Arama sonuçları: *

1. CemalM

Asus Tuf F15 (2022) SSD önerisi (bütçe sınırı yok)

Arkadaşlar selam uzun zamandır forumda değildim. Başlıkta ki gibi yeni laptop'un boştaki m2 nvme yuvasına tercihen 2 tb ssd almak istiyorum. Asus desteğe sorduğumda PCIe®3.0 desteklediğini öğrendim. Aklımda SAMSUNG 980 PRO 2TB PCIe NVMe Gen4 bu ürün vardı ancak 3.0 desteklediğini öğrendiğimde...
  2. CemalM

Batman film serisi hangi sırayla izlenmeli ?

Batman Begins-Batman The Dark Knight ve son olarak The Dark Knight Rises
  3. CemalM

İtopya güvenilir mi? (Lütfen sadece alışveriş yapanlar yazsın)

2019 da mouse almıştım hiçbir sorun ve gecikme olmadan gelmişti geçen sene da sistem 2 aldım yine hiçbir sorun sıkıntı olmadı ama kampanya ve indirim durumlarında yoğunluktan dolayı biraz gecikme yaşanabiliyor kargo sorunları bulunduğun şehirde ki ups in çalışmasına göre değişkenlik gösteriyor.
  4. CemalM

Xiaomi Redmi Note 10 Pro 128 GB - Samsung Galaxy A72 128 GB mi ?

kesinlikle arada kaldığım 2 cihaz sadece xiaomi'nin arayüzünde sıkıntılar olabiliyor diye kullanan birçok arkadaşımdan yorumlar aldım aynı şekilde hiç sorun yaşamadım diyen de var onun dışında samsung'un kalitesine ve uzun süre güncelleme desteği sözüne güvenerek seçimimi A72'den yana yapacağım...
  5. CemalM

Beşiktaş-Hatayspor maçı düşünceleriniz?

bir tane bile şaibeli tartışmalı veya hakem hatalı pozisyon vs yok 2 stoper + orta alan leş gibiydi hatayda ilk dakikadan beri bastırıp attı bjk
  6. CemalM

Arkadaşlar 5metre 50tl altı ehternet kablosu önerisi olan var mı

https://www.hepsiburada.com/hq-speed-cat6-patch-ethernet-internet-kablosu-10-mt-p-HBV00000N1KMP?magaza=bis%C4%B1f%C4%B1r Ben bunu kullanıyorum hem sağlam hem kaliteli seni üzmez metresini seçebiliyorsun
  7. CemalM

Yardım FPS im 144 de sabit kaldı ne yapmalıyım?

Tavsiyem 144 de sabit kalması, yüksek fpsler de ani düşüşler yaşadığında çok hissediliyor lol tarzı oyunlarda 144 hz gözle görebileceğin en yüksek akıcılıkta olacaktır tabi monitörün de destekliyorsa
  8. CemalM

Steam Forza Horizon 4 yarışa girerken animasyon da oyundan atıyor

steam sürümünde böyle bir sorun var bende yaşadım oyun başlangıcında benchmark a bırakın oyun ayarlarını kendisi ayarlasın siz özel ayar yapmayın düzelecektir yine geçişlerde ufak droplar yiyebilirsiniz ancak atma olmayacaktır en azından ben böyle çözdüm sorunumu
  9. CemalM

🔥İndirim eFootball PES 2021 SEASON UPDATE 2021 25 TL!!!

Dün alamamıştım şu an 18 TL
  10. CemalM

🔥İndirim eFootball PES 2021 SEASON UPDATE 2021 25 TL!!!

ödeme işi nasıl oluyor telefon numarası ile giriş yapıyoruz fatura üzerine mi ekleniyor yoksa kartla yapabiliyor muyuz ?
  11. CemalM

25 TL ye batman collection alınır mı?

aksiyonlu hikayesi güzel oynadıkça keyif veren bir oyun dc evrenini ve batman i biraz bilmek ve sevmek oyunun başından kalkmamak için yeterli bence
  12. CemalM

25 TL ye batman collection alınır mı?

25 TL ye kaçırılmayacak bir seri eğer seviliyorsa kesinlikle alıp oynanmalı
  13. CemalM

144 HZ 1 MS ASUS TUF GAMİNG MONİTOR

Va ve Ips paneller arasındaki tepkime farkı anlaşılır derece de yok asıl gözlenebilir fark Tn ve Ips arasında
  14. CemalM

144 HZ 1 MS ASUS TUF GAMİNG MONİTOR

ıps her anlamda daha iyi ayrıca 24 inc curved monitörler bi tık daha küçük geliyor göze ben vg249q kullanıyorum gayet memnunum tavsiye ederim
  15. CemalM

Freesync acınca cs de 60 sabit kalıyor ?

144 de kullanıyorum zaten
  16. CemalM

Freesync acınca cs de 60 sabit kalıyor ?

Arkadaşlar monitör Asus VG249Q freesync açık kullanıyorum bugün monitörün counter'ını açtım 60 hz sabit görünüyor freesync kapatınca 144 e çekiyor sorun ne acaba ?
  17. CemalM

TUF M3 vs. TUF M5 hangisini almalıyım?

M5 deki özelliklerin hepsi M3 de de mevcut (Switch i bilmiyorum) M5 bi tık kaba geliyor bana fps oyunlarında kaba mouse'u zapt etmek kolay değildir. Ayrıca uzun süredir kullanıyorum çok da rahat
  18. CemalM

TUF M3 vs. TUF M5 hangisini almalıyım?

M3 ü bir sene önce indirimle 99 TL ye almıştım halen kullanıyorum hafif kontrolü rahat ve ele rahat oturuyor. Cs felan oynuyorsan seni tatmin edecektir.
  19. CemalM

Asus TUF VG249Q hakkındaki görüşleriniz ve ayarlar

Monitörü bugün vatan da 1870 TL ye aldım ilk izlenimim olumlu sizlerin görüşleri nedir kullanan var mı aramızda bide elzem dediğiniz ayarlar var mıdır
  20. CemalM

Papara Kart Ne Zaman Gelir?

Elazığa istedim ben başvuru yaptım ertesi gün onaylandı bi sonraki gün basıldı kargoya verdiler 3 gün sonra geldi
Top Bottom