Arama sonuçları: *

• Users: TKMN
  • Order by date
  1. TKMN

Windows 11 ekran süresi

Windows 10'dan Windows 11'e geçen dizüstü bilgisayar kullanan arkadaşlar, aldığınız ekran süresinde bir fark oldu mu? AMD işlemcili bir dizüstü bilgisayara sahibim, Windows 11'e güncellemeyi düşünüyorum. Ekran süresinde artış veya azalış olur mu?
  2. TKMN

Redmi Note 9s vs Redmi note 10

Pazartesi gidip bakıcam
  3. TKMN

Sordum, yazılımla yapıyoruz ve güncellemeleri alabiliyorsunuz dediler.
  4. TKMN

Sarı sitede Emir Gsm diye bir satıcı var yapıyoruz diyorlar.
  5. TKMN

Redmi Note 10 için repair çıktı diyorlar.
  6. TKMN

2500₺'ye kadar telefon önerisi

Redmi Note 10 için birkaç kişiyle konuştum, yarısı imei yapılıyor dedi diğer yarısı imkansız dedi. Mi 11 Lite'ın kaydı çıkarsa gözüm kapalı alacağım ama çoğu kişi zor diyor.
  7. TKMN

iPhone 7 almayı düşündüm ama biraz araştırdıktan sonra vazgeçtim. Kullanıcıların çoğu batarya süresinden şikayetçi.
  8. TKMN

Annem kullanıyor, çok büyük ve kalın o yüzden sevemedim.
  9. TKMN

Çok oyun oynayan biri değilim, günlük kullanımda kasma donma yapmasın yeterli. Ekran kalitesi önemli. 8.5mm ve üstü kalıntıkta telefon önermezseniz sevinirim. 2500 liraya kadar telefon önerilerinizi bekliyorum. Yurtdışı imei atılabilen telefonlarda olabilir.
  10. TKMN

Yurt Dışı Telefon Önerisi | (Liste ekte var)

Fiyatlara bak. Fazladan getirip satmayı düşünürseniz alıcınız hazır 😄
  11. TKMN

Yurt Dışı Telefon Önerisi | (Liste ekte var)

Bu satıcıya nasıl ulaşabilirim?
  12. TKMN

Vodafone sözde fiber

Bundan 2 hafta önce 65 lira küsür olan ev internetini 100 liralık fibere aldık. Önceden 9 downland 3 upload görüyordum, artık hayal oldu. Bu arada ilk hafta vaadettikleri gibi 30-35 downland aldık fakat uzun sürmedi. Aranızda bu durumu yaşan var mı?
  13. TKMN

Yurtdışından alınan ürünün gümrük vergisi değişiyor mu?

Selam dostlar, Aliexpressten yaklaşık 10 gün önce bir ürün aldım. Ürünü 135 türk lirasına aldım. Yorumlarda 17 lira gümrük vergisi çıktığını söyleyenler vardı. Bu ürün bana da aynı fiyattan mı vergilendirilicek? Yorumlarda kargonun 9-10 günde ellerine ulaştığını söylüyorlardı, benim ürünüm daha...
  14. TKMN

note 10 plus vs s20 karşılaştırma (apple pişmanlıktır)

Mi 10T'ye bakmanı öneririm. İlla samsung olsun diyorsan S20 FE.
  15. TKMN

1500tl tablet onerisi

Samsung Galaxy Tab A7
  16. TKMN

Öneri 4000 TL ye kadar Tablet PC önerisi

Huawei Matepad Pro yanında klavyesini de alırsanız tadından yenmez. Bu arada google servislerini bulundurmuyor. Tabletin masaüstü modu var, dizüstü bilgisayar gibi kullanılabilir.
  17. TKMN

Yardım Valorant Düşük FPS Sorunu

Aynısı ilk güncellediğimde bende oldu oyunu sildim yükledim fln değişmedi bende oyunu sildim, bugün yine yükledim düzeldi.
  18. TKMN

Kulaklık çatladı parçayı nerden bulabilirim

Selam dostlar, Corsair HS35 kulaklığımın üst kısmı çatladı. Bu parçayı nerden temin edebilirim?
  19. TKMN

Dc ekran paylaşımında bulurlama

Peki ekranın sadece bir kısmını gösterebiliyor muyuz?
  20. TKMN

Dc ekran paylaşımında bulurlama

Discordda ekran paylaşımı yaparken bulurlama yapabiliyor muyuz? Ekranda bir yeri bulurlayabiliyor muyuz?
Top Bottom