Arama sonuçları: *

• Users: Çıfı
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Ç

Hangi internet sağlayıcısını tercih etmeliyim ?

Merhaba arkadaşlar herkese iyi forumlar.Şuan aktif olarak turkcell superonline fiber internet kullanıyorum sözde 65mbps verdiğini iddia etse de kablo ile kullandığım cihazımda 45i zor görüyo.Ayrıca televizyonundan da hiç memnun değilim bunlara ek olarak yıllardır kullandığım için haliyle modemim...
  2. Ç

Öneri Max 350TL bütçe ile f/p üzmeyecek kulaklık önerebilir misiniz ?

Dandik olmasın , elde kalmasın , çok bi para yok ortada fazla kalite beklemiyorum zaten sadece üzmesin yeter. max 350tl
  3. Ç

Asus b450-m dragon anakartımda biosa giremiyorum.

Asus b450-m dragon asus rx580 4gb ryzen 5 1600 corsair vengeance 8gb 3000mhz adata 480gb ssd(ssdmi kronik problemli olduğu için servise gönderdim değişim verdiler.bundan önce de giremiyordum biosa ama windows açılıyordu.ama şimdi ssd yeni olduğu için windows kurmam gerekti.Boot yapmıyo biosa...
  4. Ç

Çözüldü✓ msi mag forge 100r argb Mystic Light'ta gözükmüyor

msi mag forge 100r kasayı alalı 3 5 ay oldu. O zaman üşenip anakartıma kontrolcüyü bağlamamıştım.Kafama esti bağlıyım dedim. Öncelikle anakartım gigabyte aourus b450 elite . Bildiğim kadarıyla destekliyor ama kontrolcünün dişi 3 pinli kablosunu anakartımdaki 3 pinli argb soketine taktığımda...
Top Bottom