Arama sonuçları: *

1. Uchiha Obito

Xbox 0x80070426 hatası

Merhaba, pcde xboxu açtığımda güncelleme yapıyor ve sonrasında başlıkta yazan hatayı veriyor. Uygulamalar kısmından programı sıfırla onar gibi seçenekleri denedim yine de olmadı. CMD den bazı kodları denedim yine olmadı. Bazı okuduğum yerlerde microsoft storedan kaynaklı olabilir yazıyordu...
  2. Uchiha Obito

Çok eski hddyi yeni pcye nasıl takarım

Soru başlıktaki gibi. İlk masaüstü bilgisayarımızın 40gblık hddsi. 2004de falan almıştık. Mevcut yeni pcye nasıl bağlarım? Girişleri yok şimdiki pcde.
  3. Uchiha Obito

Yardım Forza 5 "Too Many Saves" uyarısı

Bilgisayarda forza 5 oynuyorum. Arabaya hazır tune yapmak istediğim zaman “you have too many saves of this file type. Please delete some from the file manager before saving any more.” diye bir uyarı alıyorum. Biraz araştırdım ama çözüm bulamadım. Nasıl hallederim bunu? Birde file manager dediği...
  4. Uchiha Obito

Asus Bios Dosyası Sitesinde Çıkmıyor

Merhaba, anakartı değiştirdik. Kart asus x570e modeli. Sitesine girip driver kontrolü yapıp güncellemek istiyoruz ama malesef drivera tıklayınca anakartı tanıtım sayfasına atıyor. Site de bir sorun mu var? Nasıl bulabilirim? https://www.asus.com/tr/support/Download-Center/ şu linkten anakartı...
  5. Uchiha Obito

forza 5 standart vs premium edition

Arkadaşlar merhaba, steamde forza 5 satın almak istiyorum. Standart ve premium içeriği alt kısımda belirtilmiş ama bu car pass, vip member, genişletmeler falan nedir bilmiyorum. Bunları bilen biri açıklayabilir mi?
  6. Uchiha Obito

PC de anlık drop sorunu

Merhabalar. Düne kadar pek böyle bir sorunum yoktu ama bugün detroid become human oyununu oynarken inanılmaz drop girmeye başladı. fps anlık 3-5e falan düşüyor. Aynı şekilde rdr2 de de bu sorunum var. ortalama 70-80 fpsde giderken bir anda 40lara falan düşüyor fps sonra topluyor sizce neden...
  7. Uchiha Obito

cl16 aldığım ram cl18 gözüküyor.

Arkadaşlar merhaba. İnternetten corsair 3600mhz cl16 8x2gb ram aldım.(CMW16GX4M2D3600C16). Kutusunun üstünde falan değerler cl16 yazıyor. Ancak cpu-z ile açtığımda cl değeri 18 olarak gözüküyor(ilk fotoğraf). Acaba ben mi yanlış bakıyorum yoksa ramler cl16 değil mi? cl18 ise cl16ya alabilir...
  8. Uchiha Obito

Doom eternal rtx ve dlss

Bugün itibariyle oyun rtx ve dlss geldi ama oyunda seçeneklerde bir türlü çıkmıyor ayarlar. En kartı driver vs güncel. Nasıl aktif edilecek bilen var mı?
  9. Uchiha Obito

Corsair sıvı soğutma pompa sesi

Sistemimde corsair h100i elite capellix 240lık sıvı soğutma var. Daha 1 haftalık sistem. Ama pompadan sinek vızıltısı gibi ses geliyor. Bu ses pompa ayarı balance konumundayken. Quiet modda daha az. Ama exreme alınca sanki araba camına su sıkınca gelen ses gibi ses çıkıyor. Bende genellikle...
  10. Uchiha Obito

Red dead redemption 2 görevde istenilenler

Arkadaşlar rdr 2 de görevi bitirmeden önce o görevde istediklerini nerden bakabilirim. Örnek olarak görseli koydum. Bu istenilenleri nasıl bilicem. Hep görevden sonra öğreniyorum.
  11. Uchiha Obito

Mikrofon ve kulaklık tek giriş

Merhaba yeni bir sistem aldım. Kasamda kulaklık ve mikrofon girişi tek. Elimde telefon kulaklığı var. Pcye taktığım zaman sadece kulaklık olarak kullanabiliyorum. Hem kulaklık hem mikrofon olarak nasıl kullanabilirim. Anakart gigabyte x570 gaming x.
  12. Uchiha Obito

Laptop ile monitöre piksel testi mümkün mü?

