacağım. Stok değerler bir yana Overclock'lu değerlerini de göstermek açısından overclock yaptım ve 1.320V, 3,8GHz'de stabilite yakaladım. Aynı voltaj değeri ile 4GHz denedim ve sıkıntısız bir şekilde testlerden geçti. Cinebench...
  3. stevesm1221

The Witcer 3 Siyah Ekran Sorunu

Yeni monitöre geçtiğimden beri The Witcher 3'te yaşamadığım sorun kalmadı. :D Önce oyunu açar açmaz direkt siyah ekran oluyordu ve Steam garip hatalar veriyordu. Sonra ekran kartı sürücümü sildim ve 20.2.2 sürümünü kurdum. Oyun sıkıntısız açıldı. Bir sonraki gün (dün) ise oyunu açtığımda ana...
  4. stevesm1221

Monitör hoparlörünü devre dışı bırakma

Acer kg221q monitör aldım. İçinde gelen hoparlörün ses kalitesini beğenmediğim için hoparlör taktım ve jak girişini monitörün audio kısmına taktım. Ancak hala monitörün hoparlöründen ses veriyor. Nasıl çözebilirim bu durumu?
  5. stevesm1221

Realtek Audio ses gelmeme sorunu

Selamlar, büyük ekran sevdamdan dolayı uzun bir süredir televizyon kullanıyordum monitör niyetine. MS değerinin çok yüksek olması nedeniyle monitöre geçtim ve hoparlörümü taktım. Ancak hiçbir şekilde ses gelmiyor. Realtek sürücüsü kurulu. Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.
  6. stevesm1221

VRAM Nedir? (Cevap)

Bugün @Mehmet Yılmaz hocamın açtığı ´´VRAM'in önemi`` adlı konudan sonra böyle bir konu açmaya karar verdim. Farklı bir forumda bu başlıkta bir konu açılmıştı ve en sevdiğim cevabı ekran görüntüsü almıştım. Umarım şimdi daha iyi anlıyorsunuzdur. :)
  7. stevesm1221

RX 570 Kullananlar Kulübü

RX560, 470 gibi kartlardan sonra 1000TL civarı fiyatı ile 1050 Ti'ı farklayan, ilk çıktığında ekran kartı sektörünü ele geçiren, yıllardır birçok güncel oyunu 1080P Ultra'da oynatabilmiş, ancak maalesef günümüzde Warzone gibi oyunlarda yetersiz kalmaya başlayan, fiyat/performansa yeni bir anlam...
  8. stevesm1221

Isınan ekran kartına bulduğum çözüm

Arkadaşlar geçici olarak eski, hava akışı olmayan bir kasa kullandığım için ekran kartım çok ısınıyordu. 54 derecede fanları çalışıyor, 49 derecede tekrar duruyor ve 10-15 dakika sonra tekrar 54'e gelip dönmeye başlıyor. Oyunlarda ise 1200 RPM fan hızında, 70 dereceye kadar ulaşabiliyor. Yükte o...
  9. stevesm1221

Mesaj birleştirme gelecek mi?

Öneri veya şikayet değildir, sadece merakımdan soruyorum. Attığım fotoğraflarda yazdığım gibi düşünüyorum.
  10. stevesm1221

Forumu açarken ``Just a moment`` sekmesi

Forum sayfası çoğunlukla arkada açık oluyor ve bildirim gelmiş mi diye bakmak için sayfayı yeniliyorum ancak just a moment diye bir sayfa açıyor ve 5 saniye bekletiyor. Bunun olması şart mı ? İleride kalkacak mı yoksa hep böyle mi kalacak?
  11. stevesm1221

Radeon Adrenalin 20.2.2 Güncellemesini Nasıl Buldunuz?

Önceden en stabil driver sürümü olan 19.20'yi kullanıyordum. Yeni sürüme geçtim ancak boştayken öncekine göre MHz değerleri biraz yüksek. Önceden oyuna falan girmeden bir kez bile dönmeyen fan şimdi 5-10 dakikada bir dönüyor. RX 570 kullanıyorum. 5700XT'de ki sorunlarda çözülmüş diyorlar.
Top Bottom