Arama sonuçları: *

1. K

İnceleme GameTech Kasalar Hakkındaki Ön Yargılarınızı Kırın!

teşekkür ederim hocam sağolun bilgiler ve inceleme için çok teşekkürler. Gamepower Wraith kasada aynı soruna sahibim ısınma yapıyor çözüm için tam olarak aradığım ürün
  2. K

Yardım Kulaklıktaki ses mikrofona gidiyor (Ghost Shark 7.1)

Hayır maalesef ve çözümü yok ne yazık ki mikrofonu kısarak kullanıyorum sadece
  3. K

Yardım PSU (I/O) Güç Anahtarı Sorunu

Arkadaşlar merhaba. PSU'daki I/O olarak bildiğimiz tuş çalışmıyor yani kasaya sürekli olarak elektrik girişi var normal çalışıyor. Bir problem yok ama hangisini seçersek seçelim değişmiyor. Hep "I" konumda gibi yani. Sizce sorun nedir ?
  4. K

İnceleme GameTech Kasalar Hakkındaki Ön Yargılarınızı Kırın!

"2. fotoğrafta gözüktüğü gibi, bir arkadaş özel tasarım, delikli bir pleksi cam kesmiş ve satışa sunmuş." Hocam bana tam olarak bu lazım link verme şansınız var mı ya da arkadaşa ulaşma şansımız.
  5. K

Yardım Gamepower Wraith Şeffaf Panelli Kasa

teşekkür ederim hocam fakat hala uygun bir mesh bulamadım inceleme biraz daha bilgi sağladı fakat çözüm hala bulamıyorum ne yazık ki mesh paneli satan kimse yok yani sadece panel olarak
  6. K

Ön tarafı cam olan kasayı mesh yapabilir miyim?

hocam bu dediğini nerden buluruz nasıl yaptırırız bende de aynı problem var kasanın önü tamamen kapalı mecburen aldım hazır sistemden
  7. K

Hocam konuya ulaşmam için yardımcı olur musun bulamayacağım sanırım bkz: atabilirsen sevinirim. 1608843249 sistemi komple satamam hocam kasayı da satabilir miyim şüphedeyim yani öyle bir yermişler ki kasayı alıcı bulamam diye korkuyorum açıkçası
  8. K

Arkadaşlar herkese merhaba. İnchesaptan hazır sistem aldım ve ciddi anlamda aşırı uyguna geldi. Firmayı arayarak mesh panel istiyorum farkını vericem diye sırar etmeme rağmen hazır sistemlerde değişiklik olmuyor dediler. Uygun fiyatlarla kurduğum sistemi de tamamen iptal etmeyi göze alamadım...
  9. K

Çözüldü✓ Gamepower GPR24C1MS 144Hz monitörümün ekranında problem var

Paugge 2.0b HDMİ kablo ile sorunu çözdüm arkadaşlar. Aşırı kaliteli bir kablo herkese öneririm. Amazon'dan sipariş ettim ve 8 saatte geldi.
  10. K

Olsun hocam sağolun. Muhtemelen iade edeceğim. Sadece belki kurtarırım diye sormak istedim.
  11. K

Hocam bende attığım görüntülerde mavi lekeler var mesela sürekli öyle gözüküyor özellikle o tonlardaki renklerde bu nasıl bir sorun onu anlamak için attım 1608151202 120Hz'yi 60'a çekince düzeliyor. Sanırım pc monitör için yetersiz kalıyor.
  12. K

Değerli arkadaşlar 24'' 144Hz monitör aldım Gamepower a ait hdmi kablosu ile 120 hz alabiliyorum 1.4a hdmi çıkışlı laptopum olmasına rağmen 144hz alamadım daha kaliteli bir kablo söyledim. (Belki o zaman 144Hz alabilirim.) Şimdilik idareten bununla bağlıyım. Sorularım şu şekilde; -Ölü pixel...
  13. K

Yardım Gamebooster Ghost Shark 7 Kulaklıktan mikrofona ses gidiyor...

Kulaklık mikrofonu hocam zaten istesem de uzaklaşamaz maalesef
  14. K

Muhtemel öyle bir durum söz konusu çünkü müziği açtığımda yanımdaki kişi duyduğunu söylüyor müziği net bir şekilde ama aşırı anlamsız o kadar para verip böyle sıkıntı çekmek. Ne yapacağımı bilmiyorum iade edip James Donkey falan mı alsam acaba ?
  15. K

Yardım Kulaklıktaki ses mikrofona gidiyor (Ghost Shark 7.1)

Merhaba arkadaşlar çok makale araştırdım okudum çözümü yok. İadeye başvurmadan son kez sizlere sormak istedim. Ghost shark 7.1 kulaklık aldım. Sesler ve mikrofon çok güzel çok kaliteli ayrıca titreşim özelliği mevcut tam bir F/P ürünü. Fakat, kulaklıktaki sesler mikrofona gidiyor. Örneğin...
  16. K

Yardım Gamebooster Ghost Shark Kulak Kısmında Boşluk Kalıyor Mu?

Tam oturuyor bende hatta şu an kulağımda belki çok az bir boşluk vardır o da parmagını zorlarsan girer aşırı iyi sesler kesinlikle tavsiye ederim fakat diğer bir sorun şu ki kulaklıktaki ses discorda gidiyor mesela youtube dan son ses parça açtın oyun arası sigara falan takılıyosun o ara gümbür...
  17. K

Gamepower Medusa vs Gamepower Luna vs James Donkey 712

ayarı nasıl yapılyor bilgi verebilir misiniz kulaklıktaki ses mikrofona gidiyor sürekli bende de ghost shark var mahvetti beni valla iade edeceğim en son. Ayrıca ses kartıyla alakalı sorun oldugunu sanmıyorum çünkü usb ile giriş yapıyoruz cihaza. Bir de yazılımını indirdim orda gürültü azalt vs...
  18. K

Arkadaşlar ghost shark 7 modeli kulaklık aldım. Aşırı memnunum fakat yüksek sesi seven biriyim. Her şeyi net duyuyosunuz bu çok güzel. Lakin yüksek sesle oynadıgım için müzik dinlerken veya cs go da çatışma esnasında discorddan karşıya ses gidiyor kulaklıktaki oyun sesi mikrofona geçiyor yani...
  19. K

144hz monitör için teknik bilgi ihtiyacı

haklısınız hocam pubg falan max 60-70 o da very low modda fakat yenileme hızının artısı oyunda akıcılık sağlar mı? Mesela csgo da 120-130 zaten alabiliyorum o açıdan bir faydası olur mu ? Fps ile illaki doğru orantılı mı bu durum tamamen fuzuli gereksiz diyorsanız hiç masraf etmem elbette.
  20. K

144hz monitör için teknik bilgi ihtiyacı

Değerli arkadaşlar herkese merhaba. Cihazımın hdmi sürümünü ben bilmiyorum üreticimde malesef bilmiyor öğrenemiyorum laptopum monster ama eskidi epey oldu alalı. Modeli "Monster Abra A7 V5.2" bütçe olarak yeni bir cihaz için müğmkünatım pek yok o yüzden monitörle bi nebze daha iyi olur diye...
Top Bottom