Merhabalar, kendime yeni sistem ve monitör siparişi verdim. İkisi farklı siteden. Monitörüm elime ulaştı ancak sistem hâlâ gelmiş değil. Sistem gelmeden önce monitöre nasıl ölü piksel testi yapabilirim. Elimde 10 senelik bir laptop var. Bununla yapılabilir ya da yapılırsa işe yarar mı?
  13. Uchiha Obito

2021 cep telefon harcı

Hadi hayırlı olsun. Bi keyif çayı için.
  14. Uchiha Obito

Kasa inceleme isteği

Merhabalar @Abdullah Hacıgül. Dünkü instagram soru istek kısmına yetişemedim. Acaba xigmatek overtake kasa incelemesi yapar mısın? Çok aramama rağmen Türkiye de yapılmış bir inceleme videosu bulamadım. Sadece genç bir youtuber kardeşimizin pc toplama videosunda o kasayı kullanmış orda ufak bir...
  15. Uchiha Obito

Usb biçimlendirme sorunu

Elimde toshibanın 16gblık bir usbsi var. Geçenlerde içinden dosyalarımı alıp biçimlendirme yapayım dedim ama biçimlendirme olmadı. Bilgisayarım içinden sağ tıklayarak denedim, Disk yönetiminden sağ tıklayarak denedim, Cmd ile denedim, 3.programalarla denedim(usbformst tool setup, hp usb disk...
  16. Uchiha Obito

Sistem fiyatlarındaki artış

Bu bir sitem postudur. Uzun zamandır sistem almak istiyorum lakin bazı sebeplerden alamıyorum mevzu para değil. Özellikle sinerjinin hazır sistemleri takip ediyorum(diğerlerine bakmıyorum). 2-3 hafta kadar evvel hepsine 200 lira zam geldi. Bugün de 400 lira daha artmış. Yani insanın canı çok...
  17. Uchiha Obito

Mi 9t pro sim kaydı

Merhabalar, mi 9t pro kullanıyorum. Telefona yeni biri kayıt ederken sim seçeneği yok. Sadece google ve mi hesabı var. İnternette bir yerde 'kişiler>ayarlar>sim kayıtlarını göster' yapın demişler ama bende böyle bir seçenek yok. Android 10 mi 11 sürümü. Bilen var mı nasıl yapabilirim.
  18. Uchiha Obito

DA yeni sistem

Merhabalar. Yeni sistemi özelleştirip almak istiyorum. Lütfen sistemin fiyatına yorum yapmayın. Merak ettiğim 1)parçaları bu şekilde alırsam herhangi bir sıkıntı yaşar mıyım? Ramle anakart uyumsuz, psu yetersiz gibi? 2)özelleştirmede güç kaynağı hep ekli şekilde, kasayı ayrı güç kaynağı ayrı...
  19. Uchiha Obito

En fazla 10 000 TL lik PC toplama monitör dahil

Merhabalar geçenlerde şöyle bir liste yaptık ama nasıl bi bakarsanız sevinirim. Daha iyi olması için önerileriniz önemli -işlemci amd ryzen 5 2600 3.4/3.9 GHz 19 MB _anakart asus prime A320M-c R2.0 Ddr4 -ekran kartı Asus dual GTX 1660ti 6g Evo 6 GB DDR6 -m2 SSD Toshiba 1tb rd500 3400/3200...
Top Bottom