Arama sonuçları: *

1. K

2.EL Sistem Fiyat Yardımı

Merhaba arkadaşlar 2.el olarak bütün sistemimi satıyorum ve ilan vermeden önce ne kadar ediceği hakkında bir fikrim yok bütün ürünlerin garantileri devam ediyor ilan açıklamalarını yazıyorum lütfen fiyat bilgisi verir misiniz. Ederinde satıyım. mouse , 2.monitör , ses sistemi ve mikrofon dışında...
  2. K

2.EL Sistem Fiyat Yardımı

Merhaba arkadaşlar 2.el olarak bütün sistemimi satıyorum ve ilan vermeden önce ne kadar ediceği hakkında bir fikrim yok bütün ürünlerin garantileri devam ediyor ilan açıklamalarını yazıyorum lütfen fiyat bilgisi verir misiniz. Ederinde satıyım. mouse , 2.monitör , ses sistemi ve mikrofon dışında...
  3. K

Ardunio Proje Örnek Lazım

Bilgisayar Programcılığı 1.sınıf öğrencisiyim ve gömülü sistemler dersi için hocamız bizden ardunio ile bir proje yapmamızı istedi. Hangi projeyi sunarsak sunalım daha önce yapıldı başka proje bulun dedi. Lütfen proje önerebilir misin?
  4. K

Ekran çevirince gelen pikselleşme

Merhabalar , yayın açtığım zaman üstteki videodaki gibi ekranı sağa sola çevirince ekranda pikselleşmeler oluyor. Nedenini bilen varsa yardımcı olabilir mi streamlaps den yayın yapıyorum obs de vs. aynı sorunu yaşadım.Ekran kartım rx6650xt işlemci ryzen 5 5600
  5. K

Upload Yüksek Fakat Drop Yiyorum

İntarnet hızımda herhangi bir sorun yok fakat twitch'de yayın açmak istediğim zaman 1080p60fps de sürekli drop giriyor. 720p60fps de arada bir drop giriyor ve twitch ınspector da test ettiğim zaman çok dengesiz saniyelik değişmeler oluyor 1500kb/s 3000kb/s 700kb/s bazende 7000kb/s anlık olarak...
  6. K

G435 mikrofon Sorunu

Yurt dışından 0 aldığım g435 lightspeed kulaklığımın light speed adaptörünü kaybettim bunu tek olarak satın alabilceğim bir yer var mı , ve bluetooth üzerinden bilgisayara bağlandığım zaman kulaklığın mikrafonunu aygıt olarak seçersem kulağa gelen ses bozuluyor boğuk geliyor ama kulaklığın...
  7. K

Gümrükten yanımda klavye mouse kulaklık geçirmem sorun olur mu?

Merhabalar , şuan Belçika'dayım ve kulaklık mouse ve klavye satın aldım. Hepsinin orjinal kutusu bulunuyor. Bu şekilde gümrükten geçip Türkiye'ye gelmemde herhangi bir sorun ile karşılır mıyım bilgisi olan var mı? Bunları satmak için değil kullanmak için kutusuyla geziyorum desem sorun...
  8. K

Adobe After Efects Boyama Yardımı

Bu videodaki videoda güneş soldan doğmaya başladıkça evin sol taraftan güneşi gören taraflarının yavaş yavaş renklenmesi gerekiyor bunu nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?
  9. K

RTX 3060 Tİ MİNİNG RİSER BAĞLANIYOR MU

Merhabalar , youtube da gördüğüm bir videoda rtx 3060 ti için riser ile bağlayınca çalışmıyor diye bir cümle duydum gerçek mi bilgisi olan var mı? veya mining için önerebiliceğiniz ekran kartları var mıdır?
  10. K

Huawei FreeBuds Pro

Merhabalar , kulaklığımın teki kayboldu intarnette araştırdığım zaman en son konumunu görebiliyorsunuz tarzında yazılar buldum fakat karışık yazılar olduğu için nasıl yapılcağını tam anlamadım . Bilen biri var ise yardımcı olabilir mi?
  11. K

