Arama sonuçları: *

1. tconnquesstx

Sabotaj mı? Zula mı?

sabotaj bence. Biraz oynama şansım oldu hoş sıkmıyor
  2. tconnquesstx

Masaüstünüzde hangi oyunlar var

Control, Witcher 1-2-3, Cyberpunk 2077, Mafia 1-2-3 , Gta 5,Fortnite,Hellblade, Bannerlord, Rdr2, Skyrim,Tomb Raider,Slime Rancher,Ac Odyssey Cyberpunk sarmadı oynamadım ... Mafia1 Remakesi gibi oyun arıyorum böyle aksiyon tek solukta bitirilecek yan görev vs olmayacak olsa bile ot çöp...
  3. tconnquesstx

Hikaye oyunu önerisi lazım

sleeping dogs definitive edition dlcleri ile birlikte oyna. Kurtlar vadisi dizisini izlediysen oyunu 10/10 keyifle oynarsın izlemediysen az da hikaye biliyorsan ara sahne görmüşen 8/10 keyifle. Hiç bilmiyorsan yine 7/10 gideri var taş gibi oyun. Alakasını spoiler olmaması için yazmıyorum ama...
  4. tconnquesstx

Yeni sistemden gelen fan sesi

selam dostlar sistemi yeni aldım her şey iyi hoş ama kasadan acayip ses geliyor kulaklıkta sorun olmuyor ama normalde baya rahatsız ediyor acaba bunu kapatmanın bi yolu var mı. Ses fanlardan geliyor Sistemim sinerji mercury işlemcisinin 3500x , anakartı asus tuf plusgaming yapılmış ve 1tb...
  5. tconnquesstx

Alıcağım sistem in yanında windows geliyor mu ?

https://forum.donanimarsivi.com/konu/uecretsiz-windows-10-etkinlestirme.82891/
  6. tconnquesstx

Ücretsiz Windows 10 Etkinleştirme!

slmgr.vbs komut dosyası bulunamıyor diyor bende :/ 1607108551 ++ düzeltme cmd yönetici çalıştırınca oldu
  7. tconnquesstx

Alıcağım sistem in yanında windows geliyor mu ?

forumda konu var ücretsiz windows 10 key oluşturma ordan key oluşturup orjinal yapabilirsin çok basit ben az önce yaptım cmd ye kod yazarak yapıyorsun hatta dur link atayım 1607121740 deneme sürümü windows kurulu gelirse bunu yap orjinal olsun. CMDYİ YÖNETİCİ CALISTIR SONRA KODLARI YAZ KONUDA...
  8. tconnquesstx

Monitör ortası hafif turuncu çizgi

ulen boş yere 2k para mı bayılcaz şimdi ufacık çizik yahu yok mu çözümü :/ zaten 7.5k kasaya bayıldım monitöre o kadar para verecez puh 1607110345 neyse game moduna aldım hafif ekran parlaklıgı kıstım Beyaz arkaplanda görünmüyo sadece kırmızı falan geldiğinde arkaplana görünüyor artık böyle...
  9. tconnquesstx

hata monitör panelinde oldugu için diye biliyorum sen yine açıkla bilgi bilgidir :)
  10. tconnquesstx

Paneli yaptırmak sıfırıyla aynı fiyatta :/
  11. tconnquesstx

Selam dostlar uzun süredir monitörümün ortasında kırmızı hafif bi çizgi var. Bilgisayarım eski oldugundan ekran kartından vs olacağını düşünüp üstüne gitmemiştim. Ama yeni sistem aldım ve hala aynı bi zamanlar monitörün ayarıyla falan oynamıştım o yüzden olabilir mi acaba. Monitörün markası AOC...
  12. tconnquesstx

Sıcaklık değerlerim nasıl

2 buçuk saattir oynuyorum işlemci ve anakart 83ü gördü 1607099461 oyunu kapatınca 5 dk içinde kasa soğuyor değerler 50 ye falan düşüyor. mafia1 den dolayı mıdır nedir çözemedim. Pc yeni geldi halbuki 82 85 arası normal bi değer mi yük altında
  13. tconnquesstx

dönüyor önde 3 tane fan var onları diyorsan evet
  14. tconnquesstx

vallahi bulamadım. Kart şuan 42 -45 arası seyrediyor boşta. Heralde normaldir ya ahım şahım bir şey yok gibi. Artık yükselirse bakarım dediğine çünkü bulamadım :(
  15. tconnquesstx

Asus GeForce RTX2060 Dual 6G Evo 6GB GDDR6
  16. tconnquesstx

hiçbir fikrim yok hocam sistem yeni geldi taktım oynuyorum oyunlarda fps değerleri güzel hatta beklediğimden fazla. Ama geri kalan şeyler hakkında bilgim maalesef kısıtla. Biraz yetersizim. Nasıl öğrenebilirim biosun boşta olup olmadıgını
  17. tconnquesstx

Selam dostlar değerler nasıl bilgim hiç yok sistemim yeni geldi son testleri yapıyorum. Oyun oynarken kasanın hafif sıcak oldugunu gördüm dış kısmının. Oyunu kapattıktan 5 dk sonra geçti Bu sıcaklık normal midir. Öyle alev alev değil ama oyun oynarken bariz sıcak yani. Değerlerim bu şekilde...
  18. tconnquesstx

ekran kartı kablosu hakkında

teşekkürler
  19. tconnquesstx

teşekkür ederim hocam
  20. tconnquesstx

selam dostlar yeni pc aldım geldi oyunları falan akıcı oynuyorum. Pek bilgim olmadığı için mağzur görün. Bu 3 tane kablo sarkıyor bunu bi yere takmama vs gerek var mı ? ekran kartında
Top Bottom