Arama sonuçları: *

1. K

Gigabyte G5 MF 4050 Modeli GPU fps düşüyor

İade ettim bilgisayarı. Bulaşmayın derim.
  2. K

Dün teknik servise değişim için gönderdim ben çözüm bulamadım. Kronik bir hata olabiliyormuş bence sende değişim için yolla. Yenisi geldiğinde durum düzelmişse yazarım buraya yeniden.
  3. K

Güncellemeleri tam yaptım ama bios sürü FB03 yazıyor, biosda da FB03 yazıyor. Anlamadım gitti hocam valorantta falan sıkıntı olmuyor.
  4. K

1685722967 RDR2 de de aynı şey oldu 80 derece olduğu gibi bütün değerler düştü. BİOS tan bir ayar mı gerekiyor acaba?
  5. K

Bence de normal işte bakalım akşam bilgi geçerim. Teşekkür ederim yardımın için.
  6. K

80 derece olduğu gibi tüm değerler düşüyor fan hızı da düşüyor.
  7. K

Oyun zaten problemli çıktı da tam 80 derece olunca oluyo bu 81 dereceyi görmedim hiç. Akşam rdr2 de deneyeceğim bakalım.
  8. K

Laptop 3 gün önce elime ulaştı.4050 75 watt ekran kartı ve intel i5 12500h ile Valorantta yüksek fps değerlerinde oynuyodum. The last of us indirdim, başlangıçta çok güzel değerler sunuyorken Sıcaklık 80 olduğu gibi fps, watt değeri ve fan sıcaklığı düşüyor. Fps 30 40 lara, watt değeri 30 lara...
  9. K

Yardım GPU düşük yüzde kullanıyor

Acer Nitro 5 an515-42 model laptopum var.RX560X ekran kartı tam verim alamıyorum.Nasıl yükseltebilirim bu yüzdeyi? Yüzde 97 olan Ultra ayar,yüzde 58 olan Low ayarlar.High ayarlarda bile kullanım yüzden 50 60 lara düşüyor. @Abdullah Hacıgül
  10. K

Yardım RX 560X ekran kartı clock mhz tam verim alamama

yardım edebiecek biri yok mu?
  11. K

Yardım RX 560X ekran kartı clock mhz tam verim alamama

Assassins's Creed Valhalla'da sadece ana menüde 1275 mhz gözüküyor oyun içinde ise daha düşük fakat ekran kartı kullanımı %99-100 herhangi bir fps drop olmuyor.Bu mhz düşüklüğü ne kadar etkiler oyunu?
Top Bottom