Arama sonuçları: *

1. E

Axle RTX 2060S alınır mı?

akakçenin sitesi okuduğum kadarıyla dolap mantığıyla çalışan havuz sistemi de var siparişlerde
  2. E

dediğinizde haklı olabilirsiniz fakat önce bi pederi ikna etmek lazım bilgisayar ona ait amd markasını da fazla bilmez biraz zorlayarak 6600 alabilirim
  3. E

ikinci el sıfır ekran kartı alma peşindeyim aklımda rtx 2060(S) rx6600 ve arc750 modelleri var https://www.banayeni.com/afy-bilisim-rtx-2060-super-8-gb-gddr6-2060s-i-1075455 https://www.banayeni.com/sifirdan-farksiz-sapphire-rx-6600-pulse-11310-01-20g-i-1078083...
  4. E

Bilgisayar boot ekranında açılıp kapanıyor

Disket sürücüsü dediğini tam anlamadım ustam kusura bakmayın eski nesil sistemler hakkında çok bir bilgim yok bios pilini de şimdi değiştirip sonucu yazıyorum Bu ikisinden biri işe yarar mı 1666553836 Pili değiştirip sisteme girdim fakat hala baştaki hata devam ediyor 1.fotoğraftaki disketide...
  5. E

Reis o dediklerini yapmayı biliyorum onlarda sıkıntı yok ben hangi disk i usb yi seçersem seçeyim “_” bu işaret yanıo 2 kere sonra ekran gidip gelio ve sürekli yapıo bunu bi ilerleme olmuyor pc de Boot priority dediğin kısım da first boot yazan alan yanlış anlamadıysam 1666551053 Normalde...
  6. E

hocam hiç birinde Windows yüklü değil xp yüklü olan usb var onu nasıl kullanırım
  7. E

Güncel güncel
  8. E

Eskiden kullandığım bilgisayardı uzun zamandır yatıyor Bugün tekrar çalıştırdım ve aynı donanım ile ekrana görüntü alabildim fakat boot menüsünde sürekli PC değil ekran açılıp kapanıyor ve "_" işareti gözüküp gidiyor. 3 HDD'nin hepsinde denedim. Video 1: Video 2: Video 3:
  9. E

Yardım Hangi Koltuğu almalıyım?

Arkadaşlar selam 100kilo 177cm uzunluğundayım Hawk Fab V1 ve Xdrive in koltukları arasında kaldım. Gün içinde 10-11 saatimi pc başında geçiriyorum ve şuan kullandığım koltuk aşırı terletiyor ve rahatsız ediyor beni. Bütçemi maks 2700-2900e kadar zorlayabilirim oturacağım koltuk yastık kadar...
  10. E

Yardım PNY CS3030 VS Kingston A2000

PNY CS3030 VS Kingston A2000 240gb lık modelleri arasında kaldım PNY 50tl daha fazla arasındaki farka değermi PNY; https://www.trendyol.com/pny/250gb-xlr8-cs3030-3500-1050-nvme-pcie-m-2-ssd-p-69524748 Kingston A2000...
  11. E

Harici ekran kartı takılıyken dahiliden oyun oynamak

Çözüldü: MSI BIOS ayarlarından Advanced seçeneğine girip GPU kısmına giriyoruz 2.seçenekte Auto veya peg olan seçeneği Force olan seçeneği seçip kaydedip bilgisayarı açıyoruz artık bilgisayar iki kartı da görüp grafik ayarları seçeneğinden belirlenen GPU seçeneğini ******* GPU seçip kullanabiliriz.
  12. E

monitör 7-8 senelik samsung monitör ne yazıkki tek giriş var denemek için televizyona bağlıyacağım bilgisayarı 1654957428 ikisindede aynı şekilde 750ti yazıyor 1654958612 Tv yi cpu ya monitörü gpu ya taktım fakat tv ye görüntü gelmedi Güncel.
  13. E

Windows11 güç tasarrufu seçeneğini görüyorum fakat orada da vega 8 değil gtx750ti yazıyor
  14. E

Sadece böyle bir ayar bulabildim sadece 750ti gözüküyor
  15. E

God of War oynamak için sistemimi Vega 8 de kullanmak istiyorum. GTX 750 Ti kartım oyunu destelemediği için yama ile 10 FPS alırken Vega 8 yamasız şekilde 30-35 FPS alabiliyorum ekran kartını çıkartıp takınca performansım gündelik kullanımda ve oyunlarda aşırı düşüyor bu sebeple kartı çıkarmadan...
  16. E

750 Ti sistemde God of War 10 FPS veriyor

Oyunu Steam üzerinden girdim vega 8 gpu ile ve fsr yi açmadım low ayarlarda dlss açık bir şekilde oynadım nasıl oldu bilmiyorum fakat şuanda da öyle çalışıyor yanlış gözüktüğünü duşündüm fsr de çalışıyor dedim ama değil fsr de performance açtığımda görüntü çöp oluyor benim ekran görüntüm ise taş...
  17. E

testlerini çok kez yaptım asla yakın güçte değil en azından benim sistemimde forzada yüksek ayarlarda 45fps alıyorum 750ti da r3 3200g de ise orta ayarlarda fsr açık 35 fps in üstünü dahi göremiyorum sadece god of war da yüksek fps görüyorum o da directx 11 sayesinde oluyor
  18. E

dediğinizi yaptım fakat bilgisayar aşırı derecede kasmaya başladı videodaki adamın pc de ddr3 10gb ram 1333mhz intel Xeon E3-1245 3.30GHz var yani aradaki donanım farkına fps farkı az geldi bana yani bilemedim artık muhtemelen kullandığım yama fps i düşürüyor sağlam bir yama bulduğumda paylaşacağım
  19. E

bu videoda fsr kullanılmıyor ben fsr ile o fps leri alıyorum birde attığım yama linkinde 1.9.4 versiyon sıkıntılı en sabit versiyon 1.9.3 olarak kontrol ettim şuanda ondada 30-fps in üzerine çok çıkmadan oynadım harici kartı sökmeden oyunu dahili ekran kartından açmanın bir yolu yok mu
  20. E

https://tr.msi.com/Graphics-Card/N750Ti-TF-2GD5OC Bu linkteki ekran kartını kullanıyorum oyunda 10FPS'in üstünü alamıyorum DirectX 11.1 istediği için yama vari bir şey yapmak zorunda kaldım ve sadece 10 FPS veriyor. Yamasız şekilde R3 3200G APU işlemcide dahi 30FPS üstünü görüyorum. Bu yamadan...
Top Bottom