Arama sonuçları: *

• Users: 4ghost.cs
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. 4ghost.cs

SGK GSS hakkında bilgisi olan var mı ?

Arkadaşlar bir kaç sorum vardı kafama takılan yardımcı olursanız sevinirim 2 yıldır işsizdim bana 2300 küsürlerdw GSS prim borcu cıkmıs bu para silinecek mi acaba bilgisi olan var mı . Af olayları diyorlar Diger bir mesele de ben 19 Aralık'ta işe başladım SGK lı olarak çalışıyorum ve e...
  2. 4ghost.cs

Ekran için gözlük önerisi ?

Yeni bir işe başladım çizim üzerine günün 7-8 saati ekrana bakıyorum gözlerim çok fazla agrıyor ve başımı agrıtmaya basladı sanırım gelen ısınlar artık gözümü yoruyor bunun için önerebileceginiz bir gözlük var mı acaba
  3. 4ghost.cs

Kamera odası için monitör önerisi lazım

Arkadaşlar bulunduğum yerdeki TV bozuldu uygun yollu kayıtları izleyebilecek 19 21 inch oluyor sanırım bu boyutlarda kameraları baglıyacagımız bir ekran ihtiyacım var önerebilirseniz memnun olurum baska hiç bir fonksiyonu olmayacak sadece kamera izlemek icin
  4. 4ghost.cs

İşlemci sıcaklıgım normal mi ?

Arkadaslar işlemci sıcaklıgım normal mi ? . bilgisayarı acıyorum bir oyuna girer girmez bu hale geliyor ryzen 5 3600x var ve sıvı sogutma kullanıyorum . bilgisayarımda asırı derecede kasmalarda oluyor
  5. 4ghost.cs

İnternet sayfasındaki reklamları nasıl engellerim ?

Her girdigim sayfada google reklamları var eklenti olarak adblock kurdum bazen google reklamları bazende google reklamlarına benzer bannerler cıkıyor . bilgisayarıma virüs mü bulasdı acaba ? bulastı ise hangi program ile silebilir taratabilirim her girdigim haber her girdigim sitede reklamlar...
  6. 4ghost.cs

AutoCad Öğrenmek İstiyorum

Arkadaslar yeni bir işe baslıyacagım işimin geregi autocad i ögrenmem gerekiyor . hangi sürümünü indirmem gerekiyor 2015 üstü dediler . indirebilecegim bir link varmı tam sürüm olarak veya para ile mi satın almak gerekli baslamadan temel olarak ögrenmek icin kendimi geliştirmek icin indirmek...
  7. 4ghost.cs

Monitörden Ses Çıkmıyor ?

Merhabalar . Yeni monitör aldım herhangi bir sıkıntı yoktu . Ses cıkısını monitör seçiyorum ama herhangi bir ses alamıyorum sebebi ne olabilir . Ayarlardan baktıgımda ses hareketi olmasına ragmen ? model : msi optix g24c6
  8. 4ghost.cs

MSİ Monitör ayarları için indirilecek program ?

monitörümün arka tarafındaki tusları dısında bilgisayar üzerinden indirip yapabilecegim ayarlarını bir program mevcut mu acaba ? MSI Optix G24C6 23.6" 144Hz 1ms
  9. 4ghost.cs

Monitör de film modu görünmüyor

Arkadaslar daha önce kullandığım monitörlerde farklı farklı görüntü icin modlar vardı film sinema futbol vb vb gibi yeni monitör aldım bunda herhangi bir mod görünmüyor ve bir cok sekme kapalı neden acsba . Yada baska bir şey mi indirmeniz gerekiyor Monitör : MSI optik g24c6
  10. 4ghost.cs

Monitördeki ekran boslugunu kapatabilirmisin ?

