Arama sonuçları: *

1. emresanda

Yardım Oyuncu odam için avize arıyorum.

Herkese merhaba arkadaşlar. Oyuncu odam için gaming odaya yakışır bir avize arıyorum. Mümkünse kumandalı. Kendisine oyun odası yapan ve aydınlatma için özen gösteren arkadaşların yorumlarını bekliyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum.
  2. emresanda

Aboneliği aktif bir eve başka sağlayıcıdan abonelik almak?

Çok teşekkür ediyorum dostum. Sağ olasın.
  3. emresanda

O sitenin sonucu da bu dostum.
  4. emresanda

Onu sormadım. Sitesinden adresimden alt yapı sorguladığımda verdiği hıza baktım sadece. Müşteri hizmetlerini aramadım.
  5. emresanda

Anladım hocam. Sorun şurada aslında. Türk Telekom ve TürkNet adresime 100mbps interneti veriyor. Süperonline 35'den yüksek vermiyor. Süperonline fiber yok alt yapınız desteklemiyor diyor. Bende ne yapacağımı şaşırdım. Bu hız artık işime yaramıyor. Bir oyun indiriyorum gün boyu veya gece...
  6. emresanda

Peki portumu kaybetmeden internet sağlayıcımı nasıl değiştirebilirim? Süperonline'den Türktelekom'a geçmek istiyorum.
  7. emresanda

Yardım Sıvı soğutma vs hava soğutma

Kule tipi soğutucu hiç kullanmadım. Performans olarak ne farkı var bilgim yok. Ama sıvı soğutmadan şaşmam. Ryzen 5 5600'de, GameBooster TITAN 240mm kullanıyorum. Soğutma performansından çok memnunum.
  8. emresanda

Yardım Sıvı soğutma vs hava soğutma

Alacak olsam Deepcool LE300'ü alırdım.
  9. emresanda

Çözüldü✓ Corsair bilek destekli mekanik klavye önerisi?

Stok sorunu olduğundan CORSAIR K55 RGB PRO sipariş ettim. İtopya.com'da indirim vardı. Diğer modeller stoğa girene kadar kullanacağım. Daha sonra mekanik bir modele geçeceğim.
  10. emresanda

Çözüldü✓ Corsair bilek destekli mekanik klavye önerisi?

Stok sorunu var maalesef :( 1712570108 Gerçi K68'de stok sorunu yok. Deneyimlerini yazar mısın? 1712570160 O kadar çok Corsair klavye araştırdım ki beynim yandı. Stok sorunu varrrrr :/
  11. emresanda

CORSAIR Virtuoso RGB SE Terletmeyen Pad Önerisi?

https://www.amazon.com/WC-Earpads-Headband-Virtuoso-Headsets/dp/B0CN9QVXSP Bu ürünü sipariş edeceğim. Biraz pahalı ama yapacak bir şey yok. En çok olumlu yorum alan ve görünüşünü beğendiğim bu üründe karar kıldım. Sonucu da kullanımdan sonra yazacağım. Aynı sorunu yaşamak istemeyen kullanıcılar...
  12. emresanda

Allah razı olsun. Kaybettiğim akrabalarım oldu. Buna şükür demekten başka bir şansımız yok.
  13. emresanda

Osmaniye'de yaşıyorum bende. Depremde çok şükür evime bir şey olmadı. Eşyalarımın bir kısmı ve bilgisayarım kullanılmaz hale gelmişti. Zamanla toparladım işte çalış borçlan borç öde çalış devam et diyerekten. Hala garip geliyor bazı şeyler.
  14. emresanda

🔥İndirim Madame Coco 8'li Çay Bardagı Seti 83₺🔥🔥

Lafın gelişi söyledim.
  15. emresanda

Hangi pad tipinde terlemeyi minimuma indirebilirim? Aliexpress'de yüzlerce varda :D 1712567063 Bakıyorum da çok fazla ürün var. 1712567075 Daha iyileri sizlerin olsun :)
  16. emresanda

Konfor açısından çok memnunum sadece padi değiştirmem lazım yaz ayları için. Ses ve mic kalitesi olsun, yazılımında ki ses modları olsun, her şeyiyle premium bir ürün.
  17. emresanda

Kafa yapısı da önemli hocam. Koca kafalıyız malum :D Sıkıntı olmuyor. :D
Top Bottom