Arama sonuçları: *

• Users: hrnkral
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. H

spotify hesabıma başka konumdan giriş yapılmış

merhabalar bugün spotify dan mail geldi macaristandan giriş yapılmış hesabıma. Ben hesabıma girdim şifre değiştirmete çalıştım yapamadım. Tüm oturumları kapat yaptım ama az önce abd den giriş yapıldı diye tekrar mail geldi yardım edebilir misiniz lütfen
  2. H

CSGO overwatch çıkmıyor

merhabalar ben csgo da dmgden mg1 e kadar düştüm ve birkaç haftan beri overwatch gelmiyor. Yeni oyundan dolayı mı gelmiyor yoksa benle alakalı bir durum mu?
  3. H

Asus Tuf h3 7,1 kulaklık ses kasma sorunu

Merhabalar yaklaşık 3 ay önce asus tuf h3 7,1 kulaklık aldım. Csgo oynuyorum ve koşan adamın sesi net olarak nerden geldiğini kasamıyorum. Daha önce rampage camfort 7,1 kullanıyordum nokta atışı sesi kasabiliyordum. Kulaklık yeni diye daha alışmadım diye düşünüyordum ama aradan 3 ay geçmesine...
  4. H

EA play aboneliği ile F1 22 ve FiFA 23 oynayamıyorum

Merhabalar, EA Play aboneliği steam üzerinden yaptım ama F1 22 ve FİFA 23 gibi oyunları sadece 10 saat deneme amaçlı oynatıyor. Şuan 8 TL indirim olarak aldığım için mi bu böyle yoksa normal şartlarda da bu şekilde mi? Xbox game pass te EA aboneliği de dahil bildiğiniz gibi, game pass abone...
  5. H

Corsair spec delta rgb sıvı soğutma takılır mı?

merhabalar kasa spec delta rgb ekran kartı ve işlemci yükseltirsem sıvı soğutma takabilir miyim?
  6. H

Csgo Oyun Takım Arkadaşı Arıyorum

merhabalar csgo için takım arkadaşı arıyorum. rank mge-dmg yaş 33 oyunda toxic yapmayacak arkadaşlar ekleyebilirler https://steamcommunity.com/id/hrn8989/
  7. H

Vestel Modem Açıp Kapanınca Wifi Şifresi Değişiyor

Merhabalar, bugün türk telekom yeni bir modem kurdu vestel marka. Modemi kapatıp açınca random şifre atıyor sanırım. Çünkü orijinal şifre veya benim yaptığım son şifreyi asla kabul etmiyor. Ara yüze girip bir şifre oluşturduktan sonra ancak wifi ye bağlanabiliyorum. Bunun çözümü var mıdır?
  8. H

F1 2022 torrente düşer mi? ne zaman düşebilir?

Merhabalar F1 2022 ne zaman torrente düşer fikri olan var mı?
  9. H

Steam Yaz İndirimleri Etkinlik İpuçları

Merhabalar steam yaz indirimleri kapsamındaki etkinliğin cevaplarını bilen var mı? birinci ipucunun oyununu buldum: Guitar Billionaire sonraki ipuçlarının cevaplarını bulamadım. Yabancı sitelerde var ama ben steamde bulamadım.
  10. H

Telegramdan Video Nasıl İndirilir?

Merhabalar, telegramda video indirmeye kapalı olan bir kanalda paylaşılmış bir videoyu indirme şansım var mı?
  11. H

Steamde ARK: Survival Evolved Oyunu Ücretsiz

19 hazirana kadar steam kütüphanenize ücretsiz ekleyebilirsiniz, umarım faydalı olur...
  12. H

Youtube Reklamsız İzleme Mümkün Mü?

Merhabalar pc den ve android telefondan youtube reklamsız izleyebilir miyim? Bununla ilgili chrome uzantısı vs herhangi bir şey var mı?
  13. H

Steam Racing Fest Etkinliği

Merhabalar steam racing fast etkinliğinde soruları doğru bir şekilde işaretledikten sonra kupayı nasıl alıyoruz bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi lütfen
  14. H

F1 2022 600 TALE Steam Ön Sipariş Fiyatı

F1 2022 ön siparişe çıktı fiyatı ise 599 tale :) çok ucuz bence... sizce de sudan ucuz diyeceğimiz bir fiyat değil mi?
  15. H

işlemci ve ekran kartı upgrade

merhabalar bende r3 3100 ve gtx 1650 s var. Bunları uprage edicem ama ikisini beraber değil de belli sürelerle yapmayı planlıyorum. Bu ikisinden önce hangisini upgrade etsem mantıklı? Ya da beraber yapmak zorunlu mu ?
  16. H

Pc nin Takılması, Donması

Merhabalar pc im gayet normal çalışıyorken son günlerde oyunu kapadıktan sonra 10-15 saniye donuyor fareyi hareket ettirdiğimde masaüstünde donuk donuk hareket edip sonra düzeliyordu. bu akşam ise oyun esnasında takılma yaşadım. Bunun sebebi ne olabilir bilgisi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim.
  17. H

G918 Fire Storm Uygulaması

Merhabalar g918 fire storm rgb uygulamasını nasıl indirebilirim bilgisi olan var mı?
  18. H

Mi 5 Akıllı Bileklik Alınır mı?

Herkese merhabalar, mi5 akıllı bileklik almayı düşünüyorum kullanan var mı? Genel olarak şarj durumu vs hakkında bilgi almak istiyorum...
  19. H

KASIM 2020 DE DA4 ALIP HALA KULLANAMAMAK... TEŞEKKÜRLER İTOPYA

DA4 sistemini alan ilk kişilerdenim. Video yayınlandıktan 5 dk sonra sipariş verdim ve hala sistemi kullanmak nasip olmadı. Çünkü itopyadan bana arızalı sistem geldi, geri gönderdim iade kabul etmeyip parçaları ayrı ayrı servislerine gönderdiler. Bir ram,ssd,ana kart arızalı olduğu için...
  20. H

MSİ AFTERBURNER indirmeme sorunu

Merhabalar msi afterburner msi resmi sitesinden indirmeye çalışıyorum ama sürekli aynı ekrana atıyor. Bunun sebebi nedir acaba bilen var mı? başka siteden indirmek istemiyorum...
Top Bottom