Arama sonuçları: *

1. S

Modem önerisi 100 mpbs için

1000-2500 arası 3-5 cihaz bağlı olur maksimum wi-fi 5 olmasada olur kullanım amacı gündelik oyun video izleme indirme vb 1714214955 Modem 100 mpbs vdsl 1714215701 https://www.teknosa.com/tplink-archer-vr300-ac-1200-mbps-wireless-fibervdsladsl-modem-router-p-125430744 bu modemi sipariş verdim
  2. S

Modem önerisi 100 mpbs için

Merhaba arkadaşlar evde kullandığım modem bozuldu onun yerine yeni modem arıyorum ama nasıl bir şey almam gerektiği hakkında bir fikrim yok direkt bugün alabileceğim Teknosa vatan Media Markt vb yerlerden modem önerir misiniz? bozulan modemimde bu modeldi...
  3. S

Anakartım ryzen 5 5600 le uyumlu mu?

Merhaba arkadaşlar anakartım bu ryzen 5 5600 almayı düşünüyorum bu işlemciyle anakartım uyumlu mu? ? https://www.asrock.com/mb/AMD/A320M-HDV/index.asp
  4. S

Ryzen 5 5600 ve rx 560 olur mu

Merhaba arkadaşlar şu anda ryzen 3 1200 af işlemcim var onun yerine ryzen 5 5600 almayı düşünüyorum ekran kartımda rx 560 4 GB onuda yazın güncellemeyi düşünüyorum sizce şu an ryzen 5 5600 almalımıyım vede böylece sistem dengesiz olacağı için bir sıkıntı olur mu ?
  5. S

Valorant Hangi skin alınır?

oni phantom ve yitik vandal alınır
  6. S

bilgisayar için koltuk önerisi

merhaba arkadaşlar 3k ya kadar bilgisayar için koltuk önerir misiniz?
  7. S

levis 501 kalıbı nasıl

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B0CHFLRDDN/ref=ewc_pr_img_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1 merhaba arkadaşlar bu pantolonu almayı düşünüyorum ama levisin bedenleri nasıl oluyor bilmiyorum normalde 38/32 giyiyorum bunda hangi bedeni almam lazım
  8. S

pc için koltuk önerisi

maks 4-5 k ya pc için koltuk önerir misiniz? illa oyuncu koltuğu olması gerekmiyor rahat ve kullanışlı olması yeter.
  9. S

internet önerisi ?

merhaba arkadaşlar türk telekomla olan sözleşmem bitti vede 100 mbps hızında yeni bir internet arayışına geçtim adresimi türknete yazıp altyapı sorguladığımda 99 Mbps vdsl altyapı var diyor sizce türknete geçilir mi vede başka önerileriniz varmı
  10. S

Bu Sistemle Fifa 23 oynayabilir miyim?

ben rx560 ryzen 3 1200 af ile fc24 oynuyorum sen bu sistemle fifayı hayli hayli oynarsın
  11. S

FC 24 için kol önerisi

Merhaba arkadaşlar fc 24 için maks 800 TL pc uyumlu gamepad önerir misiniz
  12. S

Klavyemden Elektrik çarpıyor

aynısı benim gamepower calypso klavyemdede var aynı şekil arada yanlardan çarpıyor ama 2 senedir kullanıyorum sıkıntı değil :D
  13. S

Hangi mouse daha iyi

https://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_razer-deathadder-essential-kablolu-mouse-beyaz-1230384.html?utm_source=akakce%20psm&utm_medium=psm-other%20psm&utm_campaign=rt_pricecomp_na_na_na_standart-feed-piyasa-fiyatlari&v=1.80.9...
  14. S

🔥İndirim 🔥🔥Amazon Kasım İndirimleri Başladı🔥🔥

10-15 metre aralığında ethernet kablosu önerir misiniz?
  15. S

Redmi note 12 pro whatsapp arka plan kamera sorunu

Merhaba arkadaşlar ben 1 hafta önce hepsiburadadan redmi note 12 pro telefon aldım ancak bugün görüntülü konuşmayı arkaya atınca görüntümün etrafında buhu gibi şeyler var ancak normal konuşma ve kamerada olmuyor vede instagramda bazı reelslerde kasıyor sizce ne yapmalıyım bunlar normalmi 1691083393
  16. S

redmi note 12 pro 4g instagramda bazı reelslerde kasıyor

merhaba arkadaşlar redmi note 12 pro telefonum instagramda bazı reelslerde kasıyor ancak aynı videoda redmi note 8 telefonum kasmıyor telefonu 1 hafta öne hepsiburadadan aldım sizce nedeni nedir vede ne yapmalıyım
  17. S

telefonun üzerinden çıkan koruyucunun üstüne takılan kırılmaz cam sıkıntı olurmu

merhaba arkadaşlar redmi note 12 pro telefonumun üzerinde fabrika çıkışlı ince bir ekran koruyucu vardı onunda üstüne kırılmaz cam taktım bir sıkıntı olurmu
  18. S

10-15 k arası telefon önerisi

Ben poco X5 Pro düşünüyorum önerileriniz nedir alınır mı
  19. S

rdr 2 virüssüz türkçe yama önerisi

merhaba arkadaşlar rdr 2 için güncel sorunsuz ve virüssüz türkçe yama önerir misiniz?
Top Bottom