Arama sonuçları: *

• Users: samurai23
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. S

9k PC toplama yardım

9k ya PC toplucam bana hızlıca en iyi bileşenleri atın beğenmezsem yenilerini koyun bekliyom seri olun konuyu yükselttirmeyin bana hadi
  2. S

4 chana neden girilmiyor

Başlıktada olduğu gibi neden girilmiyor artı olarak vpn ile girilen site orijinal 4chan değil heralde ve bir para yatırmalı üyelik sistemi gelmiş nedir bu sadece bilenler yazarsa sevinirim
  3. S

Gelmiş geçmiş en iyi anime One Piecedir

dünyadaki en iyi anime one piece dir
  4. S

Kendimi kötü hissediyorum

Merhaba arkadaşlar uzun bi süredir baya ağır baş ağrısı ayaktayken mide bulantısı ve baş dönmesi yaşıyorum yani yürüyemiyorum kolay kolay nefes almada zorluk çekiyorum öksürük nöbetleri çok fazla geliyor ve tırnaklarımda sararma var nedendir sizce ne yapmam gerekli ailemden ayrı yaşıyorum onlara...
  5. S

Komutan Logar aslında Cem Yilmaz

iyi akşamlar forumdaki herkesin arog izlediğini ve sevdiğini varsayıyorum başlıktada yazdığı gibi size uzun süredir film ile ilgili çoğu kişinin merak edip bilmediği bir şey açıklamak istiyorum komutan logarı oynayan kişi aslında Cem yılmazdır evet öyle filmde 2 rolü var Cem Yılmaz’ın yani...
  6. S

Xbox series s kapanmıyor

Arkadaşlar merhaba 2 kere oldu konsolu tam kapatma yaptığımda kapanmıyor ışık açık kalıyor konsolun sonra gidip düğmeden kapatmam gerekiyor sizce ne yapmayalım neden böyle bir sorun oluyordur
  7. S

Xbox series s veri eşitleniyor sorunu

Merhaba arkadaşlar Series s de oyunlara girerken veri eşitleniyoru sorunsuz yapıyordu bugün açtığımda geçici bir sorun olduğundan veri eşitleniyor yapamıyor nedenini bilen var mı yada kullanan varsa aynı sorunu yaşıyor mu 1622671255 Bilen yok mu hiç
  8. S

Forza Horizon 4de neler yapılır

Merhaba arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı gibi Forza Horizon 4 aldım ama offline yarışlar hariç Online olarak bir eleme modunu biliyorum Başka ne var şu şablonlar ne oluyor birde sokak yarışı felan Online oluyormu beni aydınlatırsanız sevinirim
  9. S

Xbox Series S Kapanmama Ayarı Var mı?

Merhabalar Xbox series s kullanan varsa ben oyun indirmek için cihazı tam kapatma değil kumandadan kapatıyorum buraya kadar sorun yok ama ayarlada işlem yapılmadığında yerinde en dazla 6 saate kadar açık kalma butonu var ben bunu sınırsız yapamıyor muyum yani istediğim kadar açık bırakma...
  10. S

Yeni nesil Xbox series konsollarına yeni özellik

Yeni nesil Xbox konsollarına gelecek Dolby Vision özellikleri Dolby‘nin video formatı, gelişmiş resim kalitesi sağlayan yüksek dinamik aralığı destekliyor. İlk etapta Xbox Series beta testçilerinin kullanabileceği güncelleme, düşük video gecikmesi, ALLM, VRR ve diğer özellikleri kapsıyor. ALLM...
  11. S

Vatan mı Teknosa mı Media Marktmı

Merhaba iyi forumlar başlıktan anlaşılacağı üzere sizce hangisinden alışveriş yapılmalı arkadaşım Xbox series s alıcak kendisine Vatanı önerdim gayet güzel çalışma ortamı ve ayıplı bozuk ürün çıkma şansının az çıksa bile garanti sürecinin rahat olduğunu belirttim ama yinede size sormak istiyorum...
  12. S

Xbox Series S e zam gelirmi

Merhaba iyi forumlar Haziran sonunda garanti Xbox series s alacağım yeni nesile geçmek için sizce zam gelirmi taksitle alacğım ve zam gelmesinden korkuyorum tahmininizi merak ediyorum teşekkürler
  13. S

Sizce Piyasa Düzelene Kadar Xbox Series S Almak Mantıklı mı?

Arkadaşlar merhaba iyi forumlar malumunuz bilgisayar piyasası çok pahalı ve bende oyun oynamak istiyorum bende şöyle bir şey düşündüm Xbox series s alırım hem yeni nesil oyun oynarım hemde bu oyunların %90ı 60 ve 120 fps oynattığından birde elimde zaten klavye mouse var onları takarım xboxa fps...
  14. S

3000 TL'ye Gaming Masa Yardım Lütfen

Merhaba iyi forumlar arkadaşlar 2 gün önce 3000 liraya apu bir sistem aldım ekran kartları çok pahalı ve piyasa kötü olduğu için bütçem 6k idi kalan paraylada Gaming masa alacağım için yarısını bilgisayara harcadım şuanki masamı sevmiyorum linkteki nasıldır sizce kullanan varsa tecrübelerini...
  15. S

Merhaba PC alacağım yardıma ihtiyacım var

Herkese iyi akşamlar ben bu Mayıs sonunda garanti bir gaming PC alacağım ve bütçem 8500 TL size danışmak istediğim konu gaming laptop mu almalıyım eğer onu tavsiye ederseniz hangi marka/model alıyım yoksa masaüstü mü fakat hiçbir ekipmanım ve monitörüm yok Monster Abra A5 ler güzel gibi ama...
  16. S

toplama pc konusunda yardıma ihtiyacım var

Arkadaşlar selam öncelikle bilgisayar toplamaktan çok anlamıyorum ve size danışmak istedim bilindiği üzere itopya vs gibi sitelerde hazır gaming pc ler dolu donanım arşivi de yeni 4799 TL ye DA 4 adı altında bir kasa topladı onu almayı düşünüyorum sizce değermi parasına bütçem 5000 - 5500 TL...
Top Bottom