Reklam verebileceğim sayfa veya siteler

Grafik tasarım işiyle uğraşıyorum ve bionlukta etkileşimim çok az. Bunu arttırmak ve iş sayımı arttırmak için reklam verebileceğim bir yer biliyor musunuz?
  12. K

Windows 11'e yükselttikten sonra CS6'da fotoğraflar sarı görünüyor

Merhabalar bilgisayarımı windows 11 e yükselttikten sonra photoshop cs6 programına hangi resmi atarsam atayım sarı oluyor dün windows 10 du hiç bir sıkıntı yaşamıyordum. Dünki yaptığım psd yi bugün sarı yapıyor. Resimlerin orijinal hallerini ve programa attıktan sonraki hallerini...
  13. K

4500 TL Sistem Tavsiyesi

Hayırlı geceler arkadaşlar 4500 TL ye bazı parçaları 2.el olabilir monitör hariç bi sistem tavsiye edebilir misiniz? Black Desert - GTA V - CS:GO - Valorant tarzı oyunları orta veya yüksek ayarlarda açarsa çok iyi olur. Şimdiden tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim.
  14. K

RX 550 İ3 10100F Sistem Tavsiyesi ?

https://www.itopya.com/intel-core-i3-10100f-360ghz-6mb-onbellek-4-cekirdek-1200-14nm-islemci/ https://www.n11.com/urun/asus-phoenix-radeon-rx550-ph-550-2g-2gb-64bit-gddr5-ekran-karti-1788911?magaza=teknolojimarketatm#unf-info İşlemci ve anakarta kara verdim oynıycağım oyunlarda bu ikili güzel...
  15. K

Steam pazarda değerlenicek item önerisi verebilicek varmı?

Merhabalar steam bakiyem şuan 18 TL bunu şuan ucuz olan zamanla pazarda fiyatı artacak veya artmasını tahmin ettiğiniz cs:go veya başka bir oyun için item önerir misiniz??
  16. K

i3 10100F - GTX 1050 Tİ Nasıl?

i3 10100f = https://www.itopya.com/intel-core-i3-10100-360ghz-6mb-onbellek-4-cekirdek-1200-14nm-islemci/ Gtx 1050ti = https://www.akakce.com/siparis/?p=734172094&ref=akakce&v=1.50.6&z=134 Asus Prime H 410M =...
  17. K

İşlemci sürekli +80 derecede çalışsa sorun olurmu

İşlemci soğutucusunun 3 ayağının çentiği kırıldı tek ayak tutuyor ve bilgisayar açılırken cpu fan,sıcaklık hatası felan veriyor bunun bilgisayara bi zararı olurmu yoksa böyle devam ediyimmi
  18. K

Ryzen 5 3600 - GTX 1660 SUPER

Merhaba arkadaşlar videodaki gibi fps değerlerini verebilicek bir sistem tavsi edebilirmisiniz. Videodaki Sistem: Ryzen 5 3600 Gigabyte A320M S2H V2 Gigabyte GTX 1660 Super 6GB OC Corsair Vengeance 16GB 2666MHz Western Digital Blue 250GB M.2 Seagate Barracuda 1TB Thermaltake TR2s 550W...
  19. K

Asus P8H61M_LX ANAKARTINA R7 240 UYUMLUMUDUR SOKETLERİ

Asus P8H61M_LX ana kartına r7 240 ekran kartının soketleri uyumlumudur şuan kullandığım ekran kartının resmini koydum r7 240 ın soketleride aynı gözüküyor google da baktığım kadarıyla uyumlumudur ?
  20. K

MSI MI SAPPHIRE Mİ?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-msi-r7-240-2gb-garantili-kutulu-tertemiz-897752829/detay/...
Top Bottom