Arama sonuçları: *

1. MeynnZenith

Bilgisayar Kendi Kendine Açılıyor

Birkaç sefer denk geldim. Sabah uyandığımda bilgisayar fanları çalışıyordu, monitörü açınca fark ettim ki sistem açık. Önce gece unuttum sandım ama bu sabah tam uyandığım esnada kendim şahit oldum açıldığına. Bildiğiniz kasa tuşuna basmışım gibi açıldı, fanların sesi geldi ve kapattım. Bunun...
  2. MeynnZenith

Yardım Laptop Ekran Kartını Nvidia Olarak Seçmek

Laptop aldım yeni, ekran kartı olarak sadece Nvidia'yı kullanmak istiyorum. İnternetten baktım ama tam anlayamadım ayarlamayı. Burada güzelce anlatabilecek biri var mı?
  3. MeynnZenith

Öneri Üniversite İçin Laptop Arıyorum

Makine ya da Uzay Mühendisliği düşünüyorum, uzun ömürlü ve çok abartılı bir fiyatı olmayan laptop arıyorum. HP Victus dikkatimi çekti ancak konu hakkında bilgim olmadığı için emin olamıyorum. En fazla 30-40 bin lira arası öneri yapabilir misiniz? Amaç oyun değil; işimi rahat görsün, alanımda...
  4. MeynnZenith

RDR 2'de istenilen eşyaları sahiplerine veremiyorum.

Mary-Beth fountain pen istemişti, Osman Grove'daki evden aldım, Sadie harmonica istemişti onu da buldum, Dutch pipe istemişti onu da aldım. Hepsi de envanterimde duruyor, açıklamalarında da "Dutch'a ait, Mary-Beth'e ait" diye yazıyor. Ama kamptayken hiçbirine eşyaları veremiyorum. Sorun ne...
  5. MeynnZenith

Barbie filmi kaç yaş için uygundur?

Kardeşim filme gitmeyi istiyor, henüz 11 yaşında. Filmi mutlaka izleyenleriniz vardır, ben çok takip etmediğim için bilmiyorum konusunu. Uygunsuz sahne, küfür vb. var mı? Kardeşim için uygun mu? Evet, ismi Barbie ama emin olamıyorum artık. Mesela Winnie The Pooh da çıkacak ama o korku filmi...
  6. MeynnZenith

Öneri Modem Önerisi İstiyorum

Altyapımda henüz Fiber yok ve internet paketim de öyle çok üst düzey değil, o yüzden ortalama veya ortalamanın birkaç tık üstü bir modem istiyorum. ADSL-VDSL destekli, Ethernet giriş-çıkışlı, Toplamda 12 kişilik bir aileyi (aile apartmanındayız) idare edebilecek bir ürün olsun. Çekimi ve...
  7. MeynnZenith

Yazıcı ile ilgili yardıma ihtiyacım var.

Geçtiğimiz günlerde Amazon'dan Canon E414 yazıcı aldım. Daha bugün elime ulaştı ancak kutu içerisinden bilgisayara bağlama kablosu çıkmadığı için sadece fotokopi özelliği ile ürünü test edebildim. Yaklaşık 10 adet fotokopi çektim, hem renkli hem siyah-beyaz. Hiçbir sorun yoktu. Aradan birkaç...
  8. MeynnZenith

Snapchat Anılarını, Kaydedilenleri Kimler Görebilir?

Kardeşim eğlencesine, filtrelerle oynamak için Snapchat kullanıyor. Daha yaşı küçük ama böyle komik efektler çok hoşuna gidiyor, çocuk işte. Çektiği videoları paylaşmıyor, anılarına kaydediyor. Bu kaydedilen videoları, anıları falan kimler görebilir? Sadece kardeşimin görmesi, başkalarının...
  9. MeynnZenith

Çözüldü✓ Telefonu sallayınca ses geliyor

Daha bugün Galaxy S21 FE aldım, eve gelince kurulum falan yaparken fark ettim ki telefonu sallayınca içinde sanki bir şeyler çalkalanıyor, çıngır çıngır ses geliyor. Çok fazla bir ses değil ama az da değil. Orta düzeyde. Normal bir şey mi, endişelenmeli miyim? 1683480695 Tamam, sorunu çözdüm...
  10. MeynnZenith

Öneri Cep Telefon Önerisi İstiyorum.

