Arama sonuçları: *

1. G

Yaz İndiriminde Neler Aldınız

GOD OF WAR, FORZA HORIZON 5 ve DAYS GONE
  2. G

İki laptop arasındayım hangisi alınır ya da daha iyi ne alınır bu bantta

MSI öneririm. Daha memnun kalacağını düşünüyorum. Marka tartışılmaz zaten. Ben olsam MSI alırdım.
  3. G

Cızırtı Sesi (PerforMax PSU-Gaming.Gen.tr)

Teşekkür ederim destek için :) 1612538973 Demek ki kronik olabilir bu kasa ve psuda, teşekkürler bilgi için. Yine de yazdım müşteri hizmetlerine. Bakalım dönüş ne yapacaklar. Sağolun ;) 1612538993 En kısa sürede değiştirmeye çalışacağım ;)
  4. G

Tahmin ettiğim gibi. Bir zararını görürmüyüm sizce? Bir müddet daha kullansam mesela yaza kadar?
  5. G

Teşekkür ederim, hiç aklıma gelmedi doğrusu 🤪
  6. G

Rahatsızlık veriyor olduğunda. Acaba tekrar olacak mı merak ediyorum. Zaten alırken de idare etsin diye aldım çünkü biraz toparlanıp kaliteli bir psuya emanet edeceğim kasayı. Ama en azından 1 2 sene idare eder diye umdum, ne yapmamı önerirsiniz?
  7. G

Dostlar Merhaba, Gaming.gen.tr den almış olduğum hazır sistem kasayı 1 aydır kullanıyorum. Bugün işten geldim açtım ve bir müddet sonra rahatsız edici bir cızırtı sesi geldi. Psu dan geliyor diye düşünüyorum. Başka bir yerden olma ihtimali var mı? Bir de sonradan kesildi. Normal kullanımda...
  8. G

EA PLAY/EA ACCESS Kullanan Var Mı?

Dostlar tekrar merhaba, NFS Payback indirdim ancak origin hesabında açmak için key istiyor. Nereden alabilirim ya çözemedim bir türlü? Destek olabilir misiniz? 1611344607 Dostlar tamam hallettim, teşekkürler.
  9. G

Ben zamanla herşeyin bu sisteme döneceğini düşünüyorum. Aylık yıllık abonelikler çoğalacaktır. Ubisoft+ var mesela yurtdışında. 14.99 TL'ye tüm ubisoft oyunları açık. Zamanla ona döneceğiz bence 1611340405 Zamanla her yerde görmeye başlayacağız bence. 169 TL yıllık çok bir ücret değil.
  10. G

5.80 TL'ye aldım. Crysis 3 oynamak istiyordum, onu indireceğim :)
  11. G

Bende alırım bu ay sonunda üstad büyük ihtimal ile. 5.80 TL'yi denemek için bir bakayım dedim :)
  12. G

Aynen öyle yaptım. 5.80 TL'ye aldım. Bakıyorum şuan, beğenirsem yıllığa çevirirm artık :)
  13. G

ModArt PC-MA2 Oyun Performansı

Evet aynı, ben memnunum. Umarım sizde memnun kalırsınız.
  14. G

Sağol dostum, eyvallah.
  15. G

ModArt PC-MA2 Oyun Performansı

İşlemci R3 3100 olan modelini kullanıyorum. Henüz RDR2 ya da AC serisinden test etmedim ama GTA5, FarCry5, Metro Exodus oyunlarında ortalama 65-85fps arası oynatıyor, ultra ayarlarda. İ5'te bir tık iyi performans alabilirsin.
  16. G

Malesef üstadım, onları henüz oynamadım. Geçen Payback torrent indirdim, çok sorunlu geldi. Orjinalinde sıkıntı yaşamam diye düşünüyorum. 1611308859 Bana da mantıklı geldi. 14 TL çok fazla bir para değil. Diğer arkadaşın dediği gibi ilk ay 5,90 TL'ye alıp deneyip devamını getirebiliriz mesela...
  17. G

Oyunlar tam bana göre aslında. Benim için yeterli yani. Sistemim yeni olduğundan bazı alıp oynamak istediğim oyunlar da var belki yenileri gelir :) 1611308779 Teşekkür ederim :)
  18. G

Merhabalar, EA Games platformu EA Play ile çok fazla oyunu çok iyi fiyata oynamak mümkün. 169 TL yıllık kampanyası var ve aylık 14 TL'ye geliyor. Hesapta, BF5 BF1 CRYSIS3 NFS FIFA serisi gibi oyunlar var. Sizce mantıklı mı? Alan var mı ? Teşekkürler.
  19. G

Gaming.gen.tr'den Alışveriş Yapan Var Mı?

Güzel insanlar merhaba, Konu hortlayacak ama bilgilendirme yapmak istedim. Ürün elime dün akşam ulaştı, şuana kadar sıkıntısız çalışıyor. Sürücüler güncel ve win10 yüklü geldi. Tabi deneme sürümü bir kaç güne uyarı vermeye başlar sanırım. Tek sorun ürünlerin garanti belgeleri yok. Fatura...
  20. G

Metro Exodus (Epic Games) Titreme ve Siyah Ekran Sorunu

Merhaba dostlar, Epic games üzerinden Metro Exodus oyununu almıştım. Bugün indirim oynuyorum ancak bir iki sıkıntım var. Birincisi ekran da hafif bir titreme oluyor ara ara ve 15 20 saniye de bir siyah ekran olup devam ediyor. Sorunu çözemedim. Ekran kartı sürücüleri güncel durumda. Sistem...
Top Bottom