Arama sonuçları: *

1. H

Dış Ticaret Okuyan Arkadaşlar Yardım

arkadaşlar aramızda dış ticaretçi bir arkadaşımız var mı sabah bütünleme sınavım var ve benzer soruların çıkacağını söylediler rica etsem sadece grafik sorularına el atabilir misiniz ?
  2. H

Rainbow six siege alınır mı? 6.39 dolar

Zevk verecek bi oyun ve bana göre yapılmış en gerçekçi oyunlardan birisi.
  3. H

Rainbow six siege alınır mı? 6.39 dolar

Kasa sattım 7 dolara DLC ile beraber aldım beleşe geldi varsa CS de kasan sat.
  4. H

Hristiyanlık neden yanlış?

Herkes her düşüncesine bir din ismi veriyor. Çokça türediler. İşine gelen herkes işine geldiği gibi bir din uydurmaya başladı. 23 yaşında bir gencim. 17-18 yaşlarımda çok şeye cevap aradım. Ama aklım hiçbir zaman bir yaratıcının olmadığına inanmadı çünkü böyle bir şeyin mümkün olamayacağını bana...
  5. H

i5 12450H ve RTX 4060 Darboğaz Sorunu

Nvidia denetim masasında yazan 105W
  6. H

İşlemci kullanımları %97-98'lerde gezip ekran kartı kullanımı bu değerlerde olsa dediğinize katılacağım ama, %36 işlemci kullanımı? 1701904341 evet o da bir ihtimal dediğiniz gibi fakat gerçekten bir laptopta aşırı diyebileceğim bir sıcaklık görmedim hiç. soğutucu ile kullanıyorum altı hava...
  7. H

Yok hayır bahsettiğim işlemci sıcaklığımdı ekran kartım o seviyeleri görmüyor.
  8. H

yok hayır hep sabit FPS gibi sıkıntım yok. FPS dğerleri değişkenlşk gösterebiliyor oyuna ilk girişimde bi 10 saniye falan evin içerisindeyken kullanımlar %98 oluyor. Açık dünyaya çıktığımda %80 %70 düşmeye başlıyor sıcaklıkla alakalı bir sorunum da yok takip ediuyorum max 83-85 dereceleri...
  9. H

evet V-Sync açıkmış ama 144 hz olarak ayarlı ayarlarda. 1701902660 V-Sync kapadım denedim sonuç aynı.
  10. H

Merhabalar öncelikle herkese iyi forumlar. excalibur g870 kasa laptop'um var arkadaşlar. i5 12450H işlemci 16GB Ram rtx 4060 ekran kartı. Bilgisayar çok garip bir şekilde neredeyse tüm oyunlarda darboğaz yapıyor. GTA V oynuyorum darboğazdayım. Forza oynuyorum darboğazdayım. Oyunlar 1080p ve en...
  11. H

Epicten İndirilen Fakat Rocksterdan Alınan GTA5

arkadaşlar herkese iyi forumlar öncelikle. Epic Games hesabımdan GTA5 satın almıştım öncesinde ama onlinedan banlıyımışım çok uzun süredir. Şimdi Rocksterdan GTA5 aldım. Sorum şu Rockster hesabımı girdikten sonra epic games den indirdiğim GTA5 oyun dosyalarını tekrar indirmeden Rockster Games...
  12. H

AVM’ye Girilmemin Yasaklanması

Hocam sanmıyorum ya güvenlik beni akşama unutur bile. Kapıda duranlar değil zaten mağaza içinde gezenlerdendi
  13. H

Benim merak ettiğim kısım gerçekten böyle bir sistem mevcut olabilir mi ?
  14. H

Orda da söyledim onlar da biliyor ama istanbulda bir sürü acm var diyip gönderdiler beni
  15. H

Yok hayır benimle alakalı bir durum değil ama aynı ortamda bulunduğum için suç bana da kaldı. Diğerleri polislik oldu ama benim de mağazaya girişim yasaklandı.
  16. H

Selam arkadaşlar geçenlerde bi AVM de hırsızlık olayıyla karşı karşıya kalındı. AVM güvenlik görevlileri yüzümün kayıda alındığını ve girişimin yasaklandığını söylediler. Böyle bir sistem gerçekten var mı yoksa göz korkutmak amacıyla mı yapılmıştır.
  17. H

Ana Konu Kripto Para Analizleri, Haberleri, Fırsatları🚀🚀🚀

+1 ama kısa vade için de yorumunuz ne olur?
  18. H

DOGEDASH gate.io da bugün listelenmiş. Yorumunuz ne olur hocam kâr ettirir mi ? @fatihcevik
  19. H

MITH hakkında yorumunuz ne olur ?
  20. H

Lightning Kulaklığı Type-c ‘ ye Dönüştürmek ?

A.a 12 TL ‘ lik üründe kargo da ücretsiz hocam. Teşekkür ederim link için 😊
Top Bottom