Arama sonuçları: *

1. Noctambulist

Sistemimi satacağım ama piyasasını bilmiyorum. Yardım lütfen.

Merhaba arkadaşlar. Sistemimi satacağım ama piyasası ne kadar eder diye sizlere danışmak istedim. Teşekkür ederim şimdiden cevaplar için. Sistemim Modart PC-MA1. Bilenler bilir ama yine de yazayım parçalarını. Asus b450m dragon SI Asus Tuf gtx 1660S Ryzen 5 3500x Xpg gammix 16gb 3000mhz...
  2. Noctambulist

Corsair Set mi yoksa Steelseries Set mi?

Merhaba Arkadaşlar, Kendimce 2 tane set çıkardım birisi Corsair Set diğeri de Steelseries set. Sizce bu iki setten hangisi daha iyi olur. Açıkcası önem verdiğim noktalardan birisi evet göze hitap etmesi kısmıda var ama performasn elbette daha önemli. Bu yüzden bazen aklıma yoksa Logitech set mi...
  3. Noctambulist

Vazgeçtimsendennoktacom

Merhaba arkadaşlar. Modart kanalı takip ettiğim hatta ma1 sistemini aldığım bir kanaldı lakin şuan en son yüklediği monitör incelemesinde teknopata arka çıkmış kendince tam destek anlayan anladı felan diyor. Üzüldüm açıkçası ama yapacakta bir şey yok.
  4. Noctambulist

Sata SSD yanına ekstra HDD olur mu?

Arkadaşlar merhaba. Corsair Spec Delta RGB kasam var. 512 gb sata ssd'm var. Yanına 1tb lık ekstra hdd alsam takılır mı buna yer var mı? yoksa ssd nin illa m2 ye mi dönüşmesi lazım bunun için? Teşekkürler.
  5. Noctambulist

İncehesapta alışveriş sonrası ne kadar puan geliyor?

Merhaba arkadaşlar. İncehesaptan alışveriş yaptım dün akşam. Monitör aldım. Alışverişten sonra ne kadar puan yükleniyor bilen var mı? 1400 TL ye kaç puan gelir mesela?
  6. Noctambulist

MK110 almayı düşünüyorum FPS oyunlarında sorun yaratır mı?

MK110 almayı düşünüyorum FPS oyunlarında sorun yaratır mı arkadaşlar. Genellikle valorant ve CS-GO oynuyorum. bütçem fazla yok mekaniğe yetmeyecek gibi o yüzden membran olsun kaliteli olsun diye düşündüm. Sizce hata mı yoksa uyar mı? Bu arada temiz bir ikinci el denk geldi o şekilde alacağım...
  7. Noctambulist

Valorant açmaya çalışırken Sistem kesintisi uyarısı gelmesi?

Merhaba. Arkadaşımın laptobunda bugun valorant indirdi ama clienti tıkladığı zaman aşağıdaki resim oluyor ve donuyormuş pc. Sonradan birde şu şekilde bir uyarı geliyormuş. Normalde CS-GO oynar 50 fps le felan cs oynarkende bazen cpu'su %100 oluyormuş. Laptop mı çok dandik yoksa bir sorun...
  8. Noctambulist

Alloy Core RGB membran alınır mı?

Arkadaşlar merhaba. Genelde CS-GO, volarant tarzı fos oyunları oynuyorum. Arada NBA vs oyunlarda oluyor. Sizce membran klavye Alloy core rgb alsam sıkıntı yaşar mıyım? İlla mekanik mi tercihim olmalı? Yoksa fps oyunlarında mekanik o kadar da önemli değil mi? Teşekkürler şimdiden. 1602955756 Şu...
  9. Noctambulist

Wireless Adaptör tavsiyesi.

Arkadaşlar yeni aldığım masaüstü PC için wireless aparatına ihtiyacım var. Modem çok ters yerde bu yüzden kablo sorun oluyor. 100 TL max. önerebileceğiniz var mı? Teşekkürler şimdiden. 1601493846 Ben şunu kullanıyorum gayet iyi çalışıyor işimi görüyor diyen yok mu? :)
  10. Noctambulist

Arkadaşlar bu PC'yi alacağım başka önerisi olan var mı?

Merhaba, Arkadaşlar tam 5500 TL bütçem var ve en mantıklısı şuan bu sistem gibi duruyor. Başka önerisi olan yada bunu alma diyen var mı? https://www.gaming.gen.tr/urun/5942/modart-pc-ma1-amd-ryzen-5-3500x-asus-tuf-gtx1660-super-6gb-16gb-ram-512gb-ssd-gaming-bilgisayar/
  11. Noctambulist

Bu PC ikinci elde ne kadar eder sizce?

