Arama sonuçları: *

1. R

Xiaomi Redmi 9T Donuyor

Yaklaşık 2 yıldır Redmi 9t kullanıyorum fakat cihaz sürekli donuyordu telefonu yeniden başlattığımda da bu sorun düzeliyordu. Video izlediğimde veya müzik dinlediğimde her 5-6 saniyede bir telefon donuyor. Son 1 ay içerisinde sürekli olarak donmaya başladı ve telefonu yeniden başlatmama rağmen...
  2. R

Çözüldü✓ Redmi 9T sürekli donuyor

mecbur tamirciye verdim
  3. R

12.5.13 şu anda 13 e yükseltiyorum belki düzelir diye de hiç düşünmüyorum
  4. R

Yaklaşık 2 yıldır Redmi 9t kullanıyorum fakat cihaz sürekli donuyordu telefonu yeniden başlattığımda da bu sorun düzeliyordu. Video izlediğimde veya müzik dinlediğimde her 5-6 saniyede bir telefon donuyor. Son 1 ay içerisinde sürekli olarak donmaya başladı ve telefonu yeniden başlatmama rağmen...
  5. R

Operanın aşırı işlemci ve ram kullanım sorunu

Malwarebytes ve kaspersky ile tarama yaptım. Opera dışında opera gx ve chrome u denedim yine aynı şey ile karşılaştım. Daha öncede bu siteleri kullandım. Daha önce yaşamadığım bir şey. 1653831884 Telefonumun sisteminde sorun olduğu için rom kurmam lazım ve telefonu bilgisayara bağlamaya korkuyorum.
  6. R

Çok uzun zamandır opera kullanıyorum ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım. Normalde hiç böyle olmuyordu fakat bir dosya indirmeye çalıştım ve böyle bir şeyle karşılaştım. Bazı arkadaşlarım mining olabilir diyorlar ne kadar doğru bilemem ama bir kaç gün önce bilgisayarımdaki veriler çalındı ve...
  7. R

Bunun sebebi ne olabilir?
  8. R

Discord da konuşurken sesim sürekli kesiliyor

Güncelledim. Hatta sorun belki driver la alakalıdır diye eski sürüme geçiş yaptım. Değişen bişey olmadı. Bilgisayarı sıfırladım. Driver ları tekrar güncelledim yine değişen bişey olmadı. 1623682116 Denedim. Hatta pc yi sıfırladım sıfırdan driver ları kurdum yine olmadı
  9. R

Evet sadece discord da oluyor. Steam den konuşurken hiç sorun yaşamıyorum. 1623681929 Mikrofonlarda sorun yok. Başka programlarda sesim gayet normal gidiyor. Sadece discord da sesim bozuluyor
  10. R

Arka planda herhangi bir program açık olmamasına rağmen karşı tarafa sesim ya kesik kesik yada bir anda gidiyor. Daha önceden böyle bir sorun yoktu. Laptop a ssd taktım kullandım bi süre yine sorun yaşamadım. Fakat ekstra olarak hdd taktığım günden beri sesimde sorun var. Yardımcı olursanız...
  11. R

Ryzen 3 4300ge - RX570 4GB darboğaz yapar mı?

Selam arkadaşlar. Ryzen 3 4300ge işlemciye sahip bir pc buldum. İlerleyen zamanlarda rx570 4gb almayı düşünüyorum. Darboğaz olur mu acaba?
  12. R

Rx 5500 xt - ryzen 3 3100 alınır mı

Tabi https://www.itopya.com/da-sistem4-amd-ryzen-3-3100-sapphire-rx-5500-xt-pulse-oc-8gb-16gb-ddr4-500gb-nvme-ssd-gaming-bilgisayar/#catTop
  13. R

Rx 5500 xt - ryzen 3 3100 alınır mı

Selam arkadaşlar. Güzel bir sistem bulabilmek için bir kaç gündür sistemlere bakıyorum ve bütçeme uygun bir sistem bulabildim fakat bir sorun var. Sistemde rx 5500 xt 8gb ekran kartı var fakat sistemin işlemcisi ryzen 3 3100. Biraz araştırdım fakat hiçbir şey bulamadım. Rx 5500 xt ryzen 3 3100...
Top Bottom