Arama sonuçları: *

• Users: chii
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. chii

İşlemci Kullanımı Birden %100'e Çıkıyor

Görev yöneticisine baktım normal gidiyor sonra birden sistem kesintileri %100'e tamamlıyor neden oluyor çünkü pc donup duruyor. Virüs taraması yaptım nişey çıkmadı.
  2. chii

Yardım Ekran Kartı Kullanımı %0'a Düşüyor

İnternette takılırken arada %0'a düşüyor donuyor bi 7sn sonra geri geliyor neden oluyor olabilir bıktım arada olsa anlarımda 10dka 1 oluyor.
  3. chii

Bu 3 Oyun Bu Fiyata Değer mi?

Cyberpunk 2077, RDR2, Mafia: Definitive Edition üçü 403 tlden kuponla 223 yapıyor değer mi sizce? Ya da birini çıkartıp başka bişey mi ekliyim? (Aslında cyberpunk beni çok sarmaz ama fiytı uygun alıyım diyorum ülkenin dururmundan dolayı yeni yıl fiyatını bilemem.)
  4. chii

Opera GX Çok Sık Yanıt Vermemeye Başladı

Dediğim gibi twitchteyken youtube'a geçerken oluyor yeni sekme açarken oluyor sinirim bozulmaya başladı yardım ederseniz sevinirim.
  5. chii

Rockstar Games Launcher Açılmıyor

GTA V'i açtığımda hata veriyor sinirim bozuldu gtayı tekrar yükledim bir şey değişmedi (An error has occured. Please make sure all instances of the Rockstar Games Launcher have been closed and try again.) 1637849395 Kimse mi bilmiyor ya
  6. chii

Gelin konuşalım biraz ülkenin gidişatını

Birisi başlasın imzamdaki sistemi 24kya aldım şuan 36k ayın 9'unda almıştım sadece 2 haftada... 1637694081 Sadece kötüye gidiyor artık aralık'ı beklemeyin bişey alcaksanız en yakın zamanda alım bence.
  7. chii

Beyler oyun önerir misiniz?

Hikayeli oyun önerecekseniz hikayesi sıkmasın sonbahar ve kış indirimlerinde alacağım bi de eğlenceli multiplayer oyunlar arkadaşlarla oynamak için teşekkürler. 1637610114 Hiç kimsede mi yok be
  8. chii

Yardım Fanlar dönmüyor ışıkları da yanmıyor

Sinerji'den aldığım bir sistemde 2 tane üste fan taktırmıştım bir de egzoz fan 3ü de dönmüyor kasa 110m
  9. chii

CS'ye Neden Giremiyorum?

cs oynayacaktım şunu söyleyeyim ban yenilecek bir davranışım yok. oyuna girdim yaklaşık envanterimde 40tllik item vardı satıp fall guys alcaktım ama envanterde cs ile ilgili birsey kalmamış lütfen yardım 1631723156 lutfen yardım
  10. chii

DA-S1 Alıcaktım Stok Bitti

Daha kredi verilmediği için alamadım hala gelmedi ama stok gelicek midir?
  11. chii

Asus VG259QR'nin İnanılmaz Fiyat Artışı

Vatandan asus vg259qr modelli monitörü alıcaktım salı günü 1977tl idi 1 saat önce şuan 2.703 nedenini bilen var mı?
  12. chii

Abdullah Abi’nin sistemini almayı düşünüyorum ama bu fiyata daha iyisi var mı?

14.5k max olacak şekilde en iyi alabileceğim sistem bu mudur?
  13. chii

Abdullah Abi’nin topladığı sistemdeki ekran kartı ne kadar iyidir?

Zotac GeForce RTX 3060 Ti Twin Edge LHR 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartı Bu ekran kartı 3060 Ti olsa bile 2 fanlı ben biraz daha para ekleyip 3 fanlı bir model almaya razıyım ama ekran kartı değiştirme seçeneği yok kızmazsanız sevinirim.
  14. chii

14k’ya uygun bir sistem midir?

Arkadaşlar bu sistem fiyatı uygun gözüktü bende yükseltmeler yaparak bütçeme uygun hale getirdim sizce nasıl bi sıkıntısı var mı ssd ve ram’e çok ısınamadım. (Monitör dahil ona göre)
  15. chii

Çözüldü✓ Xiaomi Note 9S Wi-Fi Sorunu

Telefonum internete bağlı olsa bile internet yok hatası veriyor evdeki diğer cihazlar bağlanırken bağlanamıyorum ve bu sorun 12.0.4 ile başladı galiba yeni güncelleme gelene kadar beklemelimiyim?
  16. chii

Çözüldü✓ Xiaomi Redmi Note 9S

Arkadaşlar note 9s'i yeni aldım ama ekran çok hızlı kapanıyor bunun kapanma süresini nasıl arttırabilirim umarım konu doğrudur. Şimdiden teşekkürler.
  17. chii

NVMe M.2 SSD

Arkadaşlar şuan en güçlü ssd modelini söylermisiniz okuma ve yazmayı baz alarak
Top Bottom