Arama sonuçları: *

• Users: disco
  • Order by date
  1. disco

Ryzen 3 3100 GTX1650 Gaming X B450m S2H uyumu nasıl olur???

bunlara baktim kombinasyonlara baktim ama 80+ ibaresine cok takiliyorum sizce bir sorun olurmu ? 1599072140 mb311 için
  2. disco

1599071865 bununla birlikte ??
  3. disco

msi marka erkan karti almak istiyorum ama 1660 alma taraftariydim baslarda daha sonra fiyatlar tavan yapinca 1650 ye dondum onun disinda gigabyte 1660 serisi nasildir msi a göre
  4. disco

dogru soyluyorsun onerebileceginiz kombinasyonlar varsa yazarsaniz sevinirim
  5. disco

Merhaba arkadaslar sistem toplamayı düşünüyorum aşağıdaki sistem 5770 TL mağlum piyasa sistem parcalari uyumlumudur yardimci olursaniz sevinirim sistemi bilgi birikimime göre ben düzenledim.k
  6. disco

Harddisk mi SSD mi?

2 sinide alabilecek durumun varsa al Eğer önce birini alıp sonra tamamlamak isterim dersen önce ssd ;)
  7. disco

Yardım CASPER NİRVANA W10 PRO AG STANDARTLARI HATASI

arkadaslar yeni aldigimiz casper nirvana 500s model laptop a w10 kurulumu ve surucu yuklemeleri yapildi ancak internete baglandiktan sonra veya baglanmaya calisirken bu ag standartlari güvensiz vs gibi hatalar alıyoruz internet arama hızı vs çok yavaş diğer cihazlarda sorun yok çözüm...
  8. disco

İŞLEMCİ PİNİ

Büyük ihtimalle ramden kaynakli bir durum ram gelince birde öyle bak
  9. disco

Yeni PSU taktım bilgisayar çalışmıyor.

Herhangi bir hareket yoksa (devam eden) kablolar yanlis takilmis olabilir ya da anakart yanmistir
  10. disco

harddisk mi ssd mi

ilk başta yeterli bir ssd alınması taraftarıyım daha sonra hdd eklenebilir
  11. disco

şöyle bir pc toplamayı düşünüyorum

ekran kartını 8 gb olarak güncelleyebilirsin ram kısmında 16 gb ram öneririm rahat nefes aldırabilmen için rami ise tek slot alma 8 8 veya 4 4 bölüştürmen daha yararlı olacaktır ;)
  12. disco

SATA SSD ÖNERİSİ

Bütçen varsa samsung yoksa adata uygundur (y)
Top Bottom