Arama sonuçları: *

1. Kaan Lothbrok

Buji ve hava filtresi değişir mi?

İyi günler. 2022 Citroën C3 Aircross 1.2 Puretech aracım için ilk bakımda buji ve hava filtresini farklı marka olarak değiştireceğim. Buji olarak aşağıda bıraktığım linkteki bujiyi almak istiyorum ama bu buji ve hava filtresi aracıma uyar mı ve bu site güvenilir midir? Aracımda performans ve...
  2. Kaan Lothbrok

Termal macun önerisi

Öncelikle merhaba. Ekran kartımın 87 derecelere çıkmasından sonra termal macun değiştirmeye karar verdim ve bilgisayarcıya gittim. İşçilik dahil sadece ekran kartına termal macun işlemine bir tanesi 500 diğeri de 150 lira deyince kendim alıp süreyim dedim. 150 Lira bütçeye sadece ekran kartına...
  3. Kaan Lothbrok

Ekran kartını söktükten sonra ekran kartı fazla ısınmaya başladı

Öncelikle merhaba. Ekran kartımın garantisi bittiği için bugün ekran kartımı söküp içini temizledim ve termal macunu kontrol ettim. Termal macunun durumu fena değildi. Ben de vidalarını takıp ekran kartını geri yerine taktım ve şimdi oyun gireyim dedim. Ekran kartım normalde yazın 45 derece...
  4. Kaan Lothbrok

Spor hava filtresi ne kadar etki eder?

Öncelikle merhaba. 1.2 Puretech 130 PS motorlu aracım var. Kendi aracıma ufaktan da olsa oynamak istiyorum. Spor hava filtresi ya da açık hava filtresi yaptırmayı düşünüyorum. Ayrıyeten bujilerini iridyum buji ile değiştireceğim. Performans olarak ne kadarlık bir artış olur? Şimdiden teşekkürler.
  5. Kaan Lothbrok

Citroën Multimedia sorunu

Öncelikle merhaba arkadaşlar. 2022 model Citroën C3 Aircross aracım var. Aracımın ses sistemi keyfine göre ses seviyesini ayarlıyor. Yani demek istediğim telefonu arabaya bağlıyorum. Sesi en yükseğe alıyorum ( Telefondan ve aracın multimediasından. ) Ancak keyfi isterse harbiden bangır bangır...
  6. Kaan Lothbrok

Aracımın devir kesicisi kaç?

Öncelikle merhaba. 2022 1.2 Turbo Citroën C3 Aircross marka aracım var. İnternette bazı videolar gördüm. Aynı motorlu, aynı aracın manuel versiyonunda motor 6500 devire kadar çeviriyor ancak benim aracım maksimum 6000 devirde vitesi değiştiriyor. Aynı motorlu Opel Astra'lar da otomatik olmasına...
  7. Kaan Lothbrok

Yardım Mate 20 Lite Bluetooth ses bağlantısında ses bozuluyor

Öncelikle merhaba. Telefonum Huawei Mate 20 Lite. Aracımın multimedyasına telefonumu bağlayıp şarkı açtığım da ses az çıkıyor ve sesin kalitesini bozuyor. General Mobile G900 marka telefonu olan arkadaşım bağlandığında sesler çok kaliteli ve yüksek çıkıyor. Aynı şekil de iPhone 13 de...
  8. Kaan Lothbrok

3 silindirli motor soğukken titreşimli ve sesli çalışıyor

Merhaba. Aracım 3 silindir, 1.2 Puretech motor. Aracım motor soğukken dizel gibi ve titreşimli çalışıyor. Araç ısınınca da aşırı sessiz oluyor çalışıp çalışmadığını bile anlamıyorum ve titreşim bayağı azalıyor. Bir sorun var mıdır? Yoksa benzinli ve 3 silindirli bir motor için normal midir? Araç...
  9. Kaan Lothbrok

İridyum buji taktırmalı mıyım?

