Arama sonuçları: *

1. Lagrima

İnceleme Microsoft Edge neden en iyi tarayıcı? | AI, PDF düzenleyici, VPN ve dahası!

tarayıcıyı taamen kapatıp açınca en son açtığım şeyleri hala açık kalmasındna bahsediyorum. Opera'da gördüm bunu bir tek.
  2. Lagrima

Opera'da Youtube donuyor ve düzgün çalışmıyor.

sorunum çözüldü teşekkürler..
  3. Lagrima

İnceleme Microsoft Edge neden en iyi tarayıcı? | AI, PDF düzenleyici, VPN ve dahası!

Benim Opera'dan diğer tarayıcılara geçmemi engelleyen şey sekmelerin her zaman açık kalması. Aslında yazınıza baktığımda Edge çok pratik ve iyi görünüyor. Fazla performans kaybı yaşamadan sekmelerin açık kalmasını Edge üzerinde sağlayabilir miyim?
  4. Lagrima

Opera'da Youtube donuyor ve düzgün çalışmıyor.

Opera tarayıcı kullanıyorum ve her şey düzgün, olması gereken hızda çalışıyor. Ancak youtube birkaç gündür sadece Opera tarayıcıda laglanıyor, donuyor ve geç tepki veriyor. Microsoft Edge üzerinden de denedim, hiçbir sorun olmadan çalışıyor. Sorunu ilk yaşadığımda Opera üzerinde oldukça fazla...
  5. Lagrima

Stüdyo/Ev kulaklık tavsiyesi

Konuyu açtıktan sonra cevap bulamayınca tercihimi Beyerdynamic Dt990 Pro modelinde kullandım. Aktif olarak kullanıyorum ve memnunum üründen. İlerde ihtiyacım olursa dediğiniz modellere göz atacağım. Teşekkürler yanıtlarınız için.
  6. Lagrima

Corsair hs60 kırıldı

yazıcıoğlunda yaparlar mı? içinde bunu tutan bir mekanizma da var çünkü 1696588948 dediklerinizi nerden bulabilirim 1696589008 3d yazıcı işlerinde çok cahilim. Neye göre ölçü vermek gerekir? Kime yaptırmak gerekir hiç bilmiyorum.
  7. Lagrima

Corsair hs60 kırıldı

Merhaba, bu kulaklığı alalı 3 seneden çok oluyor. Garantisi çok yüksek ihtimal bitmiştir. Zaten garanti belgesini de bulabileceğimi düşünmüyorum. Görselde gösterdiğim gibi kulaklığın üst kısmıyla alt kısmını birlikte tutan aksan nasıl olduğunu anlamadığım bir şekilde kırıldı. Herhangi bir...
  8. Lagrima

Kurulan her şey iki ssd'ye birden kuruluyor

Sistemime bugün 2. ssd yükseltmesi yaptım ve her şeye format attım. Fortnite da indirmiştim aynı zamanda. Ssd doluluğa baktığımda iki ssd için de çok benzer değerler gördüm. Windirstat'dan da baktığımda fortnite'ın iki ssd üzerinde de kurulu olduğunu gördüm. Ve iki ssd'de de aynı klasörler var...
  9. Lagrima

yardım Ekran kartının mandalı kapanmıyor

teşekkürler tekrardan
  10. Lagrima

Çok teşekkürler içimi rahatlattınız. İlerde görüntü iletmeme sorunu gibi şeyler olmaz değil mi 1693164432 ben daha önemli bir şey sanıyordum. Teşekkürler
  11. Lagrima

teşekkürler
  12. Lagrima

özelden mi yazmam gerekiyor yoksa etiketiniz yeterli mi
  13. Lagrima

kimden yardım alabilirim sizce
  14. Lagrima

takarken dikkatli takmıştım aslında değişime göndermeli miyim sizce?
  15. Lagrima

Yardım Telefon denize düştü ne yapmalıyım.

Çok alakasız olacak ama nereye soracağımı bilemedim. Konu açarken yardım, acil yazıları nasıl ekleniyor
  16. Lagrima

Arkadaşlar merhaba yeni bir sistem aldım yaklaşık 2 hafta önce ve ekran kartını takarken mandalın kapanıp kapanmadığına hiç dikkat etmemiştim. Bugün ssd yükseltmesi yaparken hareket rahatlığı için ekran kartını çıkarayım dedim ve mandal aklıma gelmeden direkt çıkardım. Sonradan mandal kapalıyken...
  17. Lagrima

Yeni ssd takmak için format ve windows yardımı

Bilgisayarımda şu anda GIGABYTE DS3H anakartında daha hızlı olan portta samsung 980 takılı. 2 gün önce samsung 970 evo plus aldım. Araştırdığım kadarıyla 970 evo plus daha hızlı ve drami olan bir ssd. Bu yüzden samsung 980'e format atıp anakarttaki daha yavaş olan ssd yuvasına takmak, 970 evo...
  18. Lagrima

Stüdyo/Ev kulaklık tavsiyesi

Aktif olarak müzik yapan biriyim. Kesin ve net bir şekilde bir tane referans monitöre ihtiyacım var. Ancak şöyle bir sorun yaşıyorum. İşim gereği oldukça fazla müzik dinlemem gerekli kapasitemi arttırmak için. Ancak referans kulaklıklarla lezzetli bir müzik zevki yakalayamıyorum sanırım. Sizce...
  19. Lagrima

Eski bilgisayarımın ederi ne olur?

teşekkürler
  20. Lagrima

Eski bilgisayarımın ederi ne olur?

ne kadardan ilan açmamı önerirsin
Top Bottom