Arama sonuçları: *

• Users: Yunus
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Yunus

10k TL Civarı Telefon Önerisi

Babama alıcağız Soru başlıktaki gibi ekranı ne kadar küçük olursa o kadar iyi Bi de mümkünse pazar gününe kadar elimizde olması lazım mediamarkt vatan teknosa gibi mağazalardan veya 2 günde kargonun gelebileceği mağazalardan 1712250843 a15 8/256 ile a25 6/128 düşünüyoruz
  2. Yunus

S23FE Kılıf önerir misiniz?

Bütçe önemli değil max 500 olursa sevinirim ama duruma göre 1k ya kadar çıkarım Spigen kılıf aldım 30 gündür ortada yok iade edicem spigen önermezseniz sevinirim (kendi sitesinden olmazsa öneriye açığım)
  3. Yunus

1000tl Gamepad önerisi

Bu bütçede ne önerirsiniz arkadaşlar Hem pc hem telefonda kullanmayı düşünüyorum kablosuz olursa benim için iyi olur
  4. Yunus

🔥İndirim S24 34K S24+ 39.524₺ S24 Ultra 59.499₺ (Eğitim indirim programı)

Eğitim indirim programı ile girerseniz bu fiyatları görebilirsiniz Ek takas destekleriyle birlikte piyasanın 10k altına alınıyor bence kaçırmayın
  5. Yunus

S23 FE alınır mı? (Monitör veya Saat hediyeli)

https://shop.samsung.com/tr/galaxy-s23-fe/?integration_color=Graphite&integration_hafiza_romboyutugb=128 Öğrenci indirimi ile 22.500 e geliyor yanında monitör ya da saat veriyorlar sizce bu fiyata alınır mı normalde direnç kayıtlı xiaomi 13T pro alıcaktım ama karasız kaldım şu an
  6. Yunus

Yenilenmiş Telefon alınır mı? Nereden alınır? (S22 veya S21FE)

2 telefon arasında gidip geliyorum bütçeye göre karar vericeğim https://easycep.com/samsung-galaxy-s22-128-gb-siyah-cep-telefonu-3155 https://www.teknosa.com/yenilenmis-samsung-galaxy-s22-128-gb-yesil-cep-telefonu-1-yil-garantili-p-790182102...
  7. Yunus

Poco X6 Pro mu Xiaomi 13T mi S21FE mi?

Yurtdışında alıcağım bu 2 telefondan hangisini tercih etmeliyim
  8. Yunus

Uydu İnterneti Hakkında Bilgi Nereden Elde Edinebilirim

Okuldaki sunumum için (Uydu interneti hakkında) bilgi elde etmem lazım ama çok fazla kaynak bulamadım yardım edebilir misiniz?
  9. Yunus

Çözüldü Bimcell faturasız hattımı kapattırmak istiyorum

Hat babamın üstüne o yüzden işlem yapamıyorum Vodafone a geçtim 1 ay gelmedi hat sonra kayboldu 1 aydır kyk da dakikasız sms siz yaşıyorum babamın üstüne olan hattı kapattırıp kendi üstüme hat alsam bana ne kadara mal olur...
  10. Yunus

Üniversite için Powerbank Gerekli mi?

Hp victus 15 laptobum (74wh) ve iphone 7 im var iph 7 de deji mucize batarya takılı şarjı 3 4 saat full kullanımda bitiyor sizce poweranke ihtiyacım var mı? Birde 500tl altında ne önerirsiniz ne kadar ucuz olursa o kadar iyi
  11. Yunus

KYK Yurdu Sonuçları Açıklandı

Yeni açıklandı arkadaşlar beni yedek 1404 e koymuşlar ankarada ne zaman gelir kyk bilginiz var mı
  12. Yunus

Bimcell faturasızdan Faturalı Tarifeye paket önerisi lazım

Bana paket önerebilir misiniz üniye gidicem muhtemelen kyk yurduna gidicem 150tl civarı en az 10gb bir paket olursa çok güzel olur 20gb ideal olur bütçe artabilir
  13. Yunus

A101 İadede Sıkıntı yaşıyorum

Devam et e basıyorum burda tıkanıp kalıyor ne yapmam gerek
  14. Yunus

25k Sayısal Hangi Bilgisayar/yazılım bölümünü tercih etmeliyim

Haftalardır üniversiteleri araştırıyorum çıkmaz sokakta gibi hissediyorum yardım edebilir misiniz Şu an Ankara Üniversitesi Yazılım Müh. düşünüyorum
  15. Yunus

Bahçeşehir Üniversitesinde Dijital Oyun Tasarımı Okunur mu?

Kafamda birkaç soru var tam burslu girmeyi düşünüyorum sıralamam büyük ihtimalle yeticektir Sizce okunur mu? 1689518009 Bir de bilgisi olan biri yurt imkanları hakkında bilgilendirirse çok iyi olur
  16. Yunus

Harici Harddisk Lazım 1 veya 2tb Fiyat Performans

Bütçem yeterince var fiyat performans bir harici hdd arıyorum içine oyun kurulucak Laptobum var ve 1 m2 ssd slotu var o yüzden harici ssd veya hdd arıyorum
  17. Yunus

Hp victus ipv4 vs ipv6

Hp victus laptobum var biostan ipv4 den ipv6 ya aldım zararlı bir şey olur mu yoksa iyi mi yapmışım Biosta ipv4+ipv6 ipv4 öncelikliydi
  18. Yunus

500tl ye Mouse lazım

Laptop için alıcağım arada oyun da oynarım daha çok yazılım vb işler yapıcağım ama kablolu oyuncu mouseleri ile kablosuz mouselar arasında gidip geliyorum Şu an kafamda m330 var sizce nasıldır başka önerileriniz var mıdır
  19. Yunus

MediaMarkt Mağazada ürün var satışı yok

Kutusunu bulamayınca bir çalışana almak istediğimi söyledim ama kutusu olmadığı için ürünün satamayız dedi Böyle bişi olabilir mi
  20. Yunus

22.750tl ye HP Victus İ5 13500H RTX4050 Alınır Mı

Soru başlıktaki gibi alınır mı
Top Bottom