Arama sonuçları: *

• Users: arda55
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. arda55

mekanik klavye önerisi istiyorum

klavye hakkında pek bilgim yok zaten arkadaşım için bakıyorum bende bu miktar para olacakta sanki klavyeye vericem. neyse beyaz olacak mekanik olacak switch belirtmedi kendisi bütce 800 -1000 civari maksimum 1000 diyelim
  2. arda55

Yardım Kablolu kulakiçi kulaklık önerisi

200 TL ye kadar bütçem var A101 den 60 TL lik bir kulaklık almıştım şuanda 46. Tamir edişim artık diyorum ki yeter yenisini almak istiyorum kablosunun sağlamlığı ricamdır öneride bulunursanız sevinirim
  3. arda55

Yardım kşlavyeye .çay döküşlmesi sponucu tuşlşların yanşlışl basması

uşlaptpopunoo kşlavyesine .çay döktüm tuşlşlar yanşlışl basıypo göründüğü gibi ne yapmaşlıyımo
  4. arda55

Yardım 100-150 TL bütçe ile kulakiçi kulaklık önerisi bekliyorum

selamlar öncelikle iyi forumlar en fazla 150 TL bütçem var (kargo dahil) kulakiçi kulaklığa ihtiyacım var umarım düzgün bişey çıkar önerilerinizi bekliyorum 1685130391 @Evil Belief abi sen bu konulardan anlıyodun bi yardımcı olabilirmisin
  5. arda55

2. El / sıfır telefon önerisi

Merhabalar iyi forumlar bütçem 2000-2500 TL 2. El telefon önerisi istiyorum sarı siteden param güvende ile almayı düşünüyorum
  6. arda55

Çözüldü✓ Mavi ekran yedim lütfen okuyabilenler yardımcı olsun

Adını unuttuğum dosyayı atacağım laptop açılınca 1678134171 Aşırı yavaş açılıyor laptop 1678134692 @Emmree
  7. arda55

Kulakiçi kablosuz kulaklık önerisi ıstiyorum

lütfen konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olsun bütçe fazla düşükse arttırabilirim fiyatlardan haberim yok not: haylou'nun gt7 kulaklığını almayı düşünüyorum öneriyi ona göre yapmanız ricam olur.
  8. arda55

stl dosyasını dxf dosyasına çevirmem lazım

dediğim gibi stl dosyasını lazer kesim için dxf dosyasına çevirmek istiyorum blenderda yaptım ancak cadcut.co 'ya koyduğumda dxf olarak algılamadı napmam lazım yardımcı olabilcek birisi var mı? 1669841102 yokmuş
  9. arda55

tek damarlı ve çok damarlı montaj kablosunun farkı ne?

ilk kez montaj kablosunu kendim alıcam genelde arkadaşımdan çalıyodum tek damarlı nasıl oluyor? bildiğimiz bakır tel gibimi oluyo ne farkı var anlamadım
  10. arda55

Çözüldü✓ Arduino ile direksiyon seti yapımı

Aga önceden yaptığımda hiç uğraştırmamıştı şimdi tekrar baştan yapıyorum wheelconfigde encoderın dönüşünü algılamıyo emclite yüklüyorum bal gibi çalışıyo yardımcı olabilcek varmı 1668629404 Bazen milim kıpırdıyo üçgen sonra tekrar eski yerine dönüyo
  11. arda55

Kulaküstü kulaklık önerisi bütçe 80 TL

80 TL bütçem var kulaküstü kulaklık istiyorum olacağını pek sanmıyorum ama önerilerinizi bekliyorum
  12. arda55

Klima önerisi (2.el veya 0)

Bütçem 500 TL klima önerebilir misiniz
  13. arda55

Çözüldü✓ 60w 5a Güç Kaynağı Önerisi / Bütçe 60 TL

Bana 60w 5a güç kaynağı önerebilir misiniz? Sanırım led trafosu diyorlar bunlara.
  14. arda55

Arduino Leonardo dışarda satılırmı

Arduino Leonardo dışarda satılırmı?
  15. arda55

Termal macun önerisi

Termal macun lazım bütçe aşırı düşük değerli bilmiyorum. 1640723232 50-60 olabilir hiç seçenek olmaz ise
  16. arda55

intel pentium 4 630 kaç kuruşa satabilirim

başlık yeterli olmuştur diye düşünüyorum.
  17. arda55

rotary encoder 600 pulse vs 1000 pulse

600 pulse rotary encoder ile 1000 pulse arasında nasıl bir fark vardır?
  18. arda55

aliexpressten rotary encoder almak

https://tr.aliexpress.com/item/33003162419.html?spm=a2g0o.cart.0.0.59613c00GyZ8qd&mp=1 bunu almayı düşünüyorum herşeyi ile birlikte tahmini kaç tutar?
  19. arda55

3D baskı hizmeti almak

bazı 3d baskı parçaları elde etmem gerek Google a 3d baskı hizmeti yazınca bir kaç sayfa karşıma çıkıyor İlk defa bastıracağım için hangi site daha güvenilir veya daha iyi baskı yapar bilmiyorumönerebilceğiniz bir site var mı?
Top Bottom