Arama sonuçları: *

• Users: vecco
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. vecco

Problem çözümü için yardım

2. vecco

Subtotal Kolektomi Ameliyatı Olacağım

dostlar ameliyata gireceğim herkesi çok seviyorum allaha emanetsiniz
  3. vecco

Sevgilimin Ne yaptığını Anlayamıyorum

Dostlar merhaba iyi giden bi ilişkim vardı üniversite için başka bir şehire gittiğinde uzak mesafeye boyun eğdik 4. Ayımızın ortasında onun yanına gittim snapchat’te bir erkekle konuştuğunu gördüm kötü bir şey yoktu ama birbirlerine random falan atıyorlardı çok kızdım ama hallettik bir şekilde...
  4. vecco

Beni bu derinliğin içerisinden kurtarın (İlişki Tavsiyesi)

beyler şu zamana dek 1 ilişkim oldu 2 sene sürdü aldatıldım güvenim sarsıldı ben bir daha aşık olamam dedim çok korktum aşık oldum çok mutlu gibiyim ama değilim de Üniversite’ye gidecek ailesi ile tanıştım ablam ile tanıştı buraya kadar her şey çok güzel ama çok korkuyorum nasıl yapacağım...
  5. vecco

Kırık PS4’te Oyun güncelleme

Arkadaşlar kırık PS4’düm var fifa 23 güncelleme imkanım var mı ?
  6. vecco

Ronaldo mu Messi mi Tartışması

15.12.2022 Bugün fark ettim ki dünya kupasını Arjantin alırsa gelecek nesil tarihin en iyisi Messi olarak anacak.. La Liga’dan ben ve benim gibi bir çok çocuğun hayatını güzelleştirdiği için Ronaldo ve Messi’ye hep minnettar kalacağım. Futbol tarihinin zirvesinde 2 oyuncu var ikiside ikinci...
  7. vecco

CS:GO GELMEK İSTEYENLER VAR MI ??

CS GO Girebilecekler var mı acaba her akşam düzenli olarak rekabetçi oynayabilecek bir takım kuralım diyorum gelmek isteyen var mı şuan Steam arkadaş kodum: 344585392
  8. vecco

Kırık PS4’e oyun güncellemesi ?

Arkadaşlar bende kırık ps4 var fifa 23 oynuyorum ama oyunu güncellemek istiyorum dünya kupası için. Bu mümkün mü acaba nasıl güncelleyebilirim 🤔
  9. vecco

USP-S’mi P2000’mi ?

Bu aralar p2000’le çok çok oynuyorlar sizce hangisi ile oynamak daha iyi ? Veya hangisi daha iyi ?
  10. vecco

İnstagram’da Para Kazanmanın Detaylı Yolları ?

Merhaba dostlar 21 yaşındayım bu hayatta babamın utanç verici oğlu olmaktan başka bir halt yiyemedim. Elimde çok ufak bir miktar para var İnstagram’da futbol ile ilgili bir sayfa açtım gerçek anlamda bu işe ciddiyetimi vermek istiyorum küçük kardeşlerim gibi heves için değil gerçekten emeğimin...
  11. vecco

Birini kırmadan nasıl reddedebilirim ?

Arkadaşlar merhaba çok sevdiğim bir arkadaşım var bana hisleri olduğunu çok bariz bir şekilde belli ediyor kendisini çok seviyorum ama onu kırmadan nasıl reddedebilirim kendimi çok kötü hissediyorum
  12. vecco

Kaliteli Ayakkabı / İnstagram Butik Önerisi

Merhaba arkadaşlar 20 yaşına geldim hala nasıl giyineceğimi bilmiyorum boyum 182 Cm 70 kiloyum güzel bir butik önerisi alabilir miyim istanbul içi mağazada olabilir. Biliyorsunuz ki ayakkabılar astronomik fiyatlara uçtu Air Force almak istiyorum imitasyonu güzel olan bir yer veya butik...
  13. vecco

Devlet hastanesi estetik yapar mı

merhaba dostlar dış görünüşüm nedeni ile daha önce bir çok zorbalığa uğradım artık bunalmaya başladım Bahçelievler Devlet Hastanedinde DR. Ömer Elmas’a randevu aldım estetik olabilir miyim ? Ve maliyeti ortalama ner kadardır ? Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.
  14. vecco

Devlet hastanesinde estetik olmak

merhaba dostlar dış görünüşüm nedeni ile daha önce bir çok zorbalığa uğradım artık bunalmaya başladım Bahçelievler Devlet Hastanedinde DR. Ömer Elmas’a randevu aldım estetik olabilir miyim ? Ve maliyeti ortalama ner kadardır ? Bilgisi olanlar cevaplarsa sevinirim.
  15. vecco

Donanım Arşivi üyeleri ile aktivite

İstanbul esenler veya çevre semtlerde oturan dostlar halı saha için toplanalım mı ? Maksat yeni insanlar tanımak olur
  16. vecco

İstanbul İçi Halı Saha

Arkadaşlar merhaba istanbul esenler veya yakın çevrede halı saha yapmak istiyorum hiç arkadaşım olmadığı için takım falan çıkartamıyorum halı saha yapan birileri varsa gelebilirim 🙏
  17. vecco

İnstagram Butiği (Nomarc)

Arkadaşlar merhaba ben kolay kolay alışveriş yapan biri değilim durumumdan dolayı, şimdi İnstagram’dan Nomarc butiğinden pantolon almaya niyetlendim ama korkuyorum 330₺ kalitesiz falan çıkarsa kendimi köprüden atarım tecrübesi olan var mı?
  18. vecco

Amerika’ya Gitmenin Maliyeti

Arkadaşlar merhaba ben artık buradan kurtulmak istiyorum 4500$ Birikmiş param var 20 yaşındayım, liseyi henüz bitiremedim, ingilizce her türk insanınınki gibi ve süreçleri bilmiyorum hangi vize ile gitmem gerek ? şuan Amerika’da olan var ise bana ulaşabilirse çok sevinirim (ig: vecco4) ya da...
  19. vecco

Hiçbir Zaman Bilemeyeceğim Kavram “Aşk”

merhaba ben 20 yaşındayım bir kez olsun sevgilim olmadı ki zaten ortalama bir erkeğin altında bir tipim var kabaca çirkin bir insanım. Öyle kızların peşinde de koşmam uğraşmam, genelde kızlar kendisini üzecek erkeklere daha bağlanmayı seviyorlar velhasıl öyle yazayım dedim tek arkadaşım sizsiniz...
  20. vecco

PS4 Ve Kırık Oyunlar

Merhaba arkadaşlar PS4 cihazına sahibim ve Goldhen 9.00 adlı jailbreak varmış ne anlama geliyor pek anlamam velhasıl fifa 23 çıktı ama aldığım PS4 cafe benim cihazım için biraz daha zamanı olduğunu söyledi ne zaman çıkar acaba ?
Top Bottom