Arama sonuçları: *

1. E

650tl bütçe ile 500gb sata ssd

650 tl bütçem var 500 gb veya 480 de olur sata ssd ariyorum
  2. E

Çözüldü✓ Razer Blackshark V2 X mikrofon sorunu

driveri sildim düzelti yarım için sagolun
  3. E

Çözüldü✓ Razer Blackshark V2 X mikrofon sorunu

Birkaç ay önce donanım arşivi bu kulaklıgın videosunu çektiğinde almıştım ama mikrofonu çok kötü çalışıyordu masaüstü sesleri mikrofona yansıyordu çok cızırtılıydı falan sonra garantiye gönderdim onlar da yenisini gönderdi ama gene aynı problem var hem sesi çok az alıyor hem de masaüstü...
  4. E

Bilgisayardan fıçink diye ses geliyor

evet hddden geliyormuş usbyi çıkarınca ses gitti teşekkürler yardımınız için
  5. E

ses tekrar gelmeye başlarsa kaydını alıp atarım 1623435421 bir tane m2 ssd ve harici bir hdd var
  6. E

Sistem sorunsuz çalışıyor oyun falan oynayabiliyorum ama arada bilgisayardan fıçink diye bir ses geliyor sistemdeki tek sorun wattman yaşıyor olmam fakat onu da ekran kartının mhzsini düşürerek düzeltiyorum zaten bu sesin sebebi nedir yardımcı olursanız sevinirim.
  7. E

ekranda bişey var yardım

bilgisayarıma reset atınca düzeldi ama yine de yardım için teşekkürler
  8. E

ekranda bişey var yardım

Ekranımda böyle bişey var sadece monitörde de değil discorddan yayın açtığımda da görünüyor yardım edin.
  9. E

Öneri Monitör önerisi 1300tl 24 inç

Dostlar yakın zamanda yeni bir masaüstü bilgisayar alacağım ama 5 yıldır laptop kullanıyorum o yüzden yeni bir de monitöre ihtiyacım var. Oyun oynayacağım ama 144hz gibi bir standardım yok 75hz ve 1ms olması yeterlidir bir kaç monitör buldum fakat pek emin olamadım sizden de yardım isteyeyim...
Top Bottom