Merhaba arkadaşlar size bir pc soracağım. Aşağıdaki özellikler verildi sadece biliyorum eksik bilgiler var ama aşağı yukarı sizce bu pc ne kadar eder 2. elde. veya böyle kullansak iş görür mü? Teşekkürler şimdiden. Asus rog strix rx 580 8gb ekran kartı İntel i7 4790 işlemci 16gb ram Frisby stx...
  12. Noctambulist

Laptopu satıp masaüstü PC toplamalı mıyım?

Arkadaşlar merhaba. Çok önemli bir şey soracağım aklımda böyle bir plan var lütfen konu hakkında bilgisi olan kişiler tavsiye verirse çok memnun olurum. Aşağıdaki resimdeki özelliklerde olan ASUS laptopum var. 2 yıl oldu alalı hiçbir sıkıntısı yok tertemiz. Teknolojik cihazlarıma gözüm gibi...
  13. Noctambulist

İnce hesap kargolama yavaşlığı.

Merhaba arkadaşlar. İncehesap sitesinin yaptığı PUBG turnuvasından kazanılan ürünler 1.5 ay geçmesine rağmen hala gönderilmedi. Ne turnuva kazananları ne de yayın izlerken çekiliş kazananlar ürünlerini alamadı. Diyeceğim o ki site sanıyorum hiçbir şeye yetişemiyor. Ürün alacak olursanız...
  14. Noctambulist

256 GB lık M2 SSD tavsiyesi

Arkadaşlar 256 GB lık M2 SSD tavsiyesi verebilecek var mı? Fiyat performans olursa sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
  15. Noctambulist

M2 SSD takılır mı? Hangisini önerirsiniz?

Merhaba arkadaşlar. Laptobumun özellikleri aşağıdaki resimdeki gibidir. m2 slotu var yazıyor ya bu normal hdd harici bir m2 ssd satın alırsam onu hdd yi sökmeden takabilirim mi demek oluyor? Hdd yi sökmek istemiyorum depolamada kullanmak için. Eğer öyleyse F/P bir m2 ssd önerebilir misiniz...
  16. Noctambulist

Sizce hangi mousepad'i almalıyım arkadaşlar?

Rampage Chroma vs Steelseries Qck Medium Edge. Sizce hangisini almalıyım arkadaşlar. RGB den dolayı chroma mı yoksa steelseries daha mı iyidir kalite olarak. Açıkcası kalite daha önemli benim için ama arada kaldım. Rampage de kaliteli midir kullanan bilen birileri yardımcı olursa sevinirim...
  17. Noctambulist

CS-GO'da mikrofonumun sesi karşı tarafa robot gibi gidiyor!

Arkadaşlar merhaba, Mikrofonum cs go da karşı tarafa robot gibi gidiyor. diğer platformalrda sorun yok normalde mikrofonum duzgun çalışıyor ancak oyun içi konusmada sıkıntı var. Biraz araştırdım ama genelde verilen yöntem mikrofon özellikleri kısmında gelişmiş sekmesinde "sinyal geliştirmeleri"...
  18. Noctambulist

Gamepower kulaklıklar da uygun ayarlar programdan nasıl olmalı?

Merhaba Arkadaşlar, Gamepower MEI RGB kulaklık aldım. Ürün güzel gibi kullanmaya başladım. Ancak uygulamasında önerebileceğiniz ayarlar var mı? Mesela 7.1 açılmalı mı yada diğer CW-CWW yazan yerler nedir? CS go gibi oyunlarda EQ ayarlarını nasıl kullanıyorsunuz ve mikrofonla ilgili bir ayar...
  19. Noctambulist

SSD var mı yok mu burda tam anlayamadım?

Merhaba Arkadaşlar, Asus marka laptopımın özellikleri aşağıdaki gibidir. Laptobımda ssd var mı yok mu anlayamadım. 8 gb SSHD diye bir şey var ama bunun faydası var mı yok mu? Yoksa bir ssd eklemeli miyim sizce? Ben SSD var sanıyordum ram yükseltecektim aslında. Teşekkürler şimdiden herkese.
  20. Noctambulist

Sizce hangi kulaklık?

Merhaba arkadaşlar şu iki kulaklık arasına kaldım. Sizce hangisini almalıyım? James Donkey 712 yada Gamepower MEI RGB?
Top Bottom