Arama sonuçları: *

• Users: Repax
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. Repax

10000TL SOUNDBAR ÖNERİSİ

Arkadaşlar yakında 65 inç bir televizyon alıcaz onun altına yakışır soundbar önerilerinizi bekliyorum. Bütçe 10bin
  2. Repax

AMD Ekran Kartı Core Clock Kitliyor

AMD'nin kendi yazılımı üzerinden core clocku değiştirmeme rağmen tekrardan 1700e kitliyor. Belleklerde herhangi bir sorun yok girdiğim değer kalıyor. MSI Afterburnerdan da denemem rağmen hep 1700mhzye kitliyor. Oyunlarda da artmıyor yanlış anlaşılmasın. Şuana kadar Msi afterburnerı silip denedim...
  3. Repax

Razer DA3 vs Darmoshark M3

Bütçem 1500tl iki mouse arasında kaldım şuan kullandığım mouse Razer Mamba shapeden memnunum claw tutuyorum sizce hangisi mantıklı olur?
  4. Repax

Discord Hiçbir Şekilde Açılmıyor

Dün çalışan uygulama bugün çalışmıyor. Silip tekrar yüklüyorum olmuyor Appdatadan (Local ve Roaming) siliyorum tekrar kuruyorum olmuyor hiç bir şekilde çözümü bulamadım. Task Managerda hiç gözükmüyor Ayrıntılar sekmeside dahil olmak üzere. Setupı kurduğumda sadece bir exe açılıyor sonra...
  5. Repax

Team MP33 Pro 1TB Alınır mı?

1200TL'ye alınır mı? https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-team-mp33-pro-1tb-2100-1700mb-s-nvme-pcie-gen3x4-m-2-disk-tm8fpd001t0c101-fiyati,1665918703.html
  6. Repax

1000TL M2 SSD Önerisi

1000tl civarı 1tb M2 SSD arıyorum. tavsiyleriniz için teşekkürler şimdiden. :) Anakart: B450 Gaming Plus İşlemci: Ryzen 5 2600
  7. Repax

RX6600 XT Siyah Ekran

Driver güncellediğimde siyah ekranda kalıyor, monitör kendini kapatıyor. Başka bu durumu yaşayan varmı?
  8. Repax

100mbps İnternet İçin 1000TL Modem Önerisi

Arkadaşlar merhaba 100mbps internet için modem arıyorum. Çekim alanı 1. önceliğim. Birde şuan elimde Zyxel vmg3312-b10b modeli var bunu router olarak kullanabilir miyim? Teşekkür ederim şimdiden
  9. Repax

4000tl Ekran Kartı Önerisi

İşlemcim Ryzen 2600 ama ilerde yükseltmeyi düşünüyorum. Nvidia AMD farketmez. tercihen 2.el hangi kartı önerirsiniz?
  10. Repax

1200tl Akıllı Saat Önerisi

Maksimum 1200tlye saat önerisi istiyorum. Aradığım özellikler -Whatsapp veya sms ile mesaj yazma. -Müzik değiştirme. -Spor modları olursada iyi olur ama çok önemli değil. İlgilenenlere teşekkür ederim şimdiden.
  11. Repax

Öneri 600TL Klavye Önerisi

Sorum başlıktaki gibi kriterlerim mekanik olması ve rgb olması. %60, TKL ve tam boy fark etmez.
  12. Repax

Yardım Gamakay mk61 Hakkında Birkaç Soru

Öncelikle selamlar yaklaşık 500-550tl civarında bir klavye arıyorum. Çoğu kişi Gamakay mk61 önermiş benim de kafamda birkaç soru oluştu. cevaplarsanız sevinirim. 1. Öncelikle yellow optic switch ile brown switch arasında yaklaşık 70 TL var. Bu fiyat farkını vermeye değer mi? 2. Kargo konusunda...
  13. Repax

Monster Pusat K3 Pro Basmama Sorunu

Monster Pusat K3 Pro'ya sahibim ve ocak sonunda aldığım klavye şubat sonunda WASD tuşlarında basmama problemi ortaya çıktı. Yani ben tuşlara 5 kere basıyorum ama bilgisayar onu 1 diye algılıyor ya da hiç algılamıyor. 27 Şubatta Monster Destek ekibine sorun hakkında bir mesaj gönderdim fakat...
  14. Repax

MSI anakartta BIOS yok

Evet arkadaşlar başlıkta gördüğünüz MSI anakartımda BIOS yok. BIOS pilini çıkardıp taktım ama hala aynı şekilde görüntüdeki gibi. Yardımcı olursanız sevinirim. Anakartım B450M PRO M.2 V2.
  15. Repax

Child of Light Ücretsiz

https://register.ubisoft.com/child-of-light/en-GB
Top Bottom