Arama sonuçları: *

1. XPG Summoner Cherry MX Blue Switch Klavye

İstanbul XPG Summoner Cherry MX Blue Switch Klavye

6 aydır kullanıyorum ve hiçbir sorun yaşamadım, sıkıntısı yoktur. Garanti için faturasıyla birlikte vereceğim. Kendi kutusunda vereceğim, yalnızca kutusunu sakladığım yerden kaynaklı kutu üzerinde klavyeyi etkilemeyen bir hasar var. Fotoğraflardaki kırmızı tuşların siyah alternatifleri ve tuş...
  2. A

JBL T500BT T560BT arasındaki farklar neler?

T560BT olanı soruyorum ben. Videosunu bulamadığım için konu açtım zaten
  3. A

JBL T500BT T560BT arasındaki farklar neler?

Arkadaşlar başka kulaklık önermeden aralarındaki farkları söyleyebilir misiniz?
  4. A

RAM Darboğaz Yapar Mı?

AC: Odyssey, PUBG, The Division 2, BF1, GTA V, Dying Light. Hepsinde 1080 en yüksek ayarlar. Şu ana kadar test edebildiğim oyunlar bunlar. Rocket League, BF3 gibi oyunlarda olmuyor bu sorun. 1608822366 Evet sorun değil fakat CPU, GPU kullanımına yaklaşıyor bazen ise geçiyor. Yani dalgalanma söz...
  5. A

RAM Darboğaz Yapar Mı?

GPU kullanımını etkilemez mi?
  6. A

RAM Darboğaz Yapar Mı?

Selamlar dostlar, yeni sistem topladım 1660S, 10100F, 8GB tek kanal bellek (1 ay sonra 16 yapacağım) Konumuza gelecek olursak oyunlarda düşük GPU kullanımı sorunu yaşıyorum. Sistemi toplamadan önce yaptığım araştırmalarda bu işlemci ve ekran kartı darboğaz yapmaz gibi yazılar okudum ve test...
  7. A

1660S CS:GO Düşük FPS Sorunu

Onu yaptım bir şey değişmedi :/
  8. A

Çözümünü buldunuz mu?
  9. A

Hangi driver'a dönmeliyim?
  10. A

Selamlar arkadaşlar yeni sistem topladım 10100F - 1660S - 8GB Ram (1 ay sonra 16 yapacağım). Bu sistemle CS:GO'da 1440x1080 çözünürlükte 100 FPS civarı alıyorum. Aynı ayarlarda 1050Ti sistemimle de oynuyordum daha yüksek değerler alıyordum. Bunun sebebi nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom