Arama sonuçları: *

1. Z

Yeni pc topladım. Düşünceleriniz neler?

1 haftadır oynuyorum. güzel baya çoğu oyunda artık high ayarlara alabiliyorum. 1080p ekranda çok bi darboğaz hissetmedim. sana da hayırlı olsun
  2. Z

SİPARİŞİM GELMEDİ NORMAL Mİ?

ayni tarihte verdim. dun silaris faturalandiriliyor uyarisina gecti. hala daha oyle umudu kesicem artik. 1700559293 500 stok yaptiklari sistemi magazadan gidip teslim alabiliyorlarken benim 2 hafta once siparis ettigim kasayi hala kargolayamamalari asiri sacma bi olay!?
  3. Z

3000 TL bütçeye kulaklık tavsiyesi

knka cloud 3 aldim haftasonu full oyun oynadim. guzel kulaklik baya begendim. kablolu kulakliklarin kablosu yercekimiyle birlikte daha cok agirlastirdigi kanaatine vardigim icin almistim wireless. boynumu agritiyor ve kabolaya cozum yok çünkü. almisken tam alayim dedim ve pisman degilim. yeni...
  4. Z

Ana Konu STEAM DOLARA GEÇTİ! (bir devrin sonu…)

stalker 2 deger mi. fallout new vegas gibi midir ortami?
  5. Z

Kısa bir korku oyunu geliştirdim!

deniyorum yazıcam birazdan..
  6. Z

İtopya geç kargolama.

katiliyorum. ertesi gün final sinavim var. kasayla ugrasmaktan calisamayip kalicam ya.
  7. Z

İtopya geç kargolama.

ooy oy haftayi beklemek istemiyorum. 11 kasimda verdim ben de. en erken ptesi kargolansa carsamba gunu gelir. konu bilgisayar olunca bukadar bekleyemiyorum.
  8. Z

Cloud 2 mi Cloud 3 wireless mı?

tercihimi cloud 3 wireless'tan yapıcam. pişman olacağımı sanmıyorum teşekkürler :)
  9. Z

Corsair void elite wireless iyi midir?
  10. Z

HyperX kulaklık almak istiyorum. Razer BlackShark V2 Pro'dan iyi midir cloud 3 ün wireless modeli...
  11. Z

param olunca çekicem bitane. sağ olasın <3
  12. Z

teşekkür ediyorum. işlemci olarak ne önerirsiniz peki bu sisteme? aklımda bulunsun diye soruyorum. ve ddr5 şuan çok gerekli bir şey mi? bu sistemin bile beni 4 5 sene rahat götürebileceğini düşünüyorum çünkü.
  13. Z

şuanki hali üzer mi?
  14. Z

Çözüldü✓ HyperX Cloud 3 wireless alınır mı?

hocam nasıl beğendiniz mi ben de almayı düşünüyorum
  15. Z

Steam oyun tavsiye edebilir misiniz dolardan önce?

https://steamcommunity.com/id/jagtigerx/ kütüphaneme girip bakabilirsin
  16. Z

elimde eski sistemden kalan aynı ramlerden var. yani kasa geldiğinde hepsini kullanıp 32 gb ram yapıcam 1699960879 nedensizce yazdığın için dikkate almıyorum
  17. Z

donanımsal olarak uyumlu mu darboğaz yapar mı aslında sormak istediğim. parasında değilim çok.
  18. Z

gozden kacmis. GIGABYTE GeForce RTX 4070 Windforce OC 12GB GDDR6X 192 Bit DLSS 3 Ekran Kartı
  19. Z

Intel Core i5 12400F / GIGABYTE B760M GAMING X AX 5333MHz(OC) DDR4 Soket 1700 M.2 HDMI DP mATX Anakart / GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz / Thermaltake S200 TG 650W 80+ USB 3.0 ARGB ATX Mid Tower Kasa / Kingston 1TB SKC3000S Gen4x4 NVMe M.2 2280 SSD (7000MB Okuma / 6000MB Yazma) / ASUS TUF...
Top Bottom