Gündelik kullanım için, uzun süre idare edebilecek ve sıkıntı çıkarmayacak, özellikle kamerası iyi olan bir cep telefonu arıyorum. Belirttiğim bütçenin biraz üstüne çıkabilirim, cihaza göre değişir. Önerilerinizi bekliyorum.
  11. MeynnZenith

Öneri En iyi WW2 filmleri nedir?

Tarihi olabildiğince düzgün ve gerçekçi bir şekilde anlatan en iyi 2. Dünya Savaşı filmi nedir? Bu konuda bir film izlemek istiyorum da. Ama lütfen 2. Dünya Savaşı zamanında konu alınan bir kurgu filmi olmasın, gerçek tarihi anlatan bir film olsun.
  12. MeynnZenith

Hangi kitaptan başlayayım?

Çok uzun zaman önce Fahrenheit 451, 1984 ve Cesur Yeni Dünya kitaplarını almıştım. Ama hem yaşım o zamanlar küçük olduğu hem de çok fazla kitap sevmediğim için hiçbirini okumamıştım. Bu 10 günlük tatilde bir tanesini bitireyim diyorum. Sizce hangisini okumalıyım? Siz okuduysanız hangisini, neden...
  13. MeynnZenith

Windows 11 kilit ekranı değişmiyor.

Eskiden kilit ekranı arka planı için "Windows Spot Işığı" seçiliydi ve bir sürü güzel, çeşitli doğa-hayvan fotoğrafları çıkıyordu kilit ekranında. Ancak son güncellemeden sonra kilit ekranı artık değişmiyor, default mavi arka planda kalıyor. Ayarlarda Windows Spot Işığı seçili olmasına rağmen...
  14. MeynnZenith

Duolingo gerçekten işe yarar mı?

Öyle çok üst seviye bir şekilde değil de sadece yeteri kadar ve temelini bilmek için fazladan bir tane daha yabancı dil öğrenmek istiyorum. Bu dil İngilizce ve Almanca değil, İngilizcem zaten yüksek seviyede ve Almancayı da temel seviyede biliyorum. Ekstradan İspanyolca vb. öğrenmek istesem...
  15. MeynnZenith

Twitch sizde de çöktü mü?

Twitch'e giriyorum, hesabımda oturum açık. Ama sanki oturum açık değilmiş gibi rastgele kanallar önüme çıkarıyor. Takip edilenler kısmı boş, izlemeye devam ettiğim yayın tekrarları sıfırlanmış. Hatta yayın tekrarlarında chat akmıyor "Görüntülü Sohbet şu an mevcut değil." diyor.
  16. MeynnZenith

Öneri Half Life 1 var, Black Mesa alsam mı?

Half Life 1'e sahibim ama Black Mesa da galiba HL 1'in remastered'ı gibi bir şeymiş. Sizce Black Mesa alayım mı yoksa gereksiz mi olur? Ne gibi artıları var?
  17. MeynnZenith

Epic Games Gizemli Oyun etkinliği bitti mi?

Haftaya olan oyunları görebiliyorum şu anda. Epic'e de artık güvenemiyorum, belki bug falan olmuştur diye. Etkinlik tamamen bitti mi, bilginiz var mı?
  18. MeynnZenith

Epic Games hakkımızı mı yedi?

Death Stranding verdi bugün gizemli oyun olarak. Ben 30dk içerisinde Death Stranding DIRECTOR'S CUT Edition olanı aldım ama server'ları yüzünden kütüphaneme eklenmedi, bir süre de açılmadı launcher. Az önce almak için girdiğimde de Death Stranding'in Director's Cut sürümünü değil de normal...
  19. MeynnZenith

Yardım Samsung Galaxy A11 arka planda uygulama izni verme

Samsung Galaxy A11 var babamda. Mi Band akıllı bilekliği bağladıktan sonra bildirimleri alabilmesi için Zepp Life uygulamasına arka planda otomatik başlaması için izin vermek gerekiyor. Ancak telefonda hiçbir ayar menüsünde bu ayarı bulamadım. Zepp Life'ta Akıllı Yönetici (Smart Manager) içinden...
  20. MeynnZenith

Öneri En iyi F/P akıllı saat?

Bütçe belirttiğim civarlarda olursa sevinirim. Biraz fazlası ya da azı olur, fark etmez. Tercihen kare şeklinde, şık ve güzel özellikleri olan bir saat istiyorum. Kullanımı da kolay olsun, kardeşime alacağım çünkü. Tam anlattığım saate göre olan bir şey buldum: Huawei HW16. Bu saat nasıldır? İyi...
Top Bottom