Arama sonuçları: *

1. D

Amazon üzerinden 1400 TL'ye kadar alınabilir en iyi ayak desteği

Merhaba ben otururken ayak desteği sağlayacak ve boyutları ayarlanabilir. Kullanımdan sonra içindeki veya dışındaki süngerli yapı bozulmasın. Uzun süre gidecek güzel bir ürün istiyorum.
  2. D

Twitch Prime Eski Blizzard Hesabını Gösteriyor

Merhabalar ben yeni bir battle.net hesabı açıp Diablo'yu satın aldım. Şimdi Twitch'ten her ay vereceği skinleri almak istiyorum ama aşağıya koyduğum görsel gibi bir sorun ortaya çıktı. Eski battle.net hesabım üzerinden çıkış yaptım ve yenisine bağladım. Bu sorunun çözümü nedir acaba? Twitch'e...
  3. D

1500 TL'ye Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Hocam neden JBL'den bir şeyler önermediniz? Sizce Jabra neden daha mantıklı?
  4. D

1500 TL'ye Bluetooth Kulak İçi Kulaklık

Günlük hayatta konuşma ve müzik için kullanılacaktır. Konuşmalarda dışarıda ki sesi fazla almamasını tercih ederim. Günde en fazla 2-3 saat kullanırım. Ufak terlemelere karşı ve su sıçramalarına karşı koruması olmasını da tercih ederim. Bunun dışında sizin bilginize güveniyorum ve önerileriniz...
  5. D

Çözüldü✓ Ram Mhz değeri neden bu kadar düşük?

Direk discord'dan bana ulaşın. Yarın müsait olduğum ilk an cevap vereceğim. Siodhach#7792
  6. D

Çözüldü✓ Ram Mhz değeri neden bu kadar düşük?

Bir problem olmaz en olmadı ram oc nasıl yapılır diye aratarak veya forumda konu açarak yardım alabilirsin. Ömür kısaltmayı farketmezsin bile onu kafana takma. Yine de diğer arkadaşın dediği gibi eğer düşük fps sorunun yoksa hiç kafanı yorma.
  7. D

Bu sistem alınır mı ?

Hocam tabi yapar fakat 4070 alacak kişi bir de yanında 2k monitör alması gerekiyor diye düşünüyorum. Ondan dolayı 5600X 1440p'de yeterli olacaktır. Not: Bu attığım sistemler en iyisi olmayabilir sadece 2-3 siteye baktım haberiniz olsun. Bunun için daha kapsamlı araştırma yapın veya alacaksanız...
  8. D

Discord Botu Streamcord @everyone attığında bildirim gitmiyor

Hepsini yaptım ve verdim fakat olmadı. Kanalda ki bütün rolleri sildim ayarladım her yolu denedim yine olmadı. Son çare kanalı silip aynı rollerle yenisini oluşturdum ve oldu :D
  9. D

Bu sistem alınır mı ?

PNY markasını herkes sevmiyor ama son zamanlarda baya yükselmeye başladı. https://www.incehesap.com/khaos-oyuncu-bilgisayari-fiyati-61000/ Biraz daha düşük bütçe ve 4060 ti için ...
  10. D

Discord Botu Streamcord @everyone attığında bildirim gitmiyor

Arkadaşlar merhaba gördüğünüz gibi sorunum bu. Eskiden bildirim gönderiyordu fakat şimdi 1-2 ayar yaptım bozuldu ve çalışmıyor. Yani yine everyone atıyor fakat kimsede kırmızı 1 bildirimi gözükmüyor. Bunu nasıl düzeltirim veya eski haline geri çeviririm.
  11. D

Discord sunucum için hangi botları tercih etmeliyim?

Merhaba dostlar, ben hem Twitch hem Discord'da ufak bir kitle oluşturmaya çalışan biriyim. Fakat bu Discord'da hangi botları kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Şu an sunucuda sadece MEE6 var o kadar. Benim anlamadığım nokta şunlar Erensi,DYNO,MC-AT ne işe yarar? Ben şarkı açabileceğimiz...
  12. D

Çözüldü✓ i5 13400f - rtx 4070 ti fps sorunu

Filter'ı 16X falan yaparsan ve orada bir seçenek olması lazım işlemci ile alakalı onu da devre dışı bırakırsan ekran kartına daha çok yük binip daha fazla fps alabilirsin.
  13. D

Last of us part 1 berbat optimizasyon

Yani hocam oyun biraz bozuk benim işlemci zaten çok yüksek seviye olmasına rağmen yüzde 80 kullanıyordu oyunda. Büyük ihtimal siz işlemciden dolayı düzgün performans alamıyorsunuz.
  14. D

Last of us part 1 berbat optimizasyon

ben 3060 5800x ve 16gb ram ile 2kda 60-80 fps oynadım. Sizin sisteminizi bilmiyorum fakat shaderları bekleyip vraminizi aşmayacak şekilde bir ayar yaparsanız sorun çıkmaz diye tahmin ediyorum.
  15. D

RDR2 grafik sorunları

Motion Blur ayarını çok fazla açtıysan veya açıldıysa belki dediğine o sebepde olabilir. Ayrıca driverlarına bakıp ve dosya doğrulama deneyebilir misin?
  16. D

750 TL'ye kadar klavye önerisi

Tamam öyle olabilir. Bilek desteğini takabileceğim numpadli nupmadsiz farketmez öyle bir önerin var mı? :D
  17. D

Anladım 750 TL olması önemli değil. iyi markalı, bilek destekli ve red switch hiç yok mu? Asus Rog'lardan falan bahsetmiyorum gamepower tarzı 900-1000 TL'ye bile mi yok hocam?
  18. D

Cevabınız için teşekkürler birde en uygun bilek destekli red switch önerebileceğiniz bir klavye var mı? Hocam linki açtığımda bu ürün şuan satılmamaktadır diyor. Ve internette en ucuzu 800 civarında.
  19. D

Evet hocam daha rahat hissediyorum. Siz bulabiliyorsanız bir destekli birde desteksiz bulursanız çok sevinirim.
  20. D

750 TL'ye kadar bilek destekli ve red switch olan bir klavye önerebilir misiniz?
Top Bottom