Arama sonuçları: *

• Users: gkhanugur
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. G

Cızırtı Sesi (PerforMax PSU-Gaming.Gen.tr)

Dostlar Merhaba, Gaming.gen.tr den almış olduğum hazır sistem kasayı 1 aydır kullanıyorum. Bugün işten geldim açtım ve bir müddet sonra rahatsız edici bir cızırtı sesi geldi. Psu dan geliyor diye düşünüyorum. Başka bir yerden olma ihtimali var mı? Bir de sonradan kesildi. Normal kullanımda...
  2. G

EA PLAY/EA ACCESS Kullanan Var Mı?

Merhabalar, EA Games platformu EA Play ile çok fazla oyunu çok iyi fiyata oynamak mümkün. 169 TL yıllık kampanyası var ve aylık 14 TL'ye geliyor. Hesapta, BF5 BF1 CRYSIS3 NFS FIFA serisi gibi oyunlar var. Sizce mantıklı mı? Alan var mı ? Teşekkürler.
  3. G

Metro Exodus (Epic Games) Titreme ve Siyah Ekran Sorunu

Merhaba dostlar, Epic games üzerinden Metro Exodus oyununu almıştım. Bugün indirim oynuyorum ancak bir iki sıkıntım var. Birincisi ekran da hafif bir titreme oluyor ara ara ve 15 20 saniye de bir siyah ekran olup devam ediyor. Sorunu çözemedim. Ekran kartı sürücüleri güncel durumda. Sistem...
  4. G

Ürün Kodu Farklı RAM Sıkıntı Yaratır Mı?

Merhaba, Bilgisayarımda AX4U300038G16A-SR30 ürün kodu bulunan XPG 3000Mhz CL16 RAM var. Bugün aynı frekans kapasite ve gecikme oranlarına ait RAM, itopyada AX4U300088G16A-SR30 ürün kodu ile satılıyor. Acaba alsam sıkıntı yaşar mıyım? Ürün kodu mağaza ile mi ilgili? Ürün kodunda bir rakam hariç...
  5. G

Gaming.gen.tr'den Alışveriş Yapan Var Mı?

Dostlar Merhaba, Bir sipariş verdim. Cuma gününe kadar kargo olur dediler. Ancak kafam çok bulandı, bir kaç şikayet okudum. Son zamanlarda sipariş verip ürünü eline ulaşan var mı? Yoksa ikinci bir istanbul bilişim mi var ortada? Müşteri hizmetleri pek güven vermedi çünkü.
  6. G

Gaming.gen.tr'ye Ulaşma Yolları

Merhaba arkadaşlar, Bu sitenin müşteri hizmetlerine ulaşamıyorum. Saatlerce bekliyoruz. Var mı bunlara ulaşmanın bir yolunu bilen? Teşekkürler.
  7. G

AOC 144hz Monitör Nasıl?

Merhaba dostlar, https://moleculepc.com/urun/cevre-birimleri/monitorler/aoc-g2490vxa/ Bu monitör nasıldır? Parasına değer mi? 1499 TL şuanda.
  8. G

Gaming Kulaklık, Monitör, Mouse Tavsiyesi

Dostlar Merhaba, Yeni aldığım sistemim için kulaklık, mouse ve klavye üçlüsüne ihtiyacım var. Bütçem max. 300 TL. Bu fiyata kadar 3'lü bir set önerebilir misiniz? Çok teşekkürler...
  9. G

1080p İçin Monitör Tavsiyesi

Merhaba, 1080p oyunculuk için aşağıdaki monitörlerden hangisini tavsiye edersiniz? (Daha iyisi varsa yazabilir misiniz, lütfen) https://www.incehesap.com/james-donkey-jd24fg1ms144-23-8-1ms-144hz-full-hd-freesync-gaming-monitor-fiyati-46272/...
  10. G

Hangisini Almalıyım? (Sıkıldım artık, gözümü karartıp birini alacağım! Lütfen destek)

Merhaba arkadaşlar, dostlar. Kasım ayından bu yana sistem toplamak istiyorum ama toplayamadım. Artık sıkıldım, bunaldım. Fiyatların düşeceği falan yok elde stokta kalmadı. İyi kötü bir şey almaya karar verdim. (Bir süre idare edip yükselteceğim sonra) Aşağıdaki ürünlerden en iyi olanını...
  11. G

EPIC GAMES & UBISOFT Oyun Ekleme

Merhaba, Hesaplar bağlı olduğu için Epic Games'te alınan oyun Ubisoft'a otomatik ekleniyor. Ancak bir sorum var. Mesela The Crew 2 Gold sürümünü 21 TL'ye aldım, ubisofta eklendi. Ancak normal sürüm gibi duruyor, gold olduğunu anlayabilir miyim? Ya da yüklerken gold mu yüklenir? Teşekkürler.
  12. G

Sinerji Neptune sistem alınır mı?

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-neptune-ryzen-3-3100-16gb-512gb-nvme-m2-ssd-rx5500xt-technopatnet-p-36113 Linkte ki sistem technopat tarafından baya ayrıntılı incelenmiş, güzel olmuş. Oyun testleri de gayet iyi. RDR2 ultra da 35-40fps veriyor. Ne düşünüyorsunuz? Teşekkürler.
  13. G

8000 TL Monitör Dahil Sistem

Merhaba Arkadaşlar. İ3 10100F ya da İ5 10400F İşlemcili, GTX 1660 Süper ya da GTX 1660 Tı lı Monitör dahil sistem tavsiyelerinizi bekliyorum. Bu fiyata Rtx li Monitör dahil olur buyur derseniz onuda bekliyoruz. Sağolun varolun.
  14. G

10000 TL Monitör Dahil Sistem

Merhaba, 10000 TL bütçe ile mümkünse 144hz monitör dahil sistem tavsiye edebilir misiniz? (Mümkünse RTX ekran kartı, AMD düşünüyorum ama alırsam şu RayTracing hep aklımda kalır:) Online oyun oynamıyorum. GTA, Metro, Call of Duty tarzı oyunlar oynamak istiyorum. FPS konusunda biraz takıntım var...
  15. G

UBISOFT & EPIC GAMES İNDİRİMLİ OYUN TAVSİYE

Merhaba, Biliyorsunuz Epic Games 60 TL indirim kodu veriyor. Far Cry 5 Gold Edition ve Far Cry New Dawn Deluxe Edition paketi indirimler ve kod ile birlikte 63,80 TL ye geliyor. Ayrıca Ubisoft "WELCOME2021" kodu ile ekstra yüzde 20 indirim yapıyor. Bunda da The Crew 2 Gold Edition, Assassins...
  16. G

1080p Ultra Ayarlar İçin Tavsiye

Merhabalar, Toplama bilgisayar alacağım. Forumu biraz inceledim ancak tam cevap bulamadım. 6000 TL civarında 1080p ultra/high ayarlar için 80-90 FPS alabileceğim bir sistem toplamak istiyorum. Canlı yayın ya da iş ile uğraşmam. Online oyunlar da sadece World of Tanks ve PUBG oynarım. Genelde...
Top Bottom