Arama sonuçları: *

• Users: FyKsRR
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Hata 211 Dizinde Erişim Kısıtlamaları

Hata 211 – Kurulum için Belirtilen Dizinde Erişim Kısıtlamaları Olduğundan AMD Yazılım Kurulumu Devam Edemiyor
  2. F

rx 6500 xt a320m s2h ile uyumlu mu? ?

işlmecim ise r5 3400 g 16 gb ram var fakat aklımda sadece ekran kartı kalıyor ekran kartı sizce oyunlarda sıkıntı çıkartırmı ?
  3. F

rx 6500 xt ekran kartı pcı 4.0

Merhaba sistemimi geliştirmek için rx 6500 xt ekran kartı almak istioyrum fakat pcı 4.0 alakalı bu sorun kafamı çok karıştırdı sizce bu ekran kartına ne almalıyım, veya bunu almalımıyım ??? sistemim ; -ryzen 5 3400g a320m s2h 16 gb ram
  4. F

pc de discorda girince sesim gitmiyor fakat onlarınki geliyor

merhaba bu sorun bu sabah oldu discorda girdiğimde benim sesim başkasına gitmiyor fakat onlarınki geliyor mikrofonu tak çıkar yapınca da aynısı oluyor pc yeni başlattım aynısı oluyor nasıl çözeceğimi bilmiyorum
  5. F

wd harici hdd ye oyun yuklersem açolır mı

https://www.hepsiburada.com/wd-elements-320gb-2-5-usb-3-0-tasinabilir-disk-wd3200lplx-eb-p-HBV00000SXON7 da satılan wd markalı hdd yi gordum idareten bunu almayı dusunuyorum hdd ye oyun yukselsem çalışır mı oyunlar yuksek boyutlu olsa bile mesela gta 5 gibi oyunu yuklenir mi (hdd yi kasadan...
  6. F

hdd biosta gozukmuyor neden ?

hdd biosta gozukmuyor tum kablolarını dogru taktım fakat biosta gozukmuyor format atacağım zamanda disklerin hiçbiri gozukmuyor anakart : a320m s2h
  7. F

taşınabilir hdd ye oyun yuklenir mi ?

taşınabilir hdd ye oyun yuklesem normal hdd hızında çalışır mı performans dususu yaşarmıyım?
  8. F

m2 ssd alacağım fakat ne tür alacağımı bilmiyorum yardım!!!!

uçları farkı olsada ana kartta açılır mı??? yoksa ana karta goremi almamız gerek???
  9. F

hdd biosta gözükmüyor neden?

hdd yi kasaya takıyorum fakat hdd yi bios görmüyor onun bir çözmü varmı anakart a320m s2h
  10. F

HDD gözükmüyor, Disk Yönetiminde bile

merhaba ben 1 gün once bilgisayar aldım eski hdd kurdum çalıştı fakat yeni hdd yi kurunca olmuyor yönetime girdim fakat bu aygıt yok diyor nasıl cozebilirim ? 1608495834
  11. F

fanları nereye montaj etmeliyim

merhaba ben bir kasa alacağım ve kendim montaj yapacağım fakat egzoz fanı ve ondeki 2 fanı nereye takacağımı bilmiyorum ekstra kablo almam gerekiyor mu ? kasa: Power Boost VK-C013B anakart : a 320m s2h
  12. F

Power Boost VK-P1900B kasa nasıl ?

merhaba ben bir sistem alacaağım faka bir sorum olacak ben kasayı aldğımda tüm bileşenleri bağlamak için kablo çıkıyor mu ? ( pek bilgili değilim ) kasa : Power Boost VK-P1900B r5 3400g b450 s2h 500gb hdd adata xpg ram 8 gb 3000mhz
  13. F

gamegaraj güvenilir mi?

yeni bir bilgisayar almayı düşünüyorum ve en uygun orada görüm sizce gamegaraj güvenilir mi ? sistem; ryzen 5 3400g b450 ana kart adata xpg 8 gb ram 500gb hdd 500wat bir kasa ( farketmez bol fanlı olsun ) fiyat 3.000 TL
  14. F

ryzen 5 3400g & ryzen 3 1200 rx560

merhaba ben bir sitem alacağım fakat nasıl bir sistem alcağımı bilmiyorum sizce ; ryzen 5 3400g & ryzen 3 1200 rx560 mü almalıyım? sistem diğer parçaları; -gigabyte a320m s2h oc -DDR 4 adata xpg d30 8 gb ram (ilerleyen zamanda yanında ram eklenecek) -Power Boost VK-P3305B 500W kasası -500gb...
Top Bottom