Arkadaslar monitörde sanırım tam ekran olmuyor yada monitör özelliğini böyle bilemedim bu karanlıkta kalan yeri kapatıp mçtan ekran fulleyebilirmiyiz Monitörüm msi optik g24c6
  11. 4ghost.cs

Bu monitör sizce iyi mi? Ho mu Go mu ?

Bu monitörü aldım Sahibinden 2500 TL ye Sıfır kutusu açılmamış test için birlikte açtık kutu güvenlik bandını . Temmuz 2022 ayında amazondam alınmış bir ürün
  12. 4ghost.cs

NAYS Hesabıma para yükleyemiyorum ?

Arkadaslar merhana Trendyoldan 4000 TL lik ürün alacagım lakin nays hesabıma para yükleyemiyorum . Önceden bi 50 1000 seklinde gönderdim 1 haftadır gönderemiyorum iptal ediliyor bhnun yolunu bilen var mı sebebini
  13. 4ghost.cs

Monitör Önerisi 2500 TL ?

Öneriniz var mı acaba 2500 TL ye kadar monitör önerisi mümkün ise IPS panel ;( Ve bu monitör fiyatları uçmaya devam edecek mi indirimler monitör leri ne yazıkki pek vurmuyor gibi . Ekran kartlarını geçecekler neredeyse
  14. 4ghost.cs

Turktelekom tarife değişikliği ?

Arkadaşlar merhaba 2022 Mart ayında 1 yıllık bir tarifeye geçtim 10gb lik 68 TL ödüyorum türk telekomda öylesine uygulamaya bakim derken böyle bir paket çıktı karşıma ben bu tarifeye geçişi onaylarsam herhangi bir ceza durumu oluyor mu 1663461556 Bir fikri olan var mı
  15. 4ghost.cs

Ekran kartı önerisi ?

Arkadaşlar merhaba . Oyunlar ile cok arası olan biri degilim arada bir knight ın pvp server ini oynuyor bazen valorant CS . Suan ekran kartım yok cok bütcemde yok . 2 el ekran kartı arıyorum ne önerirsiniz . Bütce 3000 TL Yada diger bir fikrim işlemciyi satıp apu işlemci mi alsam İşlemcim...
  16. 4ghost.cs

Amazon dan Monitör İadesi Olur mu ?

Arkadaşlar merhaba Bir monitör satın aldım pixel sıkıntısı yok lakin ghosting cok belli ve rahatsız ediyor haliyle kutusunu açtım ve bugün denedim iade etme durumumuz nedir geri alırlar mı açılmış kutuyu ?
  17. 4ghost.cs

3600x ile en uygun ekran kartı ?

3600x ile en uygun ekran kartı ? arkadaşlar 3600x için en iyi performansı verecek ekran kartı hangi si acaba bir fikriniz var mı ?
  18. 4ghost.cs

Gigabyte 2060 windforce alınır mı ?

Bu ekran kartını 2.el az kullanılmış olarwk belirtiliyor 4750 TL ye garanti li almayı düşünüyorum bu ekran kartı nasıl kullanan var mı 2060 6gb
  19. 4ghost.cs

Freesync ve g-sync Hangi Monitör Alınmalı?

Şimdi elimde 6600xt ekran kartı ve ben belki Nvidia ya geçiş yapacagım monitörüm yok hangisini almam gerekiyor ama Nvidia ya da belki geçemeyebilirim . Freesync AMD , g sync Nvidia icin diyorlar kafam biraz karıştı Freesync monitör alsak sanırım gsync i sçsbiliyoruz sanırım
  20. 4ghost.cs

Samsung Odyssey G3 Kullanan var mı ?

Tercihim IPS paneldi lakin maddi gücüm buna yetiyor gibi en fazla 2600 TL ye kadar çıkaniliyorum . Kullanan arkadaşlardan yorum alabilirmiyim ghosting ve pixel sıkıntısı oldugu söyleniyor . Yardımcı olursanız memnun olurum Samsung Odyssey G3 LF24G35TFWMXUF
Top Bottom