Arama sonuçları: *

• Users: ENES652
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. E

Mobilya iade 4000 TL nakliye parası

Selamün Aleyküm biz bir mobilya mağzasından mobilya aldık ama iade ettik sözleşme imzalamıştık getirip götürme parası ve mobilyanın parasının belli bir kısmı ile birlikte 4 bin liraya yakın diyorlar biz katalog da olan bir rengi seçtik ve özel bir renk yaptırmadık.ve sözleşmede iade edilemez...
  2. E

PES2021 NASIL İNDİREBİLİRİM

PlayStation 4 e pes2021 indirmek istiyorum ama bir türlü youtube de falan bulamadım ps4 sürümüm 10.5 çoğu 9 da kırıp yüklüyor.ben nasıl pes2021 indirebilirim ?
  3. E

G29 direksiyon sabit kaldığında değişik ses çıkıyor

Sesi tarif edemiyorum cızırtı gibi çok değişik.https://youtu.be/lHndp8GjtYA
  4. E

Mediamarkt ürün değişim sonrası seri no farklılığı sorunu

MediaMarkt'tan bir ürün almıştım ürün bozuk çıktı bende geri götürdüm servis ile uğraşmamam için bana direkt orada yenisini verdiler ama sorun şu ki yeni verdikleri ürünün seri no su ile kutudaki bir değil ve pentadan sorguladığımda da çıkmıyor eski ürünün seri no su ile sorgulayınca garanti...
  5. E

G29 direksiyonu hafifçe çektiğimde ses geliyor

G29 direksiyonu çekince tık tık sesi geliyor ve sanki arasında boşluk var bu normal mi? Alt kısmı
  6. E

LOGİTECH G29 AYAK SALLANMASI SORUNU

Logitech g29 un sol tarafındaki ayağı sallanıyor ben bunu düzelte bilir miyim ?
  7. E

Razer BlackShark V2 oyunda ses kasamama ve düşük ve boğuk ses sorunu

Razer BlackShark V2 kullanıyorum son 1 aydır sesi kısık ve boğukmuş gibi gelmeye başladı normalde hep kulaklığın ses yerini ortaya getirip %35 de kullanıyordum ve oyunlarda rahatça ayakseslerini duyabiliyordum %35 de bile şimdi %50 %100 bile yapsam ayak sesi kasamıyorum kısık ve boğuk geliyor...
  8. E

LOGİTECH G PRO X WİRLLES İLE YAŞADIĞIM SIKINTI

merhaba bügün gidip başlıktaki kulaklığı aldım akşam deneme fırsatım oldu yeni deniyim dedim bağlandığı anda acayip hışıltı sesi geliyor ne yaptıysam düzeltemedim ve mikrafonuda videolardaki gibi değil dc de konuştuğumda sesimin yarısını almıyor ve ses bazen fazla bazen düşük geliyor vatandan...
  9. E

CORSAİR VİRTASOU SE DENEYİM

bügün gidip aldım cs giriyim dedim ayak sesleri gram duyulmuyor adam girmiş dibimde koşturuyor duymuyorum 100 liralık kulaklığım daha iyi ses veriyor 1612440947 bütün ayarları denedim yaptım gine olmuyor iade edicem yarın sakın almayın aldırmayın
  10. E

ASUS ROG DELTA 'nın mikrofon kısmının kırıldıgı doğrumu

Bu kulaklığı almaya karar verdim ama bazıları mikrofon yerinin ve mikrafonun çabuk kırıldıgını söylüyor ve mikrafonun kötü oldugu kullanıp bu sorunu yaşamış var mı ?
  11. E

2000 TL YE KADAR OYUN İÇİN KULAKLIK ÖNERİSİ

2000 bin TL ye kadar kulaklık bakıyorum genellikle cs ve PUBG oynuyorum ayak sesi önemli benim için logitech g pro x düşünüyorum ama onda ses az geliyor diyorlar kullanan varmı
  12. E

CLOUD ALPHA S - LOGİTECH G PRO X- CLOUD ORBİT S

yurt dışından dayım kulaklık göndercek başlığa yazdığım kulaklıklardan hangisi oyunda ses kasma konusunda daha iyi oynadığım oyunlar cs PUBG bide bir sorum var dayım amazondan benim hesabımdan alsa prime var türkiyeden mi gelir
Top Bottom