Arama sonuçları: *

1. Huseyinatik

Picasa 3 benzeri fotoğraf bulma uygulamaları nelerdir?

Merhaba arkadaşlar, Windows'ta olan bütün fotoğrafları tarayıp bulan picasa 3 diye bir program vardı ama kaldırılmış. Bunun yerine bütün fotoğrafları toplayıp gösteren bir uygulama var mıdır?
  2. Huseyinatik

Öneri 60.000 TL'ye Kadar Motor Önerisi

Ortalama 60 bin TL'ye kadar kuryelik için scooter motor bakıyoruz inşallah. Önceliğimiz ya ikinci el temiz Honda yada sıfır Çin motorsikleti. Akımızda şu an Mondial Lavinia 125, Arora freedom 125, Rks wildcat fakat Çin motorsikletileri arasında en sağlam en güveniliri hangisidir bilemiyorum...
  3. Huseyinatik

Yardım XBOX Gamepass Kodu Arıyorum

Daha önce uyguna 4 aylık kod almıştım elinde olan varsa veya satılan bir site varsa tekrar almak isterim.
  4. Huseyinatik

Google Bestsearch sorunu

Arkadaşlar googleda bir arama yaptığımda ekran fotoğraftaki gibi gözüküyor. Uzantılarda falan hiçbir şey açık değil lütfen bilenler yardım etsin. Hayırlı akşamlar.
  5. Huseyinatik

Yardım Android Telefona Format Atmadan Şifre Kırılır mı?

Arkadaşlar merhaba. Arkadaşımın eski bir gm5 plus'ı var içersinde bir sürü resim video varmış telefon bozulunca kenara bırakmış. Biraz uğraştık telefon açıldı ama çok uzun süre önce kullanmayı bıraktığı için koyduğu şifre, google hesabı hiçbir şeyi hatırlamıyor. Bu telefona format atmadan...
  6. Huseyinatik

Yardım Aliexpressten Q96 Max Android Box Alınır mı

Aliexpressten 400 TL bandına geliyor vergilerle birlikte kullanan veya ürünle alakalı bilgisi olan var mı? Önerir misiniz...
  7. Huseyinatik

Bu Apple Watch Orijinal midir?

Arkadaşlar 600 TL ye bu saati buldum uygun geldi bana arkadaş orijinal diyor ama emin olamadım. Sizce orijinal midir? Orijinal olduğu tam nasıl belli olur bilenler yardım ederse sevinirim. Video; 1678137500 Konuyu yanlış yere açtım kusura bakmayın.
  8. Huseyinatik

Harddisk Kafa Vurma Tamiri

500 GB WD BLUE harddiskte videoda görüldüğü üzere kafa vurma sorunu var. Taktığımda bilgisayarda gözükmüyor. Çözülebilecek bir hata mı bu ? Video:
  9. Huseyinatik

Led Nasıl Bağlanır ?

Arkadaşlar bu şekilde bir led nasıl bağlanır hiçbir bilgim yok. En kolay şekilde nasıl bağlanır? Led trafosu falan olmadan basitçe çalıştırabilir miyim? 1675083624 upupup
  10. Huseyinatik

Yardım Bu Anakartı Ne Kadara Satmalıyım ?

Arkadaşlar bu anakartı ne kadara satmalıyım? Sıkıntısı yok. http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-78lmt-s2ptrev_40#kf
  11. Huseyinatik

Yardım RDR 2 Türkçe yama önerisi

Arkadaşlar Epicten RDR2 almıştım hikaye moduna başlamak istiyorum artık fakat güzel bir türkçe yama bulmam lazım. Doğru çevirili, türkçe karakterler yerine kutucuğun olmadığı güzel yama önerilerinizi bekliyorum.
  12. Huseyinatik

Yardım The Long Dark İlerlemem silinmiş

Arkadaşlar The long Dark oyununu uzun zamandan beri oynuyordum ve uzun uğraşlar sonucunda mütecavız zorlukta 90 küsürüncü gündeydim. Oyuna bi süredir girmiyordum en son girdiğimde güncelleme vardı güncelleme sonrasında bütün saveler gitmiş. Yeni güncellemeyle eski savelerin gittiğini ilk defa...
  13. Huseyinatik

Bilgisayarın metal kısımlarından elektrik çarpıyor

Arkadaşlar kasanın arkasındaki metal yerlerden ve monitörün ayağından ki o da metal elektrik çarpıyor. Üstelik prizin (akım korumalı) anahtarı kapalı haldeyken. Elimle dokunduğuma çarpmıyor fakat bileğin iç tarafı gibi hassas bir doku temas ettiğinde acıtacak kadar çarpıyor. Sorun ne olabilir?
  14. Huseyinatik

Yardım 9000 TL Telefon Önerisi

İyi akşamlar arkadaşlar. 8000- max 9000 TL arasında telefon önerilerini bekliyorum. Bu bütçelerde fiyat performans odaklı telefon önerilerinizi bekliyorum. Teşekkür ederim. 1669143710 upup
  15. Huseyinatik

Onedrive'dan beni kurtarın

Sabahtan beri kaçıncı format atışım bilmiyorum yardımcı olursanız çok sevineceğim. Bu onedrive'ı ben kapattım eşitlemeyi falan da durdurdum. Fakat maalesef ki fotoğrafta gözüktüğü üzere masaüstü onedrive dosyasının içinde kalmış olmalı ki masaüstüne her attığı dosya onedrive-masaüstü şeklinde...
  16. Huseyinatik

15000 TL Sistem Önerisi

Arkadaşlar merhaba. 12.000-15.000 TL arası bir sistem toplamak istiyorum. En performanslı sistem önerilerinizi bekliyorum. Oyun odaklı bir sistem olmasını istiyorum. Teşekkür ederim.
  17. Huseyinatik

Yardım AMD İşlemcilerin Saçma Fiyatları

Arkadaşlar merhaba. AMD işlemcilerin son fiyatlarına göz atarken fiyatlar beni çok şaşırttı. Lakin Ryzen5 3600 işlemci bildiğim kadarıyla Ryzen5 3500x işlemiciden daha güncel ve daha güçlü. Ryzen5 3600 6 core 12 thread iken Ryzen5 3500x 6 core 6 thread. Buna rağmen 3500x daha pahalı. Sizce bu...
  18. Huseyinatik

Yardım Hangi Display Port Kablosunu Almalıyım?

Arkadaşlar Freesync destekleyen bir monitör var faka ekran kartı Nvidia olduğu için Gysnc açmam gerekiyor bunun içinde display port kablosuna ihtiyacım var. Alınırken nelere dikkat edilmesi gerektiğini bilmediğim için konu açıyorum. Görüntüde sorun yaşatmayacak 1080P 144HZ için hangi kabloyu...
  19. Huseyinatik

Bilgisayarım 20 Gündür Açık mı?

Arkadaşlar bu süre neden bu şekilde gösteriyor? Anladığım kadarıyla demek ki bilgisayar kapalı olduğu zaman bile CPU güç çekiyor. Bunun böyle olması normal midir? Elektrik faturasının fazla gelme sebebi bundan kaynaklı olabilir mi?
  20. Huseyinatik

Yardım Şifresi unutulan Android tablet nasıl sıfırlanır?

Arkadaşlar son 2 senedir falan kullanmadığım tableti bugün görüp şarja taktım ve çalıştığını gördüm. Ama desenini hatırlamıyorum ve tableti sıfırlayıp kilidi açmak istiyorum. Ne yaptıysam format ekranına gelemedim. Bilen arkadaşlar rica etsem yardımcı olabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim...
Top Bottom