Arama sonuçları: *

1. E

max 1.200.000 tl ye alınabilecek sıfır araçlar

nissan juke düşünüyorum ama araçlar konusunda pek bilgili değilim. sizin önerdiğiniz araçlar hangileri ve bu fiyata güzel bir araç bulmak açıkçası zor.
  2. E

Ekran kartı sıcaklığım CS go da 80 dereceyi geçiyor (6700xt)

Sıcaklık değilde dalgalanmada var FPS de almam gerekenden çok dhaa az alıyorum nedense
  3. E

aslında bu sistemle 2 k ultrada 160 fps alıyorum çok saçma olmasına rağmen çözüm bulamadım 1659048876 arada 250 300 e çıkıyor ama çok fazla dalgalanma var
  4. E

Ekran kartı sıcaklığım 83 , işlemcim 77 dereceye kadar çıkıyor CS go oynarken , sistem Monıtor : Monster a32 165 hz 31.5 inch İşlemci / Processor : AMD Ryzen 5 3600x Anakart / Motherboard : ASUS ROG STRİX B550-F gaming Ekran Kartı / Graphics Card : XFX SWFT 6700XT 309 CORE speedster Ram ...
  5. E

kasam için fp fan alacağım incehesapta kuponum olduğu için oradan bakıyorum

https://www.incehesap.com/xpg-vento-120-argb-120mm-tekli-fan-fiyati-50168/ bu iyi mi? veya https://www.incehesap.com/xpg-vento-120-argb-120mm-tekli-fan-fiyati-50168/ bumu sizce hangisi
  6. E

netflilixte izleyebileceğim bilim kurgu veya korku tarzı film önerebilir misiniz?

black summer geçen sene 1. sini izledim çok iyiydi ama 2. si iyice saçmalamış snowpiercer bitirdim paraystee bakarım şimdi 1626564163 izledim
  7. E

netflilixte izleyebileceğim bilim kurgu veya korku tarzı film önerebilir misiniz?

stranger thins rangarok too hot too handle gibi filmler izledim korkuda var 1626555342 söylediklerinizin hepsini izledim ellie ve blame movie hariç
  8. E

netflilixte izleyebileceğim bilim kurgu korku tarzı veya sıkılmadan izleyebileceğim film önerebilir misiniz? 5 10 tane
  9. E

Valorant "A critical error has occurred" hatası

her gün ayrı sorun geliyor bugunde dmp uzantılı bir sorun ortaya çıktı . nasıl hallederim yardımcı olurmusunuz
  10. E

kablosuz kulaklığım var bluetooth için adaptör alacağım

hmm bilemedim şimdi 1626300097 100 TL'ye kadar önerdiğin kulak içi kulaklık varmı
  11. E

mikrofon çalışıyor telefonda
  12. E

kablosuz kulaklığım var bluetooth için adaptör alacağım birde mikrofon kulaklık ayrıştırıcısı alsam mikrofonu kullanabilirmiyim adaptörle beraber
  13. E

önerdiğiniz razer veya kaliteli farklı markaların kulak içi kulaklığı varmı

önerdiğiniz razer veya kaliteli farklı markaların kulak içi kulaklığı varmı
  14. E

500 TL'ye Membran ya da Mekanik Klavye Önerisi

hayır , tel sesi gelmesin yeter
  15. E

6700xt için ryzen 3600x işlemcimi overclock yapacağım

biostan profile 1 de
  16. E

1.35 ayarlı şuan 3.8 ghz ve 3600mhz ram de
  17. E

500 TL'ye Membran ya da Mekanik Klavye Önerisi

500 TL'ye kadar membran veya mekanik klavye önerebilir misiniz?
  18. E

o da yanlış anlamış sadjklaslkjdsad
  19. E

voltaj vermeden oc yapmak istemiyorum demedim voltajn vs ayarları ellemekle uğraşmak istemediğim için bu sisteme yakın kullanan varsa söyleyebilirmi demek istedim
Top Bottom