Arama sonuçları: *

1. S

1500 TL mekanik klavye önerisi

Merhaba, şu an kullanmakta olduğum klavyem MSI Vigor GK30 mekanik klavye almak istiyorum fakat bütçem maksimum 1500TL. Genelde FPS türü oyunlar oynuyorum herhangi bir yazılımla uğraşmıyorum. Klavye %100 olmasa da en azından numpadlerin olması tercihimdir. Bakmış olduğum modeller bunlar: Vigor...
  2. S

RTX 4070 Super hazır sistem karşılaştırması

Arkadaşlar asıl sorum 7bin tl fiyat farkına Asus sistem almak mantıklı mı bunu merak ediyorum sadece
  3. S

Çok sağol hocam, bu destekten çok köstek gibi oldu ama hakkımızda hayırlısı olsun 😁😁
  4. S

Arkadaşlar herkese iyi forumlar, yardımınıza ve fikrinize ihtiyacım var. Ben bir sistem satın aldım. Aldığım sistemin linki. https://www.gamegaraj.com/urun/shark-7000/ fakat daha sonrasında...
  5. S

3500-4000TL Kulaklık Önerisi

Geçen sene İncehesap'tan almış olduğum Razer BlackShark V2 SE kulaklığı garantiye yolladım. Garantiden iade veya değişim talep edebileceğim söylendi fakat ellerinde kulaklığın stoku kalmadığı için kulaklık önermemi söylediler. Kulaklıklar hakkında da pek bilgim yok genelde CS, Rainbow Six: Siege...
  6. S

OYUN İÇİ SATIN ALIMIYLA İLGİLİ GOOGLE FORM

Opsiyonel:cool:
  7. S

OYUN İÇİ SATIN ALIMIYLA İLGİLİ GOOGLE FORM

Merhaba arkadaşlar, veri analizi dersi ödevi için oyun içi satın alımıyla alakalı bir google formu oluşturdum, bu formu minimum 20 kişinin doldurması lazım. Formu doldurmak ortalama 3-4 dakika sürecektir. Formu dolduran herkese şimdiden teşekkürler. https://forms.gle/uC72EGJFqUpUA85w8
  8. S

1000tl altı f/p oyuncu mouse

Baktığım kadarıyla en mantıklısı hyperx gibi duruyor, daha önce hafif mouse kullanmadım çok sıkıntı yaşar mıyım?
  9. S

1000tl altı f/p oyuncu mouse

Merhaba arkadaşlar, başlıkta da belirttiğim gibi 1000TL ve altı oyuncu mouse bakıyorum. Öncesinde MSI GM11 modelini kullanıyordum. Genelde CS2, R6 gibi FPS ağırlıklı oyunlar oynuyorum.
  10. S

Oyuncu kulaklık önerisi

Arkadaşlar merhaba, Bütçem 3000TL genelde CS:GO tarzı ses kasmalı oyunlar oynuyorum. Şu an aktif olarak JD 712 kullanıyorum fakat eskidi ve doğru düzgün ses kasamıyorum. Büyük bir çoğunluk BlackShark öneriyor ben de BlackShark ve Logitech G PRO arasında kaldım. Yardımcı olur musunuz...
  11. S

HyperX Cloud 2 almak mantıklı mı ?

indirim bekliyim mi sizce yoksa direkt almalı mıyım cloud2 yi ? Şuan güncel fiyatı 1148tl.
  12. S

peki black friday indirimlerini beklemek ne kadar mantıklı olur ?
  13. S

bu bütçeye en iyi alabileceğim cloud 2 diyorsun yani.
  14. S

Merhaba arkadaşlar, yeni bir kulaklık almak istiyorum, fakat ne alacağım hakkında doğru düzgün bir karar veremedim. Kafamda Cloud 2 almak var ama bazlı yerler çok eski artık alınmaz tarzında şeyler yazmış bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi ? Daha iyi f/p bir kulaklık varsa oneri alabilirim...
  15. S

Gamepower Vs Msı Klavye

Arkadaşlar herkese iyi forumlar, iki klavye arasında kaldım. Bütçem 300-400 TL arası. MSI'ın mekanik hisli membran klavyesi ile Gamepower mekanik klavye arasında kaldım. Gamepower'da kronik sorunlar çok fazlaymış ama mekanik olduğundan dolayı biraz ılımlı bakıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim...
  16. S

300-400tl Arası Red Switch Mekanik Klavye Önerisi

ne yazık ki ülkenin durumu ortada yapıcak bir şey yok ya aoc ya da membran :)
  17. S

hocam peki sizce arkadaşın attığı aoc mi daha mantıklı yoksa msı vigor gk30 mu msı ın artısı +100 tl gibi bir fiyatla fare de geliyor
  18. S

teşekkür ederim hocam ya arkadaşın attığı aocyi alacağım ya da msı alacağım galiba bu gidişle öyle duruyor çünkü piyasada f/p denecek düzgün bir ürün yok genelinde kronik sorunlar var. AOC yi de ufaktan araştırdım nihat arkadaşın dediği gibi bazı kişiler kronik D ve E tuşlarının basmadığını...
  19. S

https://www.hepsiburada.com/msi-vigor-gk30-combo-tr-klavye-ve-mouse-set-p-HBV00000NIJ7H?url_src=and-product-detail forumda gezerken böyle bir şeye denk geldim mekanik klavye ile bunun arasında uçurum kadar fark var mı çünkü gamepower ı araştırdığım zaman çok fazla kronik sorunu var diyorlar
  20. S

Merhaba arkadaşlar, klavyem eskidiği için mekanik klavye almak istiyorum fakat bütçem çok fazla değil 300-400tl arasında red switchli klavye önerebilir misiniz teşekkür ederim.
Top Bottom