Arama sonuçları: *

1. B

Obs için hangi ayarı kullanmalıyım

ARKADAŞLAR merhaba ben twitch e başlamak istiyorum fakat obs için hangi ayar daha iyi olur bilemiyorum MSI GeForce® GTX 1050 Ti AERO 4G OCV1 amd ryzen 5 1400 quad core 3.2 ghz işlemci var sizce hangi ayarı seçmeliyiz
  2. B

Rampage Centaur vs Gamepower Icarus, Sizce Hangi Fareyi Almalıyım

Rampage CENTAUR SMX-R13 Gamepower Icarus Gamıng Rgb Sizce hangisini almalıyım ya da bu fiyata fazla tuşlu makro atanabilir mouse önerebilir misiniz
  3. B

Patriot 240 GB Burst vs Adata 240gb Su630

Herkese merhaba benim ssd ye ihtiyaçım var zice hangisini almalıyım Patriot 240 GB Burst PBU240GS25SSDR 2.5" SATA 3.0 SSD Adata 240gb Su630 520-450mb-s Ssd (asu630ss-240gq- Harddisk 10163351 sizce hangisini almalıyım
  4. B

Anakarttaki VGA girişine monitörü taksam ne olur?

herkese merhaba bende MSI A320M PRO-VD PLUS anakartı var üstünde VGA girşi var ben bu girişe VGA yı taksam bi fark oluşur mu yoksa boşa kablo kalabalığı mı olur
  5. B

Pc açılırken sürekli bios a giriyor

Öncelikle selamın aleyküm ben bios güncellemesi yapmak için ilk olarak bios ayarlarını sıfırladım sonrada m-flash olarak başlattım fakat güncelleme dosyası gözükmedi yapamadım m-flash özelliğinden çıktım pc yeniden başladı ve sürekli bios ekranına atıp duruyor çıkamıyorumda bana yardım...
  6. B

The Crew 2 Gold Edition

Herkese merhaba ben epic games indirim koduyla the crew 2 gold edition aldım fakat yanında ne geldiğini bilmiyorum bana yardımcı olurmusunuz
  7. B

Ekran kartı'na bu termal macun olurmu

MSI GeForce® GTX 1050 Ti AERO 4G OCV1 ekrankartım Arctic MX-4 Termal Macun olurmu
  8. B

Hang Termal Macun Daha İyi

herkese merhaba bende MSI GeForce® GTX 1050 Ti AERO 4G OCV1 AMD Ryzen™ 5 1400 var kasamda güzel bi temizlik yapmak istiyorum COOLER MASTER HTK-002 HIGH PERFORMANCE THERMAL MACUN RAMPAGE TM-130 TERMAL MACUN hangisini almalıyım önerebilceğiniz bir termal macu varmıdır ve bu termal macun ekran...
Top Bottom