Arama sonuçları: *

• Users: 4hbel
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. 4hbel

6000 TL ikinci el bilgisayar tavsiyesi.

Tam 6000 TL nakitim var, ikinci el bilgisayar almak istiyorum. Mümkünse Bursa içi elden almayı tercih ederim, şehir dışından ikinci el alışveriş yapmadığım için pek hakim değilim konuya ve tedirginim. Ben de baya araştırdım ama belki benim gözümden kaçan sizin önerebileceğiniz sistemler vardır.
  2. 4hbel

Klavye ve Mouse önerisinde bulunabilir misiniz?

Arkadaşlar merhaba. Bi' abim klavye ve mouse almak istiyor. 1600 TL bütçesi var. Ben switch, sensör gibi konulara pek hakim olmadığım için sizlerden yardım almak istedim. Bütçeyi aşmadan klavye ve mouse ikilisini fiyat performans açısından nasıl tercih etmeliyiz?
  3. 4hbel

Steam için Chrome eklentisi arıyorum.

Bi' eklenti yüklemiştim uzun zaman önce ama silinmiş. Ne kadar aradıysam da bulamadım. Steam'de oyun fiyatlarının altında daha önce en ucuz kaç TL'ye satıldığı ve şu an en ucuz hangi sitede satıldığı bilgilerini yazıyordu. Bilenlen, kullananlar var mı ?
  4. 4hbel

Android Tv yanlışlıkla kanalları sildim.

Öncelikle merhaba. Birkaç ay önce Vestel 50UA9600 marka model televizyonu aldık. O zamanlar çanağımız olmadığı için kurulumu yapan arkadaş usb’den kanal listesini kurdu ve çanak kablosunu takınca bu kanallar çeker dedi. Bugün çanak aldık, çanağı ayarlamaya çalışırken sinyalin olup olmadığını...
  5. 4hbel

10 bin TL bütçe ile Laptop önerebilir misiniz?

Öncelikle merhabalar. Arkadaşım laptop almak istiyor, genelde tasarım ve yazılım işleriyle uğraşacak. Oyun da oynar arada sırada. Ben araştırmalarım sonucu şu laptopta karar kıldım ama gözümden kaçan daha performanslı laptoplar olabilir, önerilerinizi bekliyorum...
  6. 4hbel

Programlarda görüntü bozulması.

Şu ana kadar Amazon Games ve Visual Studio Code'da yaşadım sadece. Neden olduğuna dair hiçbir fikrim yok. Bi' fikri olan var mıdır? 1686051410 Amazon Games:
  7. 4hbel

Yeni PSU taktım bilgisayar çalışmıyor.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ben üniversitedeyken evdeki bilgisayar kapanmış ve bi' daha açılmamış. Kardeşim PSU'nun zarar gördüğünü düşünüp atmış. Yeni PSU aldım, taktım. Bilgisayarın güç düğmesine bastığım zaman işlemci fanı hareket eder gibi oluyor ama tepki vermiyor. PSU çalışıyor, test...
Top Bottom