Öncelikle merhaba. 2022 C3 Aircross aracım var ve biraz fazla yakıyor. Önümüzdeki bakımda değil ancak ondan sonraki bakımda bujilerin de değişmesi gerektiği yazıyor. Bende Bosch marka iridyum buji takmak istiyorum. Taktırsam ne gibi avantajları olur. Yakıt tüketiminde bir azalma olur mu...
  10. Kaan Lothbrok

My Summer Car arabam çalışmıyor

Oyunu kaydetmeden önce satsuma ile marş verip biraz dolanmıştım. Gayet güzel çalışıyordu. Daha sonra oyunu kaydedip oyundan çıktım ve 1 saat sonra tekrar girdiğim de arabaya elektrik bile gelmiyor. Aküyü değiştirdim ama gene de fayda etmedi. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Şimdiden teşekkürler.
  11. Kaan Lothbrok

My Summer Car tamirci ne zaman arabayı hazırlar?

Öncelikle merhaba. Oyunda çalabildiğimiz arılı bir araba vardı. Onu tamirciye verdim. Ortalama ne kadar süre de araba hazırlanır. İlla eve gitmem lazım mı yoksa boş boş dükkanın önünde de dursam olur mu? Şimdiden teşekkürler.
  12. Kaan Lothbrok

Arabamdaki kalorifer için ayrı bir ısıtıcı olabilir mi?

Merhaba. 2022 C3 Aircross 1.2 Puretech aracım var. Normalde eski arabamda kaloriferin sıcak üflemesi için motorun ısınması gerekiyordu. Şimdiki aracımda sabah motor buz gibiyken kaloriferi açıyorum ve ortalama 30 saniye - 1 dakika içinde içeriye motor ısınmamasına rağmen sıcacık hava veriyor...
  13. Kaan Lothbrok

İki fren arasında ne fark var?

Bu iki fren arasında ne fark var. Aracımda baktım ama ikisi de dümdüz disk fren hava soğutması falan göremedim ben.
  14. Kaan Lothbrok

Motorumun son hızı normalden düşük.

Öncelikle merhaba. 2. El 3200 KM'de 2021 model CF Moto 250 NK aldım. Motorun bakımları yeni yapılmasına rağmen adettendir diye bütün yağını, filtresini vs. değiştirdim ama internetteki videolarda motor 156 - 157 civarı hızlara çıkıyordu ancak ben en fazla 149 görebildim. Motoru aldığım kişi 40...
  15. Kaan Lothbrok

Aracın alışma süreci bitince son hız artar mı?

Öncelikle merhaba. 2022 model, 1.2 Puretech 130 PS, 240 NM motorlu Citroën C3 Aircross araca sahibim. Aracım 2200 Km'ye geldiği için performansını merak ettim ve ücretli otoyolda son hız denemek istedim ve aracı 195 km hıza gelince bıraktım. Muhtemelen biraz daha zorlasam en fazla 200 görürdü...
  16. Kaan Lothbrok

Prime A320M-K için Bluetooth aparatı önerisi

ASUS Prime A320M - k anakarta sahibim. Bu anakart için 100 TL bütçe de sürücüsü bulunabilen Bluetooth aparatı arıyorum. Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar. :)
  17. Kaan Lothbrok

CF Moto 250 NK alınır mı?

Öncelikle merhaba. 2022 model CF Moto 250 NK almayı düşünüyorum. Sizce motor 80.000 TL bandına almaya değer mi? Performans olarak nasıl? Kronik sorunları var mı? Bakım servisleri fiyatları nasıl? Kullanan arkadaşlar varsa görüşlerini ve deneyimlerini yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  18. Kaan Lothbrok

Alt takımdan tak diye ses geldi

Bugün ortalama 50 - 60 ile giderken bir çukurdan geçtim ve arabanın alt takımından tak diye bir ses geldi. Bir sorun olmuş mudur? Sürüş esnasında bir farklılık hissetmedim ancak gene de bilen varsa diye sormak istedim.
  19. Kaan Lothbrok

2000 TL bütçeye ayakkabı önerisi

2000 TL bütçeye günlük giyim için ayakkabı önerir misiniz? Beyaz veya siyah renk olursa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.
  20. Kaan Lothbrok

80.000 TL Motor önerisi

Öncelikle merhaba. Yaklaşık 80.000 TL bütçem var ve motor almak istiyorum. Scooter, naked, racing fark etmez. Bütün önerilere açığım. Şimdiden teşekkürler.
Top Bottom