Arama sonuçları: *

1. M

XİAOMİ Note 11 pro orjinal şarj aleti

İyi günler telefonumun şarj aletini kaybettim yeni bir tane almam lazım ama orjinalliğinden emin olamadım baktıklarımda orjinal ve uygun şekilde nasıl temin edebilirim
  2. M

23k Laptop önerileri

Peki benim bahsettiklerimden hangisini önerirsiniz
  3. M

23k Laptop önerileri

Mühendislik 1.sınıf öğrencisiyim autocad, solid, photoshop, çizim uygulamaları vb kullanabileceğim 23k ya kadar bilgisayar önerileriniz var mıdır acaba...
  4. M

Hp Deskjet F2280 Yazıcı driver

Hp deskjet f2280 yazıcım için bilgisayara driver yüklemekte sıkıntı yaşıyorum nerden yükleyebilirim yardımcı olursanız sevinirim.(Hp sitesinde bulamadım)
  5. M

İddaa sistem mantığı nedir

İddaada sistem mantığı nedir acaba ben 5 maç oynadım mesela 4 sistemli 5 kupon nedir öyle bir şeyler söylüyor yardımcı olursanız sevinirim
  6. M

Rx5500 4gb xt vs rtx3060 12gb

Lhr li model diyor o ne acaba
  7. M

Rx5500 4gb xt vs rtx3060 12gb

Rx5500 xt 4 gb olan ekran kartımı Kasım indiriminden yaralanarak rtx 3060 ile değişmeli miyim veya var mı başka kart öneriniz Sistemim Asus B450 M plus anakart 8x2 Ram Ryzen 5 3600
  8. M

Akıllı tahtada ACPI.sys Hatası alıyorum

Akıllı tahtadan çocuklara ders anlatırken tahta kapandı bu hata ile açıldı şimdi hiçbir şekilde açılmıyor bu ekranı geçemiyorum yardımcı olursanız sevinirim.
  9. M

Aşağıda yazdığım iki modem de aynı mı

Teşekkür ederim
  10. M

Aşağıda yazdığım iki modem de aynı mı

https://www.incehesap.com/keenetic-extra-dsl-kn-2111-modem-router-fiyati-48104/?ref=akakce&v=1.16.9 https://www.amazon.com.tr/Keenetic-Extra-AC1200-Kablosuz-Router/dp/B07WJ3YQJ7 sipariş vereceğim ama aynılar mı anlamadım aynı mı ikisi
  11. M

tenda v12 vs keenetic extra dsl

Tenda V12 Modem Asus DSL-AC750 Modem TP-Link Archer VR300 Modem Keenetic Extra DSL Modem (KN-2111) Asus DSL-N16 Modem Asus DSL-N17U Modem Asus DSL-AC51 bunlar arasında kararsız kaldım sizce hangisi
  12. M

Vdsl modem önerileri

İyi günler şuan Tp-link TD-W8960N model modem kullanıyorum internet sağlayıcı firmayı arayıp fibere geçmek istediğimi söylediğimde Vdsl destekli modem almamı söylediler.Bende birkaç model baktım ama hangisi iyi karar vermedim yardımcı olur musunuz.Bunlar dışında önerilere de açığım Asus DSL-N17U...
  13. M

DPC_WATCHDOG_VİOLATİON hatası alıyorum

Öncelikle iyi günler uzun bir süredir bu hatayı almaktayım ama çözümünü bulamadım neyse dedim ama özellikle son zamanlarda sürekli olmaya başladı yardımcı olursanız sevinirim(dmp dosyaları ekte) https://drive.google.com/file/d/1U-CVE7LxxYY2WcviOON1tksfPXMAl6Rs/view?usp=sharing
  14. M

Ryzen 5 3600 ve RX 5500 XT sistem

Yazdıklarımın hepsi 9000 tl
  15. M

Ryzen 5 3600 ve RX 5500 XT sistem

İyi günler yakın zamanda bilgisayar almaya niyetlendim ve 9000 tl ye İşlemci:Ryzen 5 3600 Anakart:Asus Tuf B450M-Plus Ram:Corsair Vengeance Lpx 2×8 3200 Mhz Ekran Kartı:Msi Radeon Rx 5500 xt mech 4 gb Ssd:James Donkey jd1000pro 512 gb Kasa:Cougar gemini s ıron Monitör:Gamepower 24" curved 1ms...
